Ale proč ne.. Kvůli oranžovému Generálu Lee s vlajkou Konfederace na střeše, co driftuje po kruhovém objezdu pod dohledem sochy generála Leeho, či hopsá po silnicích Georgie, jsem schopen přimhouřit oči i nad tím, že vtip vykoukne na světlo jednou za 15 minut a že mi při pohledu na S.W.Scotta začnou rudnout a slzet. Bohužel to není od smíchu, ale alergie.. Mimochodem , pečlivě udržovaná farmářka Jessica Simpson svádí k dojmu, že si v pondělí v Hazzardu zajde ke kadeřnici, v úterý k vizážistce, středa patří modeláži nehtů, čtvrtek je vyhrazen soláriu a v pátek opět hurá ke kadeřnici, protože účes za stovky dolarů už je cítit hnojem..(17.8.2010)

Buranská jízda ve velkém stylu, dokonale se podařilo vystihnout tu atmosféru zapadákova, s dějem si nikdo moc hlavu nelámal a je tedy správně ujetý, u fórů balancujících na hranici trapnosti sem se gebil jak sviň, ústřední duo hraje velmi sympaticky, Jessica Simpson je megasexy, ale nejvíc mě dostávala role Davida Koechnera, jeho helma z pásovce a hlášky typu :"Jestli už ste skončili, tak já si pudu umejt lemura" ... Tohle není film pro každého, ale pokud máte podobně zvrhlý vkus jako já, neváhejte.(7.10.2008)

• giovanni3

Mistři hazardu... spíš mi to přišlo jako hazard sledovat celé. Ano sme tam se člověk zasmál zvlášť na začátku, kdy jeden z bratrů utíká před otcem své milenky :) či při dalších scénách.. ale kontra tomu jsou tak děsně nudné a trapné scénky, že to snad není možné. A když to dře tak tam strčí Jessicu Simpson, aby ,,zavrtěla zadkem a nahodila americký úsměv,, což určitě filmu po herecké stránce nepřidá ba naopak.. 1z5 víckrát ne(23.4.2011)

Bláznivá komedie, u které se nedočkáte žádného převratného děje, dokonce čtu v komentářích, že je to pouze remake staršího díla. Přesto film dokáže maximálně pobavit, prostřednictvím parádních hlášek, jak od brášinů Duků tak i od strejdy Duka. S. W. Scotta miluji. Dále pravdu drsný až přehnaný záporák. Přijde mi, že kdyby si hlavní představitelé sedli na židle před ten ‘bourák‘ spustili ty své hlášky, občas se jim tam prošla nádherná Jessica Simpson v plavkách a občas skočil do řeči B. Reynolds, tak by to vyšlo nastejno:) Ale i tak se automobilové honičky podobaly těm z Cobry 11 a scéna z hospůdky a na high school je fakt super. Tohle vše mě přesvědčilo o tom, že se jedná rozhodně o nadprůměrnou komedii, já se bavil!(31.1.2010)

• MATADOR

Pokud máte opravdu mizerný scénář, udělejte to jako tvůrci Mistrů hazardu. Sežeňte si opravdu krásnou herečku ( Jessica Simpson ), nějakého borce přes kaskadérské kousky a v neposlední dva herce, kteří obstarají, to co Vám na očích uvidí. Mistři hazardu jsou spíše o uspokojeních chlapských snů - krásná ženská a jedno závodní auto, které dělá paseku jak v lese, tak ve městě, a k tomu hromadu policejních vozů, které budou hrát jen další ty "pitomé ňoumy". No jako komedie to nedokáže zaujmout, ale jako bláznivý film s šílenými skoky a hromadou aut všeho druhu, to určitě obstojí. ***(17.11.2008)

• - Auto, kterým se prohánějí hlavní hrdinové je oranžový Dodge Charger z roku 1969. (Stocki)

• - První filmová role Jessicy Simpson. (Stocki)

• - Kandidátkami na roli Daisy Duke byly mj. i Britney Spears, Mandy Moore a Jessica Biel. Nakonec zvítězila Jessica Simpson. (Stocki)