Nastala chyba při přehrávání videa.
 • F.man
  ****

  R-ková komedie? Po úspěchu Nesvatbovích už nic nečekaného (a je to jen dobře). Apatow s Carellem totiž napsali parádní scénář plný "dospělého" humoru a stvořili "teen" komedii se 40 letým hrdinou (což zní absurdně). Každopádně první velká role Carellovi sedla na jedničku, stejně tak výborní jsou jeho kolegové, komici Paul Rudd, Romany Malco a Seth Rogen... Jo, v zásadě se snímkem nemám žádný problém. Možná trochu na škodu je, že zatímco první půlka je R-kově nespoustaná a pořádně "tvrdá", druhá polovina se už drží v otěžích žánru romantické komedie, což znamená že už to tak nešlape. Přesto 3-4 hvězdy, na a za geniální závěrný song dávám nakonec i tu 4tou You know what? I respect women! I love women! I respect them so much that I completely stay away from them!(30.6.2009)

 • Flego
  *****

  Od čias Zbuchnutej som sa tak nenasmial... Táto inteligentná, trošku odvážna komédia nie je ničím nápaditá, jej postupy sú otrepané o všetky sladkobolné a telenovelácke filmy či seriály a nekonečná minutáž býva pre podobný typ filmu skôr na škodu, cez to všetko je to zábava na vysokej úrovni. Od skvelého výberu hlavných hrdinov po neuveriteľný muzikálový koniec.(26.12.2008)

 • ajuska
  ***

  Jsou tam opravdu vtipné a povedené scény, ale je tam také pár těch, které by tam vážně být nemusely. Film má tak nějak nerovnoměrný spád, takže úplně nevtáhne do děje a postavy Andyho kolegů mi nebyly zrovna dvakrát sympatické, což se pochopitelně také odráží na mém hodnocení. Dávám tedy tři *, ale určitě je to alespoň lehký nadprůměr.(28.4.2006)

 • eraserhead666
  ****

  Nejlepší na filmu je, že má-li nějaké poslání, netýká se ani tak sexu, respektive, že ukazuje, že i být ve 40 panic je fajn a že nepřítomnost či absence sexu v životě není žádná tragédie. Asi se do toho motám. Děsil jsem se stopáže, ale nakoenc to bylo dost v pohodě, bez extra hluchých míst, což mě překvapilo. Naštěstí na vás film valí jednu epizodickou scénu a postavy za druhou (hodinové dvacetirande, trhlá Elizabeth Banks, naprosto úžasná část s neméně úžasnou Leslie Mann, dcera Catherine Keener nebo šéfka hlavního hrdiny). Je to zábavné, je to pochopitelné a srozumitelné, ač vulgární a trhlé, tak přesto dospělé. Jen ten vlasový závěr mi ten film skoro skazil.(10.7.2015)

 • Jordan
  ***

  za veľmi šťastné považujem scenáristicko-režijné a rovnako herecké vyriešenie, vymyslenie a prevedenie ústrednej štvorice kamarátov/kolegov s tiež casting ženskej časti účinkujúcich ako aj hádam všetky scénky odohrávajúce sa na pracovisku - okrem nich ešte pár vtipných nápadov a gagov, niekoľko naozaj vynikajúcich hlášok a priehrštie nadpriemerných, veľmi vydarená nenáročná komédia s trošičku prehnanou stopážou;(18.9.2008)

 • - Ve scéně, kde Andy (Steve Carell) podstupuju depilaci, herec málem přišel o bradavku. Vosk drží totiž tak pevně, že se při depilaci musí bradavka potřít vazelínou, což komparzistka neudělala. Naštěstí par okamžiků předtím, než strhla vosk i s bradavkou, ji někdo ze štábu zastavil a poukázal na tento fakt. Na komparzu totiž komparzistka lhala o tom, že ví, jak depilovat. Když se ji při natáčení scény ptali, jaké že vlastně má zkušenosti, odpověděla, že jednou depilovala záda svého bratra. Steve Carell to uvedl z Graham Norton Show (od r. 2007). (deadman93)

 • - Režisér Judd Apatow snímkem debutoval na filmovém plátně, do té doby se věnoval jen TV seriálům, které také psal. (imro)

 • - Prodejna "Smart-tech" byla volně inspirována řetězcem "Circuit City". (don corleone)