Čekal jsem něco více odvázanějšího a více vtipnějšího. Něco, v čem bude tolik vtipných scén, až se z toho budu válet po zemi. Místo toho jsem dostal komedii, která obsahuje řadu vulgárních výrazů, občas nějakou hlášku a pár vtipných scén ze kterých jsem až tak moc zase odvázaný nebyl. Za většinu vtipných scén můžou především Andyho spolupracující a zároveň přátelé. To byli velice vtipní týpci. Tak trošku mi to připomínalo Prci, prci, prcičky s tím rozdílem, že hlavním hrdinou není teenager, ale 40 letý chlap, co vypadá, jako pedofilní (hračky) homosexuál (způsob oblékání). Steve Carell se na tuto roli vyloženě hodí a hraje toho slušňáka važně skvěle, myslím si, že měl dostat mnohem víc, než "pouhých" 500 000 dolarů! Velkým mínusem filmu je přehnaná stopáž. Téměř dvě hodiny je opravdu moc na komedii. Další průměrná komedie, která určitě stojí za zhlednutí!(17.5.2008)

Soundtrack Lyle Workman: 1. A Life of Illusion - Joe Walsh ,2. Ain't No Mountain High Enough - Michael McDonald ,3. Virgin Man - Smokey Robinson ,4. Heat of the Moment - Asia ,5. Just Got Lucky - JoBoxers ,6. I Got Ants in My Pants (And I Want to Dance) - James Brown ,7. I'm Every Woman - Chaka Khan ,8. Hello - Lionel Richie ,9. Sharing the Night Together - Dr. Hook ,10. I Ran (So Far Away) - A Flock of Seagulls ,11. Jesu Joy - Apollo 100 ,12. Score (Shot Montage) - Lyle Workman ,13. Believe It or Not - Joey Scarbury ,14. Never Surrender - Corey Hart ,15. Search Is Over - Survivor ,16. Aquarius/Let the Sun Shine In ,17. The First Time - Steve Carell ,(10.6.2011)

Kvůli (jako vždy) skvělému Stevu Carellovi a (naprosto) okouzlující Catherine Keener jsem schopný tomuhle filmu odpustit, že je tak prasácký. Zasmál jsem se, pobavil, tvůrcům jsem poděkoval, že se (až na dvě krátké humus scény s tělními tekutinami) krotili v tom, co divákovi ukazují... A když film skončil, skoro jsem nevěřil tomu, že trval přes dvě hodiny.(24.5.2012)

za veľmi šťastné považujem scenáristicko-režijné a rovnako herecké vyriešenie, vymyslenie a prevedenie ústrednej štvorice kamarátov/kolegov s tiež casting ženskej časti účinkujúcich ako aj hádam všetky scénky odohrávajúce sa na pracovisku - okrem nich ešte pár vtipných nápadov a gagov, niekoľko naozaj vynikajúcich hlášok a priehrštie nadpriemerných, veľmi vydarená nenáročná komédia s trošičku prehnanou stopážou;(18.9.2008)

• BoPo

Človek by podľa názvu čakal, že sa bude jednať o komédiu plnú telesných tekutín, ktoré triskajú na všetky svetové strany. Omyl. 40 let panic je komédia o zdanlivej náročnosti zmysluplných vzťahov a o stupidite stupidných vzťahov. Nečakajte teda orgie, ale bohužiaľ ani salvy smiechu. Nenáročná oddychovka z ktorej si po dopozeraní budete pamätať maximálne tak depilačnú agóniu.(7.1.2015)

• - Velká část filmu byla improvizací. (don corleone)

• - Filmový debut Mindy Kaling (postava Amy). (don corleone)

• - Celá scéna "You Know How I Know You´re Gay" byla improvizací Paula Rudda a Seth Rogena. (don corleone)