Učitelka mateřské školky Sarah Nolanová se těžce vzpamatovává z rozvodu. Příbuzenstvo a přátelé jí neustále dohazují nadějné partie. V podobné situaci je také Jake Anderson, kterému nové vztahy vnucuje kamarád, právník Charlie. Sestry Carol a Christine donutí Sarah, aby šla na schůzku, kterou jí domluvily pomocí internetu. Překvapená žena na místě objeví svého ovdovělého otce Billa, což však sestry neodradí. Na jejich další inzerát odpoví osmnáct mužů a ony Sarah donutí, aby se alespoň s některými sešla. Byla by z toho jen řádka trapasů, kdyby jedním z nich nebyl Jake, za něhož odpověděl Charlie, a pak ho přiměl na schůzku jít. Mladí lidé si padnou do oka, i když jsou oba nejistí a příliš opatrní. Sarah se navíc nedávno seznámila se sympatickým Bobem Connorem, otcem svého žáčka Austina, s nímž se začne rychle sbližovat. Setká se však znovu i s Jakem, se kterým stráví nečekaně příjemný večer. Situace se zkomplikuje, když navštíví Boba a najde u něj kolegyni June. V šoku a zklamaná se vrátí domů. Bob se jí vzápětí přijde omluvit, jenže právě v nejméně vhodnou chvíli se objeví Jake. Také on zklamaně odejde. Sarah se rozhodne pro Boba, z toho se ale vyklube sobec, který si chce jen užít. Když Sarah po čase zahlédne Jakea, vyběhne za ním, ale všimne si, že je s krásnou Sherry, kterou mu kdysi dohazoval Charlie. Zdá se, že ačkoli jsou jeden pro druhého stvořeni, v cestě jim stojí příliš mnoho překážek a nečekaných náhod. (TV Nova)

nash.

Nic moc jsem nečekal a dočkal se příjemného překvapení. Diana Lane i John Cusack patří k mým oblíbeným hercům a už jen vidět je spolu v romantickém příběhu je skvělé. Navíc v romantickém příběhu, který je nečekaně příjemný a zábavný. Spousta výborných a zábavných scén (kondom), spousta drobných vydařených drobností (řezník), spousta romantiky. Nenudil jsem se ani chvíli a od začátku do konce se příjemně bavil. Jistě, je tu spousta klišé a obvyklých scén (třeba obligátní koláž nepovedených rande), ale jako fanda romantických filmů jsem byl spokojen. Je to asi trochu nadsazene, ale dávám pět a nestydím se za to. ()

Slarque

Výborné herecké obsazení v čele s Diane Lane zachraňuje hodně, ale ten bezradně splácaný scénář mu moc rozletu neumožní. Občas vtipné, chvílemi romantické a semtam nudné – celkově průměrné (50%). ()

Chrustyn

Po všech směrech laciná romance, která ničím nepřekvapí a bohužel ani nezaujme. Navíc kompletně bez chemie, mezi všemi postavami. ()

Roman.Ticka

Další z romantických komedií po americku, takže není moc co komentovat. Ale Diane Lane je nádherná ženská, přesně takhle si představuju sexy 40-tku. John Cusack má taky své kouzlo a nemusí se ani moc tvářit. Stejně září jako světelná záclona na mém okně. Jejich honička za kondomy - On: "Vyprodáno." Ona: "Jak je můžou vyprodat?" Ale ten výraz!! Nebo sestavování inzerátu s doplňky a cikrlátky. Text u její fotky s kytarou - Přijď si zahrát na můj nástroj! :-)) Nebo další návrh na inzerát - Jsem promiskuitní. (vyspala jsem se s cizím mužem) ()

Sofia

Předvídatelné, ale milé...."Někde tam venku žije někdo, kdo tě bude milovat se vším, co můžeš nabídnout." ()

Mgb21

Moc překombinovaný scénář a spousta zbytečných scén. Nejsvětlejším bodem asi baly scéna schánění kondomů. Jinak ani příznivce romantických filmů tento snímek asi moc nenadchne. Škoda, čekal jsem víc. ()

Tommassi3

"Strejdové a tety jsou pro nás moc důležití !!" - "No, on to vlastně není strejda, ale máma chce, abych mu tak říkal !! Nemám ho rád, protože když je u nás, nemůžu spát s mámou v posteli !!" ;) ()

