Učitelka mateřské školky Sarah Nolanová se těžce vzpamatovává z rozvodu. Příbuzenstvo a přátelé jí neustále dohazují nadějné partie. V podobné situaci je také Jake Anderson, kterému nové vztahy vnucuje kamarád, právník Charlie. Sestry Carol a Christine donutí Sarah, aby šla na schůzku, kterou jí domluvily pomocí internetu. Překvapená žena na místě objeví svého ovdovělého otce Billa, což však sestry neodradí. Na jejich další inzerát odpoví osmnáct mužů a ony Sarah donutí, aby se alespoň s některými sešla. Byla by z toho jen řádka trapasů, kdyby jedním z nich nebyl Jake, za něhož odpověděl Charlie, a pak ho přiměl na schůzku jít. Mladí lidé si padnou do oka, i když jsou oba nejistí a příliš opatrní. Sarah se navíc nedávno seznámila se sympatickým Bobem Connorem, otcem svého žáčka Austina, s nímž se začne rychle sbližovat. Setká se však znovu i s Jakem, se kterým stráví nečekaně příjemný večer. Situace se zkomplikuje, když navštíví Boba a najde u něj kolegyni June. V šoku a zklamaná se vrátí domů. Bob se jí vzápětí přijde omluvit, jenže právě v nejméně vhodnou chvíli se objeví Jake. Také on zklamaně odejde. Sarah se rozhodne pro Boba, z toho se ale vyklube sobec, který si chce jen užít. Když Sarah po čase zahlédne Jakea, vyběhne za ním, ale všimne si, že je s krásnou Sherry, kterou mu kdysi dohazoval Charlie. Zdá se, že ačkoli jsou jeden pro druhého stvořeni, v cestě jim stojí příliš mnoho překážek a nečekaných náhod. (TV Nova)

liberator

● najväčšia sranda je, že vo filme hovorí postava Johna Cusacka o nemožnosti nakrútiť remake Doktora Živaga - a čo sa nestalo - v roku 2002 (teda ešte pred vznikom Lásky na inzerát) sa "pochlapil" Giacomo Campiotti a v medzinárodnej koprodukcii vznikla TV verzia s Keirou Knightley a Hansom Mathesonom. ()

Psycho.R

Už z titulků poznáme, že nepůjde v první řadě o Cusacka, protože je napsanej až jako druhej. Řešení problémů krize středního věku mě moc nebavilo a celej film mi přišel dost prvoplánovej. Škoda. ()

josieaddms

Nuda, sentimentalita, kýč. Nic nového, nic vtipného, nic svěžího, nic originálního. Takových romantických komedií jsou tuny a tuny. Nepobaví vás, nepřekvapí ani názorem, obsazením, myšlenkou, závěrem nebo čímkoli jiným. Asi jsem na tyhle filmy moc stará, nebo moc chytrá. S názory hlavních hrdinů ani jejich přátel nesouhlasím, randění mi připadá ubohé a trapné, všechno už tisíckrát viděné, a zápletka nijak nepřekvapí. Charaktery ty osoby nemají, chybí i švih nebo nějaká jiskra. Herci hrají jak papundeklový panáci, a je to přeslazené až z toho bolí v krku. A navíc to podporuje průměrnost. Jedna hvězdička za Cusacka, ale teda, nic pro mě. ()

7duster

ale jo, nechá se to - jasně, je tam pár (dost) klišé, ale ty se nechají přejít ..... tedy až na ten polibek v samoobsluze v úseku uzenin, úplně na konci - ten byl trochu mimo ..... ehm :). jo a diane lane nám zraje jak víno ..... ()

