Nastala chyba při přehrávání videa.
 • numi
  **

  Judd Apatow selhal v základním a nejdůležitějším aspektu filmového příběhu - neví, co chce vyprávět. Nejdříve se snaží o ulítlou parodii na první "Prci, prci, prcičky" ("přijděme o panictví" v jednotném čísle), ale pak zničehonic v polovině filmu změní kurz na romantickou komedii. Ani jeden z obou žánrů se mu navíc nepodařilo zachytit osobitě, ten první je navíc protkán trapnými a fekálními vtipy, kterým se zasměje maximálně tak Bart Simpson (takže vlastně udržel film alespoň v hranicích vybraného žánru). Ta druhá půlka už je lepší, ale celkový dojem kazí neúnosná délka a Steve Carell v hlavní roli, který až příliš napodobuje Atkinsonova Mr. Beana. Pro vedlejší role (např. Božský Bruce) se Steve hodí na jedničku, ale celý film komediálně rozhodně neutáhne. [leden 2007](25.1.2007)

 • Flego
  *****

  Od čias Zbuchnutej som sa tak nenasmial... Táto inteligentná, trošku odvážna komédia nie je ničím nápaditá, jej postupy sú otrepané o všetky sladkobolné a telenovelácke filmy či seriály a nekonečná minutáž býva pre podobný typ filmu skôr na škodu, cez to všetko je to zábava na vysokej úrovni. Od skvelého výberu hlavných hrdinov po neuveriteľný muzikálový koniec.(26.12.2008)

 • D.Moore
  ****

  Kvůli (jako vždy) skvělému Stevu Carellovi a (naprosto) okouzlující Catherine Keener jsem schopný tomuhle filmu odpustit, že je tak prasácký. Zasmál jsem se, pobavil, tvůrcům jsem poděkoval, že se (až na dvě krátké humus scény s tělními tekutinami) krotili v tom, co divákovi ukazují... A když film skončil, skoro jsem nevěřil tomu, že trval přes dvě hodiny.(24.5.2012)

 • Renton
  **

  Scénář: Judd Apatow, Steve Carell .. Andy Stitzer je chudák. Ve svém věku je stále panic a více méně se s tím už smířil. Na(ne)štěstí na to dojdou jeho kolegové v práci a rozhodnou se mu pomoci. Celkem slušný námět ubíjí nezvládnutá stopáž, film se místy táhne a nápadů není zas tak moc, aby vyplnily všechna hluchá místa. Slabé jako romantický film a ještě o něco slabší jako komedie.(13.3.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Odteď je můj pták tvůj pták. Seženu ti číču." S vědomou převahou člověka, který o panictví přišel o nejeden týden dříve, než čtyřicetiletý jojošampion Andy, jsem očekával třeskutou zábavu a urputnou panicovu snahu o prvotní coitus. Místo toho jsem měl možnost sledovat týpka, kterého první zasunutí příliš netrápí a pouze pod tlakem kamarádů vyráží na nepříliš zajímavý lov. Nuda to sice není, ale já jsem byl ochoten bavit se mnohem víc.(31.1.2012)

 • - Andy Stizer (Steve Carell) nosí hodinky značky Casio DW560E. (dyfur)

 • - Scéna, v které Andymu (Steve Carell) odstraňují v salónu ochlupení z hrudníku, byla natočena pěti kamerami a musela se povést na jediný pokus. Steve totiž nechtěl použít speciální efekty a nechal si kvůli realičnosti scény opravdu odstraňovat chlupy voskem. (formelin)

 • - Českou stopou ve filmu je plakát na hru Mafia, který je možné zahlédnout v obchodě s elektronikou. (Brousitch)