poster

Poslední prázdniny

 • USA

  Last Holiday

 • Slovensko

  Posledné Vianoce

Komedie / Drama / Romantický / Dobrodružný

USA / Česko, 2006, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Praxis
  ***

  Tak až na ty laviny, které běžně padají na jedinou přístupovou cestu do Karlových Varů a velehory za městem to docela ušlo. Latifah si tam tak příjemně procházela a užívala, Depardieu roztomile žvatlal a jako celek to na mě působilo ohromným reklamním klipem právě na Karlovy Vary a Pupp. Na oddech bez nutnosti používat mozek je to ale báječné...(2.1.2010)

 • jondoe
  ****

  Vyborna oddychova komedia, ktoru som si uz dvakrat vychutnal v televizii. Queen Latifah mi bola vzdy sympaticka ale filmy v ktorych hra ona halvnu ulohu ma moc nechytili. V tomto filme vsak bola naozaj krasna a postava, ktoru stvarnuje je pre ako usita na mieru. Pribeh je zasadeny do ceskej republiky a mna preto velmi potesili aj cesky herci a tak isto aj mensia uloha Gérarda Depardieu. Posledne prazdiny je sympaticka a mila komedia zo solidnym scenarom a vyborne obsadenymi postavami.(11.1.2010)

 • milka
  **

  Ve všech směrech průměrná a ničím zajímavá komedie s Queen Latifah, kterou opravdu nemám rád a tenhle film toto stanovisko nijak nezměnil. Aspoň, že to ztvárnění Karlových Varů stojí za to a vedle hromady amerických politiků či arabských šejků zde uvidíme i hory, kterým by Alpy mohly závidět. Amíci v tomhle nikdy nezklamou.50%(4.1.2010)

 • campix
  ***

  Rozhodně jsem čekal, že Poslední prázdniny budou daleko horší. Ale, když přijmete pravidla podle, kterých se tyto komedie točí, tak tento film musíte hodnotit v mnoha ohledech veskrze kladně. Queenn Latifah je v hlavní roli celkem sympatická a ve filmu se zároveň objeví i spousta českých herců a hlavně také českých lokací. Je to docela fajn všechno tohle v americkém filmu vidět, jen mě prostě slušně rozesmálo když leží Karlovy Vary v srdci Alp a kolem Puppu chodí maníci s lyžemi na ramenou. To musí být ti američené po příjezdu hodně zklamaní. Celkově pohodová romantická komedie plná jídla.(1.1.2013)

 • triatlet
  ***

  Problém je, že při lékařově sdělení jsem nevěřil, že hrdince zbývá jen pár týdnů života. A užívat si hrdinčiny zimní radovánky na snowboardu ana Snowboarďáci mě zase tolik nebavilo. Naštěstí se občas povedl záběr do kuchyně. Celkově se jedná o líbivou reklamu na dovolenou v Česku. Těch Američanů v Karlových Varech, potažmo policistů pod hotelem při "skákací scéně" ale bylo příliš. Ale když může lavina způsobit dopravní kolaps, přejme Američanům smysl pro nadsázku... A potěší nenatahovaný konec, který prostřednictvím Knihy možností, nebo spíš skutečností, sděluje, jak se vedlo jednotlivým aktérům.(3.1.2010)

 • - Scéna, kde si personál hotelu povídá v kuchini, byla originálně natočena v češtině, angličtině a francoužštině. (dxdavidcl)

 • - Společnost Food Network zveřejnila recepty na všechna jídla, co se objeví ve filmu, na své webové stránce. (HappySmile)

 • - Lucie Vondráčková dabuje v české verzi sama sebe. (NormanBates)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace