Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou tak trochu postrachem města a celého okrsku Hazzard. Žijí rozmařilým způsobem života, ve kterém si nic neodpírají a velmi často se pohybují na hraně zákona. Místní šerif by je rád viděl ve vězení, a tak se zdejším vlivným bossem Davisem nastrčí do stodoly jejich rodinné farmy kotel na pálení kořalky a ta je jim zabavena. Nejsou však jediní, i jiným byly farmy konfiskovány a nikdo nezná pravý důvod. Poslední dobou mají bratranci velkou smůlu, jejich miláček - auťák Dodge Charger - byl jako vůz užívaný pro nelegální prodej alkoholu také zabaven. Tím pádem by se Bo a Luke nemohli zúčastnit blížícího se, pro město velice prestižního, závodu. Auto je zaparkováno v dílně jejich kamaráda, který nechá bratrance, aby ho v noci tajně odvezl. Mezitím se vloupají do kanceláří Davise a ukradnou velký trezor. V něm však nejsou peníze, ale pouze nějaké vzorky půdy... (TV Nova)

Kada80

Jen taková divná divoká jízda se spoustou honiček,která moc nechytne.U mě to tak trochu táhne jen Seann William Scott a Dodge Charger alias General Lee. 45% ()

Krocko

Bo a Luke Dukeovi, bratranci bližší si než bratři...Super oddechovka která se v mých luzích a hájích stala klasikou... ()

kreion

Hovadina jak dekel ale....ak sa človek nudí, na zabitie času to stačí. Ak to porovnám s Avatarom, tak ma toto dokonca nudilo menej. P.S.- STIFLER je majster! 70% ()

Afendy

Myslím, že z tohoto hereckého dua se dalo vymačkat víc, ale film má šťávu a rozhodně neurazí. Na jeden večer v pohodě zábava. ()

Braga

Vynikající akčně komediální snímek ve svižném tempu. Jsou tu dokonalé hlášky a záběry obou "bráchanců", vše dokáže perfektně vyřešit jejich krásná sestřenka a abych udělal nějaký rozumný závěr: Parádní akčňák s humorem, vynikající oddechovka a já jako divák jsem se dokonale bavil! Doporučuji ()

Koky666

Připitomělý děj, který se vleče jak týden před výplatou. Jste-li ovšem fanouškem "Stiflera", rychlých aut a silikonových blondýnek, je tento film přesně pro Vás... ()

MiniRecenze

Tak a teď si dáme něco ze staršího soudku...Komedie,která si slibovala větší popularitu díky hereckému obsazení,které hraje takovým způsobem jako by se jim nechtělo.Je to jednoduché:šedivý bohatý zloduch chce způsobit újmu malému městečku a jen dva idioti mu v tom dokáží zabránit...Sranda?Moc ne.Napětí?Vůbec.Snímek se nemůže chlubit skoro opravdu ničím a dokoukáte na něj jen díky tomu,že jste si ho zrovna pustili.Pro mě to znamenal film opravdu pro hloupé a nebo pořádného "buráka".Příjemným faktem a oživovákem byla blondýna,která je zde za účelem "prozření". BURANSKÉ!!! ()

PatrikP4

Knoxville a Scott jsou doopravdy super dvojčka, zasmál jsem se s nima docela dost... Doufám že je společně v nějáké komedii ještě uvidím... ()

Boxer666

Fakt jsem se pobavil, ať už u honičky, nebo u toho jak byly na návštěvě u svého dementního kámoše, pokud jste normální tak se nebudete nudit :-) ()

CuriousGuy

Tahle komedie se prostě povedla. Ty nízká hodnocení vážně nechápu. Spojení Scott, Knoxville je na jedničku. Ke konci už film malinko pokulhává, ale i tak to stálo za dokoukání. Prostě skvělá zábava na jedno shlédnutí. ()

Matt2626

Nudné, americké bez charizmy. "Pár" vtipných scén film naozaj nezachráni...a večne vyškerený ksicht S.W. Scotta tiež nie ()

weca

Parádní komedie se správně buranskou atmosférou, která se mi fakt líbí a vůbec celej film prostě sálá pohodou a tak je to správné, tak to má být! ()

Treatys

Komedie, ve který je použitý typický americký humor a svoji první důležitou roli tu hraje překrásná Jessica Simpson... k tomu není co dodat! Dobrá podivaná a výplň večera. Určitě doporučuji ;) ()

Guthix

Film vie pobaviť ale maximálne na jedno pozretie za 10rokov.U Dvojice Seann W. Scott a Jonny Knoxwille som si myslel že bude zábavnejšia ale toto mi úplne stačí .Bežná priemerna komédia 60% ()

Celnej_Litis

Podle mě je to komedie, která příjemně a nenáročně pobaví. Takže po celodenní zátěži ok. Mezi několika dobrýma automobilovýma honička a vlastně i při nich hýří film samými komickými hláškami, některé sou cool, a některé až zas tolik ne. No a ty sušší scény vám obohatí kočka Jessica Simpson. Škoda je, že Johny Knoxville ve filmu hraje tak trochu v pozadí Seanna. Myslím, že kdyby mu dali více prostoru, přidalo by to filmu tu šílenost, kterou Knoxville má. Jo je to Americká nižší třída...... ()

Belisarius1

Je to sice blbost ale kdo by nezamiloval na první pohled do nádherného Dodge Chargera s dvěma pořád nevyzrálýma" bráchancema" co to všechno uzavírá jen tak na okrasu Jessica Simpson. Scénář hrůza ale čert to vem když je to plný akce a výborných automobilových honiček a občas trefného vtipu. Bavil jsem se a to je u filmu nejdůležitějsí a proto můžu dát v klidu 4*. ()