Kvůli (jako vždy) skvělému Stevu Carellovi a (naprosto) okouzlující Catherine Keener jsem schopný tomuhle filmu odpustit, že je tak prasácký. Zasmál jsem se, pobavil, tvůrcům jsem poděkoval, že se (až na dvě krátké humus scény s tělními tekutinami) krotili v tom, co divákovi ukazují... A když film skončil, skoro jsem nevěřil tomu, že trval přes dvě hodiny.(24.5.2012)

• Morien

Nemám ráda takovéhle filmy, protože co k nim má člověk psát do komentáře, když tendenčně sklouzává k tomu, že by ze sebe chrlil jenom proud nejrůznějších invektiv (to je slovo, co? to jsem chytrá, co, že ho používám!), a přitom si uvědomuje, že nic se nemůže líbit všem a že existuje moře dalších lidí, kteří právě tento druh filmů vyhledávají (a pro ně je film určen, ne pro mě). Našli by se jistě tací, kteří by mi řekli, tak když se ti to nelíbilo, tak k tomu nepiš komentář, jenomže těm já musím říct, že mně se prostě chtělo něco napsat.(27.3.2010)

• Fr

Svého štěstí můžete dosáhnout v 10, 15, 30 ba i 40 letech. Tak jako Andy, který za pomoci kamarádů (,,tvůj pták je od teďka i můj pták“) překonal trauma z mládí..... . Je třeba podotknout, že to není jen o oplzlých kecech o sexu. Má to taky trochu romantický děj. Bohužel mi to do sebe moc nepasuje, i když to nepůsobí vyloženě špatně. Horší je, že se občas 40 ti letý Andy chová jako pitomec a stejně často je to trapnej. Přimlouvám se ponechat tento žánr teenagerům. Pubertální vtipy od nich příjmu daleko snadněji.(13.12.2006)

Čtyřicetiletého panice jsem se upřímně bál a pustil si ho až rok a něco po premiéře. Jsem příjemně překvapen, Steve Carell by mě utáhl i na vařený nudli (s přihlédnutím k jeho fantastické roli v Little miss sunshine, kterou jsem viděl před tímto filmem), ten člověk je mi sympatický a je vtipný. Celý film ale už tak vtipný není. Ale některé scény opravdu stojí za to a mě tahle neškodná komedie celkem dobře pobavila.(31.12.2006)

Apatow objavil pre zvyšok sveta Carella, ktorý touto vydarenou komédiou dosiahol vrchol svojej kariéry. Páčila sa mi myšlienka filmu, čakal som, že Stitzer sa v priebehu filmu premení na sexuálneho borca vďaka radám svojich drsných skúsených sexy kolegov. Zostal sám sebou. Apatow tým dokázal, že má cit pre povedzme psychológiu v rámci žánru. To sa cení.(21.5.2012)

• - Když pomáhá Trish balit Andymu jeho sbírku hraček a figurek, zmíní se, že zná jenom jednu další osobu, která má tolik hraček, co on a sice Erica Gillilanda. Eric byl hlavní autor seriálu Roseanne (1988) a mnoha dalších. (don corleone)

• - Prodejna "Smart-tech" byla volně inspirována řetězcem "Circuit City". (don corleone)

• - Obchod "We Sell Your Stuff on eBay" opravdu fyzicky existuje. (don corleone)