Mistři hazardu

The Dukes of Hazzard

Vidláci na pretekoch

The Dukes of Hazzard

Komedie / Dobrodružný / Akční

USA, 2005, 104 min (Alternativní: 107 min)

Megahustá komedie. Fakt jsem se často gebil a skvěle se povedlo vystihnout tu buranskou atmosféru. Furt hrálo country a prostě to bylo fakt hyper. Herci jsou přesní a nejvíc mě pobavila středoškolská policie, jak to byli hrozný agenti a jezdili v golfovym vozítku. Dvojka Sean William Scott a Johnny Knoxville funguje skvěle, ale nejlepší je stejně Jessica Simpson, protože takovou kundu svět neviděl. Je to fakt megamrdna. Burt Reynolds je taky hyper. Skvělá komedie ale do 5* jí přece jen něco chybí, takovej Starsky & Hutch byli o něco lepší.(20.3.2006)

• Frajer42

Ani pěkná auta a ani příjemný soundtrack příliš nezachrání moje nefalšované zklamání. Několik málo vtipných momentů se sice našlo, ale z naprosto drtivé části film bombardoval diváky nekončícím přívalem trapnosti. Film obsahuje výhradně hodné, zlé a blbé postavy. Případně jejich kombinace. Na duo Knoxville a Scott jsem se opravdu velmi těšil. Nepočítal jsem s nějakým sofistikovaným humorem, ale tohle v mých očích prostě vtipné nebylo téměř vůbec. Strašná škoda. Dokonce jsem v samotném závěru začal usínat, a to jsem byl přespinkán. Část filmu jsme se spolusledovatelkou dokonce zrychlovali. Když opravdu hodně přivřu oči, tak to vidím maximálně na tu jednu hvězdu. Viděno v rámci Společné výzvy s Lucinkou. Film nám vybrala uživatelka harfuska.(28.11.2016)

• otík

Když napíšu, že je to uvalená americká komedie s přiblblými bratry v podání J. Knoxvilla a S. W. Scotta, prsatou kráskou Jessicou Simpson, přitroublým záporákem Burtem Reynoldsem a mnoha nablýskanými auty v jakémkoli technickém stavu, asi budeme doma. Jde skutečně o hloupou a primitivní zábavu, jejíž cílem je evidentně bavit náctileté publikum, které jim to možná sežere. My, poněkud už protřelejší filmovým životem, však už jen kroutíme hlavou a říkáme: „Proč, řekněte mi proč se točí stále takové blbosti?“ No nic, alespoň že to pěkně vypadá a je stále se nač se dívat.(18.4.2006)

Vynikající akčně komediální snímek ve svižném tempu. Jsou tu dokonalé hlášky a záběry obou "bráchanců", vše dokáže perfektně vyřešit jejich krásná sestřenka a abych udělal nějaký rozumný závěr: Parádní akčňák s humorem, vynikající oddechovka a já jako divák jsem se dokonale bavil! Nejsem si jistý, ale mám za to, že antracit (černé uhlí) se těží v podzemních dolech a v povrchových dolech se těží lignit (hnědé uhlí)., přičemž ve filmu student na univerzitě identifikuje vzorek jako černé uhlí a na PC ukazuje jak vypadá povrchový důl...(6.7.2008)

Já nevím, ale poslední dobou narážím na čím dál tím lepší a bláznivější komedie. Mistři hazardu si na nic nehrají a jedou na plný plyn. Duo Knoxville - William Scott vás celou tu dobu nenechá vydechnout a kráska Jessica Simpson taky ne. Soundtrack byl skvělý a sedl do tohodle filmu jak ta prdel do gatí. Už dlouho jsem se tak nenasmál.(1.7.2012)

• - Ben Jones (Cooter) film neznášal. Uviedol, že najmä preto, lebo pôvodný seriál bola rodinná šou, zatiaľčo film dostal takmer rating R pre sexuálny obsah. (Real Tom Hardy)

• - První filmová role Jessicy Simpson. (Stocki)

• - Pôvodným postavám zo seriálu (Tom WopatJohn Schneider a Catherine Bach) bola poskytnutá možnosť zahrať si menšie cameo, všetci traja však odmietli, keď si prečítali scenár, ktorý znenávideli. (Real Tom Hardy)