Mistři hazardu

The Dukes of Hazzard

Vidláci na pretekoch

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 104 min

Super rychlá jízda našlápnutou károu se kterou nemusíte dvakrát řešit doplňování paliva. Duo vidláků Knoxville + Scott mi tam sedí. Reynoldse vůbec nemusím a jak by řekl strejda Jesse je to už tak velkej ....., že už ani po viagře bejt větší nemůže. A bjehnička Daisy? Tak takovou sestřenici bych (ne)chtěl mít.(9.8.2010)

Sračka ktorá snáď nemá ani dej a ide len o automobilové naháňačky a Jessicu Simpson, ktorá v každej scéne v ktorej sa objaví vytŕča zadok a škúli očami ( autori veľmi dobre vedeli, že so svojím herectvom môže akurát tak do porna ). Našťastie obidve veci fungujú veľmi dobre a keď sa k tomu ešte pridajú občas slušné hlášky máme z toho slušnú komédiu na jeden večer.(7.6.2006)

• otík

Když napíšu, že je to uvalená americká komedie s přiblblými bratry v podání J. Knoxvilla a S. W. Scotta, prsatou kráskou Jessicou Simpson, přitroublým záporákem Burtem Reynoldsem a mnoha nablýskanými auty v jakémkoli technickém stavu, asi budeme doma. Jde skutečně o hloupou a primitivní zábavu, jejíž cílem je evidentně bavit náctileté publikum, které jim to možná sežere. My, poněkud už protřelejší filmovým životem, však už jen kroutíme hlavou a říkáme: „Proč, řekněte mi proč se točí stále takové blbosti?“ No nic, alespoň že to pěkně vypadá a je stále se nač se dívat.(18.4.2006)

Agresivní styl řízení, rychlá kola a lehké ženy. K tomu sympatický Johnny Knoxville s chutí do života a Seann William Scott alias Steve Stifler ke kterému vzhlíželo mnoho hlášek naší puberty. Výborně zobrazena atmosféra amerického venkova, kde v jednom kole hraje Country hudba, na černo se prodává domácí pálenka a v místním baru se to vždy něco semele. Zvuk motoru Dodge Charger z roku 1969 se krásně poslouchá. Tyto filmy dokážou zvednout náladu.(17.10.2012)

Seann William Scott a Johnny Knoxville. Dvě jména mých nejoblíbenějších herců z Prciček a z Jackass bok po boku. Už to mi znělo zajímavě. Rozhodně jsem od začátku nečekal nějaký složitý příběh, spíš solidní akční kaskadérskou komedii prošpikovanou hláškami. Přesně to jsem taky dostal. Takže bych to závěrem shrnul v bodech: dobrá hudba, moc pěkný holky :-), dva oblíbení herci a závody ve stylu Flatout či NFS Hot Pursuit chcete-li. Na odreagování ideální film. 3,5 / 5(9.8.2010)

• - Burt Reynolds (Jefferson Davis 'Boss' Hogg) nemusel ve filmu tuto roli ztvárnit, původně totiž v úvahu připadala možnost, že by roli hrál Anthony Anderson. (Stocki)

• - Sheriff Rosco (M.C. Gainey) má ve filmu zbraň Smith & Wesson Model 686. (dc125)

• - Hlavními kandidáty na role bratranců Boa a Lukea Dukeových byli Paul Walker a Ashton Kutcher. (Stocki)