Mistři hazardu

The Dukes of Hazzard

Vidláci na pretekoch

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 104 min

Megahustá komedie. Fakt jsem se často gebil a skvěle se povedlo vystihnout tu buranskou atmosféru. Furt hrálo country a prostě to bylo fakt hyper. Herci jsou přesní a nejvíc mě pobavila středoškolská policie, jak to byli hrozný agenti a jezdili v golfovym vozítku. Dvojka Sean William Scott a Johnny Knoxville funguje skvěle, ale nejlepší je stejně Jessica Simpson, protože takovou kundu svět neviděl. Je to fakt megamrdna. Burt Reynolds je taky hyper. Skvělá komedie ale do 5* jí přece jen něco chybí, takovej Starsky & Hutch byli o něco lepší.(20.3.2006)

• El Loco

Kardinálna tuposť, ktorá by si miestami zaslúžila spláchnutie do „odpadu“. S.W.Scott a J.Knoxville sú neskutočne nepresvedčiví a slabí herci, no a ešte ak sa k tomu pridá teen-hviezdička Jessica "Cítim sa strašne sexy" Simpson – filmový masaker je na svete. K scenáru sa vyjadrovať ani nebudem, lebo pravdepodobne žiadny napísaný ani nebol a vyššie menovaní „umelci“ si jednotlivé scény vymýšľali priamo „na pľaci“. Povedzme si však pravdu - od režiséra hovadiny, akou je Super Troopers, sa však ani nič lepšie čakať nedalo.(29.8.2009)

Buranská jízda ve velkém stylu, dokonale se podařilo vystihnout tu atmosféru zapadákova, s dějem si nikdo moc hlavu nelámal a je tedy správně ujetý, u fórů balancujících na hranici trapnosti sem se gebil jak sviň, ústřední duo hraje velmi sympaticky, Jessica Simpson je megasexy, ale nejvíc mě dostávala role Davida Koechnera, jeho helma z pásovce a hlášky typu :"Jestli už ste skončili, tak já si pudu umejt lemura" ... Tohle není film pro každého, ale pokud máte podobně zvrhlý vkus jako já, neváhejte.(7.10.2008)

• CheGuevara

Přiznám se klidně bez mučení, že o téhle kultovce jsem neměl na dlouhé léta ani ponětí, až do osudného střetnutí na autobusové lince Eurolines. Nepochybně si každý přišel na své. Johnnymu Knoxvillovi klidně uvěřím, že do všech bláznivých kousků šel naplno. Seann William Scott si opět dokázal jak není bůhvíjak vtipný a Jessica Simpson aspoň mohla přesvědčit celý svět o svých hereckých přednostech (které jsou prý sexy?!), jež zúročila hlavně ve svém nejslavnější videoklipu. A nakonec i já jsem si vlastně přišel na své. Rozhodně lepší než sledování blikajících světel na dálnici, ale jako dobrovolné trávení volného času? Již nikdy více. Buranské až na kost, což pro mě není žádné plus. PS: Je to jenom můj pocit nebo v tom filmu je Johnny Knoxville opravdu tolik podobný mladému Beniciu del Torovi?(13.10.2007)

No to me poser, uz fakt dlouho jsem se takhle nepobavil!!! Dukes of Hazzard samozrejme ma nejaky ty mouchy, ale zrovna ted mi desne kapl do noty... Mam cerstve po mature, prazdniny pred sebou a takovej film mi ted fakt prisel vhod. Svezi letni podivana, trosku adrenalinova, ale hodne moc zabavna. Scott + Knoxville.. no ti me ani nemozli zklamat, mam tyhle dva chlapky rad, a co tady predvedli ... mam ted inspiraci na sileny letni vylety ;-)(1.6.2006)

• - Burt Reynolds (Jefferson Davis 'Boss' Hogg) nemusel ve filmu tuto roli ztvárnit, původně totiž v úvahu připadala možnost, že by roli hrál Anthony Anderson. (Stocki)

• - Kandidátkami na roli Daisy Duke byly mj. i Britney Spears, Mandy Moore a Jessica Biel. Nakonec zvítězila Jessica Simpson. (Stocki)

• - Poznávací značka automobilu Generál Lee je "CNH 320", stejně jako v původní televizní show. (Mr.Hudson)