Sean Penn, Jude Law, Kate Winslet a Anthony Hopkins se společně představují ve strhujícím příběhu prostého muže, jemuž politická kariéra, ničivá síla korupce a zrada nakonec zcela pokřiví charakter. Film byl natočen podle dnes již klasického románu Roberta Penna Warrena z roku 1946, za který získal Pulitzerovu cenu. V dalších rolích se představí James Gandolfini, Mark Ruffalo a Patricia Clarkson. (oficiální text distributora)

LaciLC

Napriek vynikajúce hereckému obsadeniu, sa pre mňa jedná len o priemerný film. Ale neberte to až tak vážne, lebo mňa osobne tá téma nijako nezaujala. Ak vás teda zaujme, kľudne si pridajte dve hviezdičky. Pri mnohých miestach som sa neuveriteľne nudil a film som dopozeral len tak na zotrvačník. Čo sa mi naozaj páčilo a za čo nedám ** boli strhujúce prejavy Seana Penna. Aj vizuálna stránka bola veľmi pekná, hudobná zložka vôbec nezaostávala a celkovo spracovanie filmu nebolo vôbec zlé. Druhýkrát by som to však ťažko dopozeral. ()

Chrustyn

Standardní politické drama o nenápadném muži, který se dostane na vrchol, jen proto aby měl odkud padat. Politický snímek se vším dobrým i špatným co k danému žánru patří. ()

jojinecko

3,5*/5...All the Kings Men je veľmi dobrou politickou drámou, ktorá mala obrovský potenciál, ALE... Má príliš veľa "hluchých" miest, dejové línie a odbočenia v druhej polovici sú nedotiahnuté. Psychológia niektorých postáv je doslova odfláknutá (predovšetkým postava Marka Ruffala, vzhľadom na finálnu scénu by si zaslúžila hlbší pohľad!), tak isto aj postava Anthonyho Hopkinsa... Pozitíva však výrazne prevažujú- nad všetkým a všetkými tróni Sean Penn, ktorý podáva výkon hodný Oskara. Role Willyho Starka sa zhostil s bravúrou a zanietením, celý čas som mal z jeho postavy ambivalentný pocit, neviete či mu fandiť alebo je to len ďalší politický hajzel. Skvele mu sekunduje celé herecké osadenstvo, nádherný hudobný podmaz a kamera. Steven Zaillian je nielen výborným scenáristom, ale "uživil by sa" aj ako režisér. Tento film sa mi veľmi páčil, no po skončení projekcie som ostal napriek všetkým pozitívam mierne sklamaný- tento film mal naviac!!! Preto to relatívne nízke hodnotenie:) ()

Stanislaus

Tento film jsem si vyhlídl hlavně kvůli obsazení Kate Winslet a ona zde měla bohužel jen takový malý "štěk". Hlavními postavami jsou zde Law a Penn, kteří mi oba chvílemi lezli jaksi taksi na nervy. Zato jsem přivítal ve vedlejší roli skvělého Jackieho E. Haleyho, který toho sice moc nenamluvil, ale ona stačila jen ta jeho přítomnost. Je opravdu velká škoda, že se film pořádně rozjel až deset minut před koncem, protože to co předcházelo bylo takové nemastné a neslané. Zkrátka ukázkový příklad snímku, který láká hvězdným hereckým obsazením, ale mě osobně poněkud zklamal, protože jsem čekal něco mnohem dynamičtějšího. ()

rikitiki

Herci hrají jako o život, kamera je skvělá, ale obrazové metafory (krev v mapě státu, lví hlava) jsou příliš polopatistické a tempo snímku je nevyrovnané, přerývané. Navíc hlavní hrdina je pouhý vypravěč, velice nemastný a neslaný. /8. 1. 12./ ()

honajz

Politické drama z USA tuším 50. let, kdy se jeden chlápek (Sean Penn) snaží stát guvernérem a posléze za každou cenu, i přes mrtvoly. Má dvě prodloužené ruce, z nichž jednu hraje Jude Law, také se zde sem tam pro okrasu mihne Kate Winslet, ale celé je to dlouhé, zdlouhavé a nudné, a skončí přesně tak, jak si člověk na začátku myslel. ()

