Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti" – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést! Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém – návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři... a to je sakra málo... Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu aquabely, se kterými chce natrénovat vystoupení. Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných aquabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem „Hodinový manžel"... (Bohemia MP)

Sexton

Jsem z Nymburka a na film jsem se opravdu tešil, po povedeném prvním dílu přichází strašné pokračování. Pan Svoboda řekl na předpremiéře prvního dílu v roce 2014 na otázku jestli natočí i pokračování, že se nechce zapsat mezi filmy Kameňák 1, 2, 3... Dva roky poté natočil pokračování a na předpremiéře řekl "Jednička příběhově dopadla moc dobře a my si mysleli, že je tam prostor pro další zajímavé pokračování". Bohužel zajímavý scénář se vytvořit nepodařilo. Například "jedno účelné" záběry z drona, které sice vypadají úchvatně, ale nemají vůbec žádnou souvislost s dějem filmu a celým filmem se táhnou jen pro nastavení časové osy. Filmem se prolínají celkem 3 zápletky, které nepobaví ani nenadchnou. Hurá do 3. dílu s rekonstrukcí bazénu!!! ()

Fracek odpad!

Je to nemastné a neslané, prostě nijaké, herci to zřejmě cítí, protože jen hrají, že hrají... po dvaceti minutách filmu jsem se v té nudě uplně ztratil ... kdybych si sedl na balkon u bazénu a koukal na denní provoz, tak to vyjde nastejno ... ()

Mark1983

Už jednička byla pouhým průměrem, u čehož se divím, že se tvůrci u dvojky nesnažili, aby Hodinového manžela pozvedli, ač si myslím, že toto téma by si to zasloužilo. Avšak bohužel je dvojka ještě slabší než jednička. ()

Chlo0opek

Sympatičtí herci (herečky sice teda už moc ne), příjemná hudba, příběh v pohodě i s netradičním sportem:) Slabší 4*. ()

kodwin

Lehce slabší než první díl, ale ne zas o tolik, jak by se při pohledu na místní hodnocení mohlo zdát. Dá se to vydržet do konce a párkrát se i zasmějete. Průměrná česká komedie s výborným obsazením. Horší trojka. ()

pan_Bily

Líbil se mi o dost víc, než první díl. Rozjelo se to skvěle, ale (stejně jako u prvního dílu) tomu jakoby postupem času trošičku ubýval dech. Možná i proto jsem nedal vyšší hodnocení, i když tady to "uvadání" zdaleka není tak markantní a „škodící“ jako u prvního filmu. Nadšený jsem byl z Evy Holubové, jejíž postava tady má hodně prostoru, a svojí roli hraje naprosto bravurně. Dost se mi to přiblížilo 4*, ale… těsně ne. Jinak ale pěkný film, příjemná vtipná oddechovka, pobaví. ()

karelkilian odpad!

Herecké obsazení tohoto filmu nevypadalo špatně. Holubová, Matásek, Norisová, Polívka a Lichý naznačovali dobrou porci zábavy, leč opak byl nakonec pravdou. Nakonec musím říci, že celých 104 minut byla ztráta času. Děj je naprosto odfláknutý, navíc prakticky vůbec nedává možnost vyniknout hereckých schopnostem jednotlivých protagonistů. Asi jediné, co se mi líbilo, byly staré hradby v Nymburku, ale to je opravdu bohužel všechno. Nemohu si pomoc, ale poslední roky mi ty české komedie připadají čím dál víc o ničem. Vlastně o něčem přeci jen jsou: o product placementu. Oblek ve značkovém pytli Bandi byl na scéně tolikrát, že ho určitě opravdu nikdo nepřehlédl. Já nevím - nebylo by lepší pouštět ten film