MoiJe

Je to... sterilné. Je to nudné, je to zbytočné, je to obohrané. A to som fanda romantickych komédií!! Ani neviem, za čo dávam tú hviezdičku. Za akú takú snahu? Alebo že som nakoniec predsa len vydržala až do konca? ()

Marsik

** NOVA CINEMA (4:3) - Tuhle romanticko-komediální záležitost jsem viděl dnes alespoň po čtvrté a opět jsem si celkově liboval, i když přiznávám, že už ne tak moc jako při předchozích projekcích. To, že má film 58% do jisté míry chápu, jelikož hovory co vedou Diane a John nemusejí být každého šálek čaje. Mě však svými hláškami zejména John bavil, mělo to celkem drajv a humornou stránku podpořil také CZ dabing (Pavle Vondro, dobrá práce). Po dnešku stále ponechávám 4 hvězdičky. 75% (with J.) // (12.1.2017) NOVA CINEMA HD (konečně v 16:9 :)) - Příjemná komedie, mám pro ní slabost. Stále 75%. ()

nervoznideda

nemohu si pomoci, filmy vybírám podle nálady, bezvadná romantická komedie. perfektní fóry a vůbec u toho neusínám jako jiní uživatelé co sledují jen televizi, mám svou téku 3000 filmů a pouštím si jen to co chci vidět, je to prostě nádhera, trvalo mi to 20 let a tak si toho užívám , vidět film 1x to je málo no coment deda :-)PS souhlasím s R.E.M. jsem asi cvok ale tento film mě rozesměje ale i velmi dojímá rozhovor otec Plummer diana i ostatní ukazují jak život s někým je složitý mužů a žen jsou miliony a která je ta pravá? to nikdo neví ženy myslí úplně jinak než muži a my jsme volové deda:-)4.5.19 Christophera Plummera si raději pustím v Šarlatový a černý tam byli skvělí :-) kněz a nácek:-) ()

Orlau32

Christopher PLUMMER, ačkoliv v malé roli, byl to jediné, co mě v tom filmu zaujalo. Až se divím, že do této role šel. Zřejmě již nabídky nechodí tak, jako dříve. Stále jej vidím v SARAJEVSKÉM ATENTÁTU - byl to charismatický muž. Láska na inzerát je průměrný oddychový film. Nic nepokazil, ale též nic nepřinesl. ()

Damiel

Když je člověk v nostalgické náladě, jako třeba já, když jsem se na to díval, funguje to určitě líp, než když v ní není. Ale i tak se mohlo míň tlačit na pilu a vynechat pár zbytečných figurek... ()

sssssycak

To takhle jednou večer mi nebylo úplně dobře, a tak jsem si tenhle film na Nově pustil jako kulisu... a děsněj film i jenom jako kulisa. ()

kajas

Typický a naprosto obyčejný příběh, který zachraňuje výborné obsazení v čele s miláčkem Johnem. ()

SallyZen

Seznámení přes inzerát neuznávám. Podle mě to je zbytečné a to i pro velké zoufalce. No amíci zase natočili jednu z mnoha typických amerických romantických komedií. Jen v téhle byl menší rozdíl(který se mi líbil), že nakonci se ženská honila za chlapem. Většinou to bývá naopak. Ale ty sladký happyendy už mě moc nebaví. Hodně se mi tu líbila zachovalá pětatřicátnice Dianka, ale mužský ansábl mi tu neseděl. SPOILER: ačkoliv bylo jasné, že ji dostane Cusack, tak jsem fandil Melroneymu(které ho znám z přátel). KONEC SPOILERU. Příště dám přednost jiné zábavě než koukat na podobné psí kusy. 25% ()

Martin741

Vzdy som mal tak trochu rad Diane Lane - ovu, horsie je to s Cusackom, ktory ani hrat nevie, na rozdiel od takeho Kleca /Nicolas Cage/. Prijemny film, vhodny najma ako kulisa - keby to malo obstat samostatne tak urcite nie, takychto filmov sa tocia tony : 40 % ()

O´Neill

Jop, nečekal jsem nic extrta, a taky jsem nic extra nedostal. Je to prostě jen průměrná romantická komedie, která je však bych řekl více dramatem než tou komedii. Občas nějaké ty vtipné momentky, ale to je tak vše. Herecké obsazení nějak extra nezářilo, ale Lane a John Cusack zahráli své. Popravdě jsem se na to díval jen kvůli Cusackovi, kterého jsem si jako herce hodně oblíbil zejména po 2012. ()