Morholt

Politické drama s přetaženou stopáží, stojící na jediném herci a tím je Sean Penn. A to jsem od herecké filharmonie zde obsazené čekal něco jiného, než pár odrhovaček. Jenže bohužel Kate a Hopkins zde dostali prakticky nulový prostor a Jude Law si vystačil s jedním výrazem po celý film. Do toho jeho nudící monology, milostná zápletka jak z Velmi křehkých vztahů a občas podivně navazující scény. Škoda. Slabších 50% ()

jhrasko

Neuveriteľne nevyužitý potenciál tejto kráľovskej hereckej zostavy. Mať takéto talenty a takto s nimi naložiť - neodpustiteľné, pán Zaillian. Úplne zbytočný film vo filmografii každého zúčastneného ! Nekonečná nuda,ktorá sa dostaví do pol hodiny ! ()

Tommassi3

"Jenže někdy chce možná člověk něco až příliš.." A možná kdyby znal skutečnou podobu svých snů, nejspíš by si mnohdy svoje tužby i rozmyslel.. Totéž lze nakonec říci i o navýsost skvostném scénáristovi Stevenu Zaillianovi, který sice píše oscarové skripty, jako režisér ovšem podobných kvalit nedosahuje ani náhodou.. Škoda !! Všichni královi muži totiž mohli platit za úžasný film, ne za chladný snímek plný úžasně rozmáchlých Pennových gest a přepjatých proslovů, jakkoliv se jeho herecké kreace hodně blíží skutečnému Starkovi.. ()

murakamigirl

...... Občas môže človek niečo toľko chcieť, byť tak plný túžby, že skrátka zabudne, po čom túži. ....... Pre bravúrnych mužských predstaviteľov a tento vášnivý výrok na tento film nezabudnete. ()

NinonL

Politika je kanál, a jemu se nevyhne ani cynický novinář, který nechce o ničem a nikom raději nic vědět. Film je velmi dobrý a přestože Penna ani Winslet nemusím, hodnotím vysoko. Role Jude Lawa překryje všechna negativa a z jeho osudu, do něhož se vědomě dostal, vás bude mrazit. Tragédie na závěr dojem jen umocní. Film stojí za to vidět. ()

Ridick

no cakal som trosku viac a trosku viac seana penna, kt. je vynikajuci...kebyze viac tej politiky a menej obkecavaciek o spravodlivosti bolo by to za 4*... ()

kaylin

Popravdě, než se podíváte na tenhle snímek, možná raději mrkněte na "Mrtvou zónu". Ten film má podobné téma, navíc je napínavý a strhující, pokud vám nevadí lehce nadpřirozené prvky. "Všichni královi muži" jsou nudní, a to i přesto, že se zde sešla skvělá herecká skvadra. Steven Zaillian z nich nedostal vůbec nic. ()

Tygrys

Zajímavá ukázka toho, jak se musí člověk, který se dostane k moci změnit, aby si své postavení dokázal udržet. Seana Penna mám rád, ale jako Willy Stark mi ve svých proslovech připomínal nepovedenou Hitlerovu karikaturu, což doufám nebyl úmysl. ()

rastlinka

Perfektný výkon Seana Penna, ktorý pri svojich prejavoch pripomína neslávne známeho vodcu bývalej "Tretej ríše". Pre fanúšikov tohto herca vrelo odporúčam, tiež je zaujímavé vidieť ho s pár kilami "navyše":) Oplatí sa vidieť. Ale nielen kvôli nemu, pretože v úzadí postavený (aj keď bol zámer pravdepodobne iný, avšak Penna si budem pamätať asi viac), no mám pocit, že o to viac podmanivý Jude Law predvádza jeden zo svojich najlepších hereckých výkonov. No čo ma od prvého záberu uchvátilo najviac je neuveriteľný obraz! Radosť pozerať. ()

Martin741

Dalsi film o politike, a navyse s mojou milovanou hereckou Kate Winslet. Rezia na urovni, vyborne rozhovory a vykon starych bardov ako Hopkins taktiez mal nieco do seba /hoci samotny Hopkins ma daleko lepsie filmy nez tento ............/. 83 % ()

marcek

Zájímavý nápad opět natočit film o americké politice. První polovina velmi zajímavá, Sean Penn jako vždy dokonalý při svých projevech. Druhá polovina nudná. Celkový film zbytečně zdlouhavý. Škoda, že Hopkins a WInslet nehráli víc ()