To nebylo vůbec tak blbý, jak jsme doufali. Nařehtala jsem se, ačkoli se nehádám, že chytrý a vtipný momentíky neměly proti těm stupidním až takovou převahu, ale prostě mi to sedlo a to o chlup víc než Zbouchnutá, tý jsem dala onehdy ounly za 3* (a půl, ale tady se na půlky nehraje) - asi záleží, v jakym to člověk vidí pořadí. A nebo v jakym "pořadí" je sám divák. Každopádně, co mě ještě hodně bavilo, byly songy, který do epizodek pásly jak prdýlka na hrneček.(4.8.2008)

nepozerajte sa na hodnotenie a urcite chodte do toho!!! pre mna obrovske prekvapenie. zmes toho najlepsieho humoru, podotykam bez akejkolvek trapnosti a v hlavnej ulohe fantasticky steve carell... este teraz nemozem uverit, ze cele dve hodiny som ani raz nepocitil nutkanie nad tym kolko minut ostava do konca. zabavne, mile.. odporucam!(10.10.2007)

Komentovat film o přestárlým panicovi v mece paniců - na csfd je fakt legrační, protože někteří zdejší uživatelé překonají sexem nedotčení hranici čtyřiceti let levou zádní a nebude jim činit problém atakovat se svým panictvím hranici důchodu. Pokud jde o příběh, tak je to typická odlehčená romantika s tím, že ani v sektoru pro humor, ani v sektoru pro romantiku se to nějak extremně nehrotí což filmu jen a jen prospívá. Oba žánrové tábory tady po celý film celkem vydařeně spolupracují, takže můj výsledný pocit se dá označit za vítězství filmu nad diváckým očekáváním.(7.8.2014)

Čekal jsem něco více odvázanějšího a více vtipnějšího. Něco, v čem bude tolik vtipných scén, až se z toho budu válet po zemi. Místo toho jsem dostal komedii, která obsahuje řadu vulgárních výrazů, občas nějakou hlášku a pár vtipných scén ze kterých jsem až tak moc zase odvázaný nebyl. Za většinu vtipných scén můžou především Andyho spolupracující a zároveň přátelé. To byli velice vtipní týpci. Tak trošku mi to připomínalo Prci, prci, prcičky s tím rozdílem, že hlavním hrdinou není teenager, ale 40 letý chlap, co vypadá, jako pedofilní (hračky) homosexuál (způsob oblékání). Steve Carell se na tuto roli vyloženě hodí a hraje toho slušňáka važně skvěle, myslím si, že měl dostat mnohem víc, než "pouhých" 500 000 dolarů! Velkým mínusem filmu je přehnaná stopáž. Téměř dvě hodiny je opravdu moc na komedii. Další průměrná komedie, která určitě stojí za zhlednutí!(17.5.2008)

Hmmm, and she told "uhmmm, me soooo horny" "and her titts were like buckets of sand"... Steve Carell jako přestárlý panic, kterého kolegové považují za tichého masového vraha, je naprosto úžasný. Po první půlce film trochu ztrácí tempo a drsný humor, ale i tak je to hodně zábavný počin.(14.4.2007)

• - Steve Carell se stal novou hvězdou volného seskupení komiků tzv. frat packu (Ben Stiller, Owen Willson, atd.) a v našich končinách na sebe nejvíce upozornil v roli hlasatelského protivníka Jima Carreyho v Božském Bruceovi. Po tomto komikovi následně převzal hlavní roli v pokračování Božský Evan. S tím je spojený také nárůst honoráře, neboť za 40 let panic dostal slabých 500 000 dolarů. (imro)

• - Steve Carellovi bylo při uvedení filmu 43 let, hraje 40letého panice. (don corleone)

• - Prodejna "Smart-tech" byla volně inspirována řetězcem "Circuit City". (don corleone)