Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

Matyjash

No má to slabý chvilky, ale jinak celek je náramnej. Když si chci dát blunt a pobavit se, tak si pustim tyhle dva dementy. "Got blunt?" "Yeaaah!...Got weed?" "Yeaaaaah!" ()

Boris18

Nejlepší huličská komedie co jsem kdy viděl. Tento film je skvělý a navíc to umocňuje výkon Salese a Jamala, které prostě neměly chybu. To kdo tady píšou, že se ani jednou nezasmáli tak, se na ten film snad dívali bez zvuku. Je to možná tím, že film viděli v úplně jiném dabingu než třeba já. V originálním dabingu je film grandiozní. Prostě jasných pět hvězdiček a kdyby byla šestá tak dám i tu. ()

mindkiller

Sails a jeho nový kamarát sa pokúšajú zdolať Harvardskú univerzitu vďaka ivimu, je to jeho kamarát ktorý sa omylom podpálil a prešiel ho autobus. Kedže Sailsovi ( neviem ako sa píše jeho meno ...) sľúbil že bude stať pri ňom aj keby ho prešiel autobus tak mu pomáha pri testoch. A ako ?. Jednoducho ho vyhulia ( ako trávu). Po je smrti bol totiž jeho popol daný do hliny spolu s mariánkou a teraz každý kto ho hulí ho uvidí. ()

Vandislav

Ve čtrnácti jsem se tomu smál a neřekl bych, že to bylo tím, že jsem to tenkrát viděl v originále a teď nadabovaný, přestože ten dabing je strašnej. Vlastně už ani nevím, za co dávám tu hvězdičku. ()

1DRAGON1

Nejlepší prohulená komedie 4ever. Kvalitní soundtract, solidní nadsázka, vtipné dialogy a skvěle obsazení herci. ()

vojtazz

No teda delší dobu jsem to neviděl, ale v teenage věku mě to vždycky bavilo. Řek bych, že zdejší hodnocení filmu křivdí. ()

soulless

Aneb jak jdou zhulenci na Harward. Bylo to jedno z prvních, nebylo to okoukané, nebylo to geniální, ani bezchybné .... ale bylo to SETSAKRAMENTSKY vtipné :) ()

Kahlo

Tak toto áno, pekný nezmysel :D alebo inak povedané černošská komédia. Najlepšie sú na tom filme asi hlášky. Odporúčam pre fanúšikov černošských komédii na večer ;) ()

Zaja91

Velmi zajímavá a šílená komedie o "huličích". Nicméně bavit se budete a některé vtipy velmi pobaví. Pokud sáhnete po českém dabingu, doporučuji starší verzi. Sám nemám jsem ten nový dabing neslyšel, ale lidi říkají, že stojí za nic. PEACE ()