Učitelka mateřské školky Sarah Nolanová se těžce vzpamatovává z rozvodu. Příbuzenstvo a přátelé jí neustále dohazují nadějné partie. V podobné situaci je také Jake Anderson, kterému nové vztahy vnucuje kamarád, právník Charlie. Sestry Carol a Christine donutí Sarah, aby šla na schůzku, kterou jí domluvily pomocí internetu. Překvapená žena na místě objeví svého ovdovělého otce Billa, což však sestry neodradí. Na jejich další inzerát odpoví osmnáct mužů a ony Sarah donutí, aby se alespoň s některými sešla. Byla by z toho jen řádka trapasů, kdyby jedním z nich nebyl Jake, za něhož odpověděl Charlie, a pak ho přiměl na schůzku jít. Mladí lidé si padnou do oka, i když jsou oba nejistí a příliš opatrní. Sarah se navíc nedávno seznámila se sympatickým Bobem Connorem, otcem svého žáčka Austina, s nímž se začne rychle sbližovat. Setká se však znovu i s Jakem, se kterým stráví nečekaně příjemný večer. Situace se zkomplikuje, když navštíví Boba a najde u něj kolegyni June. V šoku a zklamaná se vrátí domů. Bob se jí vzápětí přijde omluvit, jenže právě v nejméně vhodnou chvíli se objeví Jake. Také on zklamaně odejde. Sarah se rozhodne pro Boba, z toho se ale vyklube sobec, který si chce jen užít. Když Sarah po čase zahlédne Jakea, vyběhne za ním, ale všimne si, že je s krásnou Sherry, kterou mu kdysi dohazoval Charlie. Zdá se, že ačkoli jsou jeden pro druhého stvořeni, v cestě jim stojí příliš mnoho překážek a nečekaných náhod. (TV Nova)

blixadovan

Taková vcelku normální, ničím neprudící, ničím ani neoslňující americká romantická komedie, žádný velký kýč, občas nějaký ten vtípek, happy end, to na sobotní večer krásně stačí. ()

jefff

Jeden z nejvíc amerických filmů, které jsem poslední dobou viděl. Zpívalo se, kříčelo se, nechybí absurdní romatická gesta, i opravdu otřepané scénky. Nebylo to vyloženě příšerné, ale ty dvě hvězdy jsou opravdu až až a s přivřenýma oběma očima. ()

Čtec

Skvělá "citovka". S velmi zábavnými ironickými a sebedestruktivními dialogy. Nikdy mne nenapadlo, že dokonalou náplní pánské jízdy může být sledování Doktora Živaga. A přitom je to tak logické! (Taky doufám, že se nakonec Lara s Jurijem setkají. Nejlépe na jaře. A v šortkách.) ()

Lenarek

Proč jsem se dívala na tenhle film? Popravdě? Protože v něm hraje John Cusack. Nic moc jsem od něj nečekala. A co se mně nelíbilo vůbec? Obsazení do hlavní role ženou Diane Lane. Ani trochu se mně tam nehodila. Nemastné, neslané. Och, nic moc... ()

Lencha

V podstatě jednoduchá romantická komedie, i když něčím trošku jiná. A šťávu jí dodala Diane Lane a John Cusack (taky vám přišel John lehce obtloustlej v obličeji?). Já se bavila:-) ()

cab

Romance vypravejici o rozvedene panicce (stale zhava Diane Lane), ktera se pokousi s bezmernou pomoci sve rodiny ulovit nejakeho sporadaneho fesaka. Nejlepsim pomocnikem se stava internet a seznamka v nem. Po par prehmatech a kotrmelci se ji dostava po cem touzila, jak je ve snovem hollywoodu zvykem. Prumerny herecky ansambl a scenar jakbysmet. Slusna hodinka a pul doma na gauci s televizi, DVD a drahou polovickou. 60% ()

mirkaaa

Láska na inzerát patří k mým oblíbeným romantickým filmům. Diane Lane působí přirozeně, a také mám ráda charismatického Johna Cusacka. ()

lareinna

Pozrela som si tento film ešte raz a myslím, že si zaslúži viac mojej chvály :) Naozaj zábavne a trefne natočený film a navyše mám rada týchto hercov. Bavilo ma to.. ()

neneka

Diane Lane krásně sympatická a ačkoliv nejde o žádný filmový klenot, a proč by jím taky každý film měl být?, vždycky se k němu ráda vrátím. Pohodička veliká a úsměv na tváři. A mít ho ve tváři je hodně fajn.. ()

Kratoc

Nenadchne, neurazí. Sympatické je, že ústřední dvojice vypadá celkem uvěřitelně (nejsou to žádní prvoplánoví krasavci), ale zahrané je to hezky i když bez velkých překvapení. Prostě žádný velký průšvih, ale ani žádný ze-židle-zvedač. ()

luxuska

nebýt trochu crazy závěru, který jsem diane lane prostě nevěřila, mohlo být i o hvězdičku víc...ale vesměs je to příjemná podívaná, hlavně díky hlavním představitelům a jednomu milému psímu výstupu:) ()

chrispe

Průměrný romatický film, který je sice už 13 let starý, ale i tak mě zaujal. Chvílemi jsem si dokonce nebyla jistá, jak dopadne. Nu kdybych viděla tady ten plakát, tak by mi to bylo jasné. ;) Má své lepší i horší momenty. ()

kluzo

Klasická romantika bez nutnosti přemýšlet. Už jsem jej viděl víckrát, a nemám s tím problém podívat se i příště. ()

Primavera

Možno som cynik, ale keď aj skočím do vody oblečená, obvykle sa vyzujem. Ale možno sa tie topánky hodili k tomuto romantickému žánru ako aj bozkávanie sa pred mäsiarom pri nákupe mäsových výrobkov, brrrrrr. ()

Ceberus

Film jsem sledoval z vyložené nudy v autobuse a musím konstatovat: ne, ne, ne. Přesně z tohoto důvodu jsem fanouškem hollywoodských akčních blockbusterů, které obvykle předvedou něco, co jsme ještě neviděli. Na Lásku na inzerát je naprosto zbytečné se dívat - danou zápletku vidíte třikrát denně v reálném životě, na to nepotřebujete chodit do kina. Představíte si, že by třeba ve večerních zprávách informovali o tom, že jeden z občanů šel nakupovat? Ze stejného důvodu si nedovedu představit, že by někdo dobrovolně sledoval toto. ()

haWranka

Určitě lepší průměr ve ským žánru. Diane Lane je moc milá a John Cusack je naprosto úžasnej. Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale je to fakt kus chlapa! :) Rozhodně se tvůrci nesnažili o přiblblou komedii, ale o lidskej film ke kafíčku na klidně strávenej večer. ()