nepozerajte sa na hodnotenie a urcite chodte do toho!!! pre mna obrovske prekvapenie. zmes toho najlepsieho humoru, podotykam bez akejkolvek trapnosti a v hlavnej ulohe fantasticky steve carell... este teraz nemozem uverit, ze cele dve hodiny som ani raz nepocitil nutkanie nad tym kolko minut ostava do konca. zabavne, mile.. odporucam!(10.10.2007)

"Odteď je můj pták tvůj pták. Seženu ti číču." S vědomou převahou člověka, který o panictví přišel o nejeden týden dříve, než čtyřicetiletý jojošampion Andy, jsem očekával třeskutou zábavu a urputnou panicovu snahu o prvotní coitus. Místo toho jsem měl možnost sledovat týpka, kterého první zasunutí příliš netrápí a pouze pod tlakem kamarádů vyráží na nepříliš zajímavý lov. Nuda to sice není, ale já jsem byl ochoten bavit se mnohem víc.(31.1.2012)

Řezat smíchy se nebudete, tenhle film je postavený spíš na sympatických postavách a absurdních situacích, takže úsměv z tváře během jeho sledování zmizí málokdy. Apatowova režie je fajn, ale hlavní tahoun filmu je Steve Carell, který Andyho zahrál jako roztomilého zastydlého geeka, který ale ani vteřinu nepřipomíná karikaturu. A zahrál ho skvěle a uvěřitelně. Stopáž mohla být trochu kratší, na druhou stranu ale místo jedné love story dostanete tři další minipříběhy o lásce. Všechno bez patosu.(21.11.2009)

Tohle rozhodně není špatný film.. Řekla bych, že vtipy ve většině případů stupidní nebyly a opravdu jsem se nasmála.. Některé scény prostě neměly chybu! No a taky jsem ráda, že jsem viděla alespoň nějaký film s Kat Dennings, ale pořád mám co dohánět :D Co mi ale na tomto filmu neuvěřitelně vadilo byly telefonáty.. Když se obraz přepínal mezi dvěma osobami, nejen, že telefonující nebyl na druhé straně vůbec slyšet, ale ještě to bylo tak nesmyslně usekávané uprostřed vět.. To byla katastrofa! Ale jinak se to dalo :)(6.1.2012)

Celkovo veľmi slabá a nenápaditá komédia, príliš sa spoliehajúca na svoj námet, sexuálne vtipy a vulgaritu, ktoré vo výsledku ani nie sú také vtipné. Finále, v ktorom silná romantika prevažuje všetok živočíšny humor, má byť jednoznačnou snahou zabaviť v štýle Kevina Smitha, no Apatowovi to zďaleka nejde tak hladko a výsledok je vlastne trochu trápny. V tomto názore ma utvrdzuje aj otravný Steve Carell. Je možné, že mi celkové vyznenie filmu uniklo, sledoval som to totiž v mizernom dabingu televízie Markíza, ale aj bez toho ide o sklamanie. (50%)(6.11.2010)

• - Velká část filmu byla improvizací. (don corleone)

• - Když pomáhá Trish balit Andymu jeho sbírku hraček a figurek, zmíní se, že zná jenom jednu další osobu, která má tolik hraček, co on a sice Erica Gillilanda. Eric byl hlavní autor seriálu Roseanne (1988) a mnoha dalších. (don corleone)

• - Andy Stizer (Steve Carell) nosí hodinky značky Casio DW560E. (dyfur)