• numi

Judd Apatow selhal v základním a nejdůležitějším aspektu filmového příběhu - neví, co chce vyprávět. Nejdříve se snaží o ulítlou parodii na první "Prci, prci, prcičky" ("přijděme o panictví" v jednotném čísle), ale pak zničehonic v polovině filmu změní kurz na romantickou komedii. Ani jeden z obou žánrů se mu navíc nepodařilo zachytit osobitě, ten první je navíc protkán trapnými a fekálními vtipy, kterým se zasměje maximálně tak Bart Simpson (takže vlastně udržel film alespoň v hranicích vybraného žánru). Ta druhá půlka už je lepší, ale celkový dojem kazí neúnosná délka a Steve Carell v hlavní roli, který až příliš napodobuje Atkinsonova Mr. Beana. Pro vedlejší role (např. Božský Bruce) se Steve hodí na jedničku, ale celý film komediálně rozhodně neutáhne. [leden 2007](25.1.2007)

Od čias Zbuchnutej som sa tak nenasmial... Táto inteligentná, trošku odvážna komédia nie je ničím nápaditá, jej postupy sú otrepané o všetky sladkobolné a telenovelácke filmy či seriály a nekonečná minutáž býva pre podobný typ filmu skôr na škodu, cez to všetko je to zábava na vysokej úrovni. Od skvelého výberu hlavných hrdinov po neuveriteľný muzikálový koniec.(26.12.2008)

Kvůli (jako vždy) skvělému Stevu Carellovi a (naprosto) okouzlující Catherine Keener jsem schopný tomuhle filmu odpustit, že je tak prasácký. Zasmál jsem se, pobavil, tvůrcům jsem poděkoval, že se (až na dvě krátké humus scény s tělními tekutinami) krotili v tom, co divákovi ukazují... A když film skončil, skoro jsem nevěřil tomu, že trval přes dvě hodiny.(24.5.2012)

• Renton

Scénář: Judd Apatow, Steve Carell .. Andy Stitzer je chudák. Ve svém věku je stále panic a více méně se s tím už smířil. Na(ne)štěstí na to dojdou jeho kolegové v práci a rozhodnou se mu pomoci. Celkem slušný námět ubíjí nezvládnutá stopáž, film se místy táhne a nápadů není zas tak moc, aby vyplnily všechna hluchá místa. Slabé jako romantický film a ještě o něco slabší jako komedie.(13.3.2006)

"Odteď je můj pták tvůj pták. Seženu ti číču." S vědomou převahou člověka, který o panictví přišel o nejeden týden dříve, než čtyřicetiletý jojošampion Andy, jsem očekával třeskutou zábavu a urputnou panicovu snahu o prvotní coitus. Místo toho jsem měl možnost sledovat týpka, kterého první zasunutí příliš netrápí a pouze pod tlakem kamarádů vyráží na nepříliš zajímavý lov. Nuda to sice není, ale já jsem byl ochoten bavit se mnohem víc.(31.1.2012)

• - Andy Stizer (Steve Carell) nosí hodinky značky Casio DW560E. (dyfur)

• - Scéna, v které Andymu (Steve Carell) odstraňují v salónu ochlupení z hrudníku, byla natočena pěti kamerami a musela se povést na jediný pokus. Steve totiž nechtěl použít speciální efekty a nechal si kvůli realičnosti scény opravdu odstraňovat chlupy voskem. (formelin)

• - Českou stopou ve filmu je plakát na hru Mafia, který je možné zahlédnout v obchodě s elektronikou. (Brousitch)