• El Loco

Kardinálna tuposť, ktorá by si miestami zaslúžila spláchnutie do „odpadu“. S.W.Scott a J.Knoxville sú neskutočne nepresvedčiví a slabí herci, no a ešte ak sa k tomu pridá teen-hviezdička Jessica "Cítim sa strašne sexy" Simpson – filmový masaker je na svete. K scenáru sa vyjadrovať ani nebudem, lebo pravdepodobne žiadny napísaný ani nebol a vyššie menovaní „umelci“ si jednotlivé scény vymýšľali priamo „na pľaci“. Povedzme si však pravdu - od režiséra hovadiny, akou je Super Troopers, sa však ani nič lepšie čakať nedalo.(29.8.2009)

Ultraburanská komédia. Nespomínam si na film s väčším množstvo výkrikov a pazvukov. Inak je to totálny úlet, kde sa tvorcovia rozhodli, že nelogické momenty vo filme prekryjú ešte väčším množstvom nezmyslov aby sa to stratilo v tom dave nezmyslov. Veta nedáva zmysel? Tak potom presne vystihuje scénar. Dosť bolo karhania. Film je kačný vtipný bláznivý. A Jassica Simpson je megasexi. Paradoxne S.W. Scott je tu dosť otravný, pričom väčšinou filmom pridáva. Tentokrát to nie. Dal by som 4*, lebo som sa dobre bvavil ale je to až príliš stupidné a buranské (to slovo si požičiavam od inbých užívateľov, ale dokonale vystihuje). Takže výsledok 70% so zaokrúhlením nadol.(4.2.2012)

Rallye jak se patří. Bylo vidět, že všechnu tu akci s auty si naši bratránci skvěle užívali. Možná neseděli přímo za volantem, když šlo do tuhého, ale natočené to bylo bravůrně. Smíchu k popukání tu moc není, ale je to taková venkovská jízda buranů s několika buchtami a jedním pásovcem. 58%(28.5.2011)

Celé to pôsobí "len" ako natiahnutá epizóda televízneho seriálu, ale možno práve takto to Chandrasekhar chcel. Navyše som už videl oveľa nudnejšie filmy "o ničom" a tých 106 minút strávených v prítomnosti bratrancov Dukeových si kedykoľvek rád zopakujem. Možno je to prílišná re-imaginácia a odklon od predlohy, ale to ma nijako nepáli, kým tento mix naháňačiek, hlášok, mini sukní, trávy a chľastu dobre chutí. Hoďte mozog na zadné sedadlo, zošliapne plyn a to oranžové šidlo s vami urobí divy.(15.1.2013)

Johnnyho Knoxvilla mám rád, je to takovej správnej šílenec. Spolu s S. W. Scottem alias Stiflerem tvoří docela dobrou dvojku pro bláznivou komedii jako je tahle. Bohužel se ale chvílema film zvrhává v trapnost a tím pádem jsem nucen ještě něco ubrat. Výsledek je tedy přesně v polovině na 2,5/5. PS. Jessica Simpson tam je fakt jenom kvůli tomu, aby se tam vystavovala a nakrucovala. Tomu říkám herectví.(30.1.2010)

• - Herečce Dolly Parton byla nabídnuta role Pauline, ona ji ale odmítla. (Stocki)

• - Sheriff Rosco (M.C. Gainey) má ve filmu zbraň Smith & Wesson Model 686. (dc125)

• - Poznávací značka automobilu Generál Lee je "CNH 320", stejně jako v původní televizní show. (Mr.Hudson)