gicous

Znovu jsem potkal pana Zombieho. Tentokrát moji schůzku s tímto panem domluvila moje spřízněná duše mat.ilda. Ani podruhé mě nezklamal a dokázal, že v tomto žánru zřejmě nemá konkurenci. Ďábelská road movie satanské trojice jištěná z druhé strany "spravedlivým" poldou v podání řádně psychopatického Williama Forsythe je nezapomenutelná jízda na poli pokleslé béčkové produkce. Zombie dokáže natočit scény vražd a všeho co s tím souvísí s nenapodobitelnou dávkou intenzity a znepokojení. Pak už stačí napsat jednoduchý scénář, vybrat herce-psychopaty nebo psychopaty-herce, to je v tomto případě jedno, sehnat galony krve, natočit řízný soundtrack a je to uděláno. Ubohému divákovi už potom nezbývá nic jiného než čumět s otevřenou pusou a trochu nedobrovolně si užívat výborně natočenou zábavu. 8/10 ()

1mara2

::facepalm:: Ty vole... Je to spíš takovejch 75%, slabý 4 hvězdy, ale dám to, protože mě to bavilo a má to dobrej závěr. Sadistická "oddechovka" s naprostýma šílencema, fakt divnej film, ale nebyla nuda. PS: verbalův komentář opět nezklamal, dokáže vystihnout ty podstatné momenty naprosto jedinečně. ()

anyonecek

Wow velice se divím jak tohle mohlo tak skvěle dopadnout po té co jsem viděl film House of 1000 Corpses. Hudba skvělá (asi hlavně proto, že ji nedělal Rob Zombie), konečně mi seděla k tomuhle filmu, něco málo brutality se také našlo, ale hlavně slušný příběh s velice dobrým zakončením, člověku bylo až líto těch 3. dacanů :). Jsem velice rád, že tam nebyly zakompované nějaké štoly a dr. Satan a nebo další sci-fi hovadiny. Hodně mi to připomělo filmy od Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze. Musím říct, že jsem velice překvapen a potěšen. ()

nK_!

Podle mého jsou Vyvrženci pekla o něco slabší než Robova prvotina. Uznávám, servítky si režisér rozhodně nebere ani tady, ale kvůli road movie konceptu mi trochu chyběla stísněnost a beznadějnost prvního dílu. Některé pasáže jsou vyloženě úsměvné, což mi do konceptu rodiny úchyláků moc nesedí. Také trochu zamrzí lehce předvídatelný závěr. Palec nahoru za úvodní scény v motelu...z první popravy běhá mráz po zádech... ()

jayman

Adjektívum "južanský" môže byť komplimentom alebo urážkou. V tomto filme je to skôr to druhé. Prvý něco-něco-horor-něco, čo som pozeral za fakt dlhý čas ma zo začiatku vôbec nebavil. A najťažšie na tom bolo posúdiť, či je ten film tak mäkký alebo mňa to nehororové obdobie zocelilo tak, že som čakal fakt humáč. Ale postupne, keď sa koncept obete-vrah začal meniť, až do skvelého finále, ma to dostalo. Až tak, že to odporúčam vidieť. ()

Pitryx

Sheri Moon Zombie má obr plus, jako v prvním filmu. (Ne za herecký výkon, ale za tu hezkou larvičku). Závidím Vám ji pane režisére. Proč zase ty zbytečné a zdlouhavé dialogy?? Vůbec celé mi to přijde takové roztahované a natahované se zbytečnými odbočkami. Nerad bych dával úplné mínus tak hledám nějaké ty plusy, no dobře, za sem tam gore, občas dobré triky a samozřejmě že Sheri. Ale celkově mne to tedy zklamalo hodně, i když jsem po prvním filmu nic nečekal. U přestřelky z toho zase udělali umění s praštěnou hudbou. Ach jo, více jsem se nudil, než bavil a hodně krát mi to škubalo rukama na knoflík rychloposunu. ()

Brano

Horor plný krvi, násilia a vulgárnych hlášok. Dejovo to nie je nič náročne ani originálne, ale ak hľadáte nejakú vyvražďovačku s niekoľkými dobrými scénami a vcelku vydareným hereckým obsadením, tak toto je tá pravá voľba. Celé sa to točí o rodine psychopatov a jednom policajtovi, ktorý má s nimi nevybavené "účty" a za každú cenu sa ich bude snažiť dostať. Ja som sa nenudil a celkom aj bavil. Akurát ten záver ma sklamal./70%/ ()

dzberry

Ale krucajs! Tolik vřelosti, rodinné soudržnosti a bezbřehé lásky k bližnímu svému! Až na mne příště opět přijde nějaká ta trudnomyslnost, bez váhání si tyhle vyvrhelíčky pustím pěkně minutu po minutě znovu! Báječná jízda!! ()