Judy24

Nesmíte si od toho filmu moc slibovat, pak nemůžete být zklamáni, což se mi přesně podařilo. Nemůžu se zbavit dojmu, že je od začátku jasné, jak to skončí a těch pár vedlejších linek to neschová. Líbí se mi Diane Lane, na to jak málo prostoru měl, mě hezky překvapil John Cusack, ale pořád nevidím to navíc, co by mě ukecalo ke čtyřem hvězdičkám. Ten film není ničím zvláštní, nadčasový, nebo originální. Je to prostě obyčejná romantická komedie, která se drží nad hladinou průměru souzněním hlavních hrdinů. ()

rezzzy

Další sympatický film se sympaťákem Johnem. Po Serendipity mám dojem, že Cusackovi tyhle role sedí jak prdel na hrnec, jako by se pro ně narodil. A mi je fakt příjemné je sledovat. Podobně jako u Serendipity, ani tady to není zrovna mnoho povyku pro nic, film si poklidně plyne, ale po jeho shlédnutí se přistihnete, jak uvolněně se cítíte a příjemně se usmíváte. A that's worth it. Alespoň pro mě. :-) ()

Fanak

Asi je to kruté, ale tenhle film je akorát tak o hvězdičku horší než Dokonalá partie.Přes pouze 93 min. stopáž byl děj nesmírně řídký. Čekal jsem alespoň standartně jednoduchou romantickou zápletku, ale tady ani nedošlo na žádné překážky, které je nutno překonat na cestě za happy endem. Prostě k sobě On a Ona tak nějak volně doplynuli a jako jediný výraznější dojem byl šaramantní Christopher Plummer. P.S.: Nejvtipnější byly závěrečné titulky. ()

HarveyDent

Když pomineme fakt, že nápad je až podezřele podobný LÁSCE PŘES INTERNET, tak to není zas až tak strašný. Mezi nudnými dialogy občas padne nějaký dobrý nebo laciný vtip, ale díky zoufalosti druhořadých herců Cusacka a Laneové vám tyto jinak běžné postřehy připadnou hodné aspoň uchechtnutí. Tohle asi nebyl úmysl, ale zoufalí herci pomohli tomuhle filmu, který je vlastně o zoufalých lidech :-). Režie nic. Scénář si Cusack mohl přepsat, je to vidět, kecy mu padnou ideálně do huby, Laneová je smutně "nice", ale z herců nejvíc vyniká fotřík Plummer, u něho jsem se smál nejvíc. Pokud vás zrovna opustila vaše "životní láska" a potřebujete nějaký srdceryvný ne-li trhající happy end, tak můžu tento film jen doporučit. 65% P.S.: A nezapoměňte: Nejlepším místem na setkání je arménská restaurace. ;-) ()

Lennie

Co se může vyklubat z něčeho s názvem "Láska na inzerát"? Čekala jsem něco mnohem, mnohem horšího. Proto jsem byla mile překvapena, že i romantická komedie může být v některých částech tzv. inteligentní. Nepopadala jsem se sice za břicho, občas mi některé situace přišly hloupé, ale tak nějak roztomile :) Nutno dodat, že takto strávený sobotní veřer nebyl ztracený (přestože jsem k televizi usedala jen kvůli Johnu Cusackovi, kterého mám ráda už od pouhého přečtení Všech mých lásek.) A originální název, Must love dogs, je mnohem sympatičtější :) ()

Petule3

Diane Lane je nadherna, John Cusack skvely a mooc sympaticky. Presto ale film az na par vtipnych momentu moc nezaujal. Takova romanticka klasika no... ()

ESNYR

Od romantických filmů se ani nedá očekávat něco víc než pár zajímavých scén, které v jiných filmech podobného ražení nejsou. Ani ryba ani rak. Je to střední cesta, která se nijak moc neliší od těch jiných filmů které se tváří jako romantické komedie. Takže za 3 ( hlavně kvůli hercům ) ()

jirkahorn

Místy úsměvné, ale od začátku do konce prokouknutelné jak lustr z křišťálu. Zítra si ani nevzpomenu o čem to bylo a pozítří už ani nebudu vědět, že jsem to viděl. Při větším využití potenciálu spletitosti mezilidských vztahů by to možná dosáhlo i na průměr, ale tohle bylo jen o píď nad úrovní telenovel z latinské Ameriky... ()

SuzieS

Na této komedii se mi líbí, že si na nic moc nehraje. Průměrná zápletka, průměrní herci, docela uvěřitelný scénář, dobře zpracovaná psychologie postav. Prostě taková nenáročná věc na zahnání nudy i podzimních chmurů... ()