Učitelka mateřské školky Sarah Nolanová se těžce vzpamatovává z rozvodu. Příbuzenstvo a přátelé jí neustále dohazují nadějné partie. V podobné situaci je také Jake Anderson, kterému nové vztahy vnucuje kamarád, právník Charlie. Sestry Carol a Christine donutí Sarah, aby šla na schůzku, kterou jí domluvily pomocí internetu. Překvapená žena na místě objeví svého ovdovělého otce Billa, což však sestry neodradí. Na jejich další inzerát odpoví osmnáct mužů a ony Sarah donutí, aby se alespoň s některými sešla. Byla by z toho jen řádka trapasů, kdyby jedním z nich nebyl Jake, za něhož odpověděl Charlie, a pak ho přiměl na schůzku jít. Mladí lidé si padnou do oka, i když jsou oba nejistí a příliš opatrní. Sarah se navíc nedávno seznámila se sympatickým Bobem Connorem, otcem svého žáčka Austina, s nímž se začne rychle sbližovat. Setká se však znovu i s Jakem, se kterým stráví nečekaně příjemný večer. Situace se zkomplikuje, když navštíví Boba a najde u něj kolegyni June. V šoku a zklamaná se vrátí domů. Bob se jí vzápětí přijde omluvit, jenže právě v nejméně vhodnou chvíli se objeví Jake. Také on zklamaně odejde. Sarah se rozhodne pro Boba, z toho se ale vyklube sobec, který si chce jen užít. Když Sarah po čase zahlédne Jakea, vyběhne za ním, ale všimne si, že je s krásnou Sherry, kterou mu kdysi dohazoval Charlie. Zdá se, že ačkoli jsou jeden pro druhého stvořeni, v cestě jim stojí příliš mnoho překážek a nečekaných náhod. (TV Nova)

emo

Veľmi príjemná záležitosť na dlhé zimné večery... Tento film nemá inú ambíciu, len navodiť príjemnú atmosféru pre krásne chvíle s polovičkou... ;))) ()

angel74

Příběh sice není zrovna originální, ale když přihlédnu k danému žánru, tak nemám problém tuhle milou romantickou komedii ocenit čtyřmi hvězdičkami. Je to pohodový film, který už jsem párkrát viděla a vždy se při jeho sledování příjemně zasnila. ()

otík

Sice hodně slabých 80%, ale přeci jen jako starý romantický bard nemůžu slevit. Celý film se nese v těžce pohodové atmosféře a především citlivě vybraná hudba a písničky dotvářejí tento romantický filmeček do sladké a chutné podoby. Hlavní hrdinka i hrdina jsou sice po rozvodu hodně zmatení, zranitelní a nervózní, přesto si k sobě i díky psím mazlíčkům a především touhy po pořádném vztahu cestu najdou. Není to sice cesta přímá a bezbolestná, ale divák ji rád podstoupí, neboť ho na cestě za happy endem provázejí příjemné herecké persony (zajímavá Perkins, okouzlující Plummer, darebně rozkošný Mulroney), neustále přítomný úsměv a pár podařených vtípků. ()

Mylouch

Romantická užitková záležitost o chvílích, kdy se mnozí z nás učí dívat na svět jinak. "Dva chlapi tráví odpoledne tím, že se dívají na Dr. Živaga. Něco tu nehraje !" Zralé ženství D.Lane a incestní téma po americku, ale naštěstí další kočka už je na cestě. Jemné vtípky prozrazují v našich krajích málo známou scénáristickou práci.. ()

Tyny

Od filmu jsem čekala větší nadprůměr, jelikož Cusack prostě umí. Snímek mně trošičku zklamal tím, že je to vlastně obyčejný romantický film, kterých je plno a všichni si jsou svou hlavní podstatou neuvěřitelně podobné. ()

Magneto

Som zvedavý kedy ma takéto milé a najedno kopyto komédie prestanú baviť...Osobne dúfam že nikdy, pretože by to znamenalo že sa stávam cynickým nafúkancom ;-) Hlavnou devízou filmu sú herci John Cusack a Diane Lane...Bez nich by to bola nuda a takto som sa kráľovsky bavil.Btw "Matka Tereza" je super :-))) ()

TO

Milá, optimistická, kýčovitá romantická komedie o seznamování. Na mě možná příliš ukecaná, ale i tak příjemná. Diane Lane je fajn jako vždy a Elizabeth Perkins jakbysmet. Komerční průměr, který potěší. ()

Pavlínka9

Diana Lane na mě prostě nepůsobí jako "třicátnice"...To fakt ne. A ještě víc mi k ní nesedne John Cusack jako její "partner". Je tu snaha o "vtipnou komedii", kdy se všichni kolem Sarah snaží dodat krásné a milé muže na fotkách, aby pár minut zůstali na ledničce a pak putovali do koše...Ukázka kouzla internetu a seznamování přes něj - to chápu, že je v té době bráno jako veliký průlom :) Ale nejvíce byla úúúúžasná Stockard Channing, jež je kouzelná i po šedesátce :) Je to podprůměrný americký film, který nemám touhu vidět znovu, ale pro ženy, které milují romantické filmy - je jako dělaný ;) ()

zdenny

žádná sláva. Romantiky a tím i lásky mi film moc nenabízí. Postavy také nejsou moc prokreslené. Diane Lane vypadá celkem sešle. John Cusack to nezachrání. A samozřejmě, jak už to v amerických romantických komediích bývá (a co mám rád), chybí vygradování v závěru. Jo a vlastně vůbec nevím, proč jsem napsal romantická komedie. O komedii se snad ani nedá mluvit a vlastně ani moc o romantice. Takže si myslím, že kdyby režisér více přitlačil na pilu, bylo by z toho průměrné melodrama. ()

ybuko

Tuctovy rychle zapomenutelny romanticky produkt, ktery drzi pohromade jen diky dvojici Lane & Cusack. Film udelany tak okate podle sablony, az to skoro urazi divakovu inteligenci. ()

Aven

Stokrát použité schéma romantické komedie po stoprvé. Nicméně herci jsou fajn a jako zpestření cesty se žlutým autobusem je tenhle film ok:) ()

Mr.Dogman

Odpočinkové filmy, který občas nudí, ale občas i pobaví :) MILUJU INTERNET. JE TO SMĚS REALITY A FANTAZIE. ÚČTY NA NĚM MŮŽU PLATIT NAHÁ. ()