Pierret

Tenhle film jsem viděl v šíleném stavu a dostal mě do stavů ještě šílenějších. Tak vulgarizované násilí, to jinde nenajdete. Buďto se vám krev líbí a nebo ne, o ničem jiném to vpodstatě není. A pokud máte rádi maso, tak se radši podívejte na Salo, aby vás to rychle přešlo. Musím vyzdvihnout poslední scénu, za kterou si tento blek u mě koupil jedinou hvězdu. ()

markettka

Škoda, že jsem tento film viděla v češtině, ale i tak tam byli dobré zápichy (tutti ku_va frutti apod.). Spíš nechutná komedie než horor:) Narozdíl od Domu tisíce mrtvol se na to dalo aspoň koukat. ()

Ygan

Pecka jako prase. Zombie konečně opustil laciné efekty (jako polaroid apod.), střihalo se výrazně pomaleji a celkově jde o velký vzestup co se týče formy. Písničkový soundtrack geniální, drsná atmosféra vytažená do úplného maxima, ohromný nášup hereckých es a jako třešnička na dortu opět Sheri Moon Zombie. A hlavně nehorázný teror. Chápu, že ne každého to osloví, ale minimálně pro fanoušky exploitation a špinavé ameriky povinnost. ()

Toumyk

Abyste byli schopni si tento film vychutnat opravdu do nejposlednějšího detailu, musíte se naladit na Zombieovskou "zvrácenou" vlnu. Poté se budete se stejnou zvráceností smát těm dokonalým hláškám a úcholnosti postav. Rozjezd byl lehce slabší ale poté to už byla strhující jízda. Rozhodně potěší D. Trejo a L. Easterbrook. Ale kdo mě fakt rozsekal (mimo jiné samozřejmě :-)) byl Duane Whitaker, který co by filmový kritik by si neměl brát do huby Elvise...:-) Od tohoto filmu je pro mě Rob Zombie zatraceně dobrej umělec.... ()

toomm

Tentokrát to Zombie dokázal. V pokračování House of 1000 Corpses se totiž nejen poučil ze všeho co bylo v House of 1000 Corpses špatně, ale ještě pojal "vyvržence pekla" mnohem akčněji a tudíž jim do jisté míry dal nálepku hrdinů. Sice se atmosféra prvnímu filmu moc nepodobá, ale očividně to sem sedlo více než dobře. Avšak to největší na tomto filmu je fakt, že se v něm prakticky neobjevuje typicky kladná postava. A opět je vše nekompromisně drsné a násilné. A závěr, kdy Zombie z masových vrahů udělal oběti, které má divák litovat? Originální a dokonalé. Škoda že jim to neprošlo. Poctivých 80% ()

Prochy84

No vida, ono by to šlo, asi jsem Roba podcenil :-) - 3,5*. Ten posun k akčnímu filmu ze dna béčkových pokusů prospěl. Výběr Williama Forsytha byl výborný tah, protože ten lov na záporáky je natočený a režírovaný promyšleně a s pečlivostí, věřil jsem mu každé gesto a fandil mu od začátku filmu. Střih dělá ze snímku slušnou jízdu a i fanoušek gore si přijde na své. Dobrá práce. ()

zimzum

Dva roky som si tento film na DVD absolútne nevšímal a celkovo Roba Zombieho ako takého, po zhliadnutí však som ním nadšený, ale trocha mám strach z jeho manželky, je nebezpečná ... ()

elanista1

Uz v tom nie je tolko adrenalinu ako byvavalo. Uplne trapny onicom scenar pochovava Zombieho rezisersky talent, co je velka skoda. Az nechutne privela priestoru pre mna az tak nezaujimavu postavu pomstujuceho sa brata tiez filmu nepridava. Ani Sheri Moon sa uz nesmeje ako sa mi to v jednotke pacilo :(. Jednotka bola viac nekonvencnejsia, tu sa tiez nachadzaju surove momenty, ale neni ich vela a hlavne- nie su uz tak nepredychatelne. Vobec to nemam za styri, ale davam ju kvoli reziserskemu talentu, ktoreho tu je pozehnane, hlavne v uchylnych scenach.Pocul som, ze existuje aj zostrihana verzia o nasilne a nahe sceny.Tak o com by ten film potom preboha bol.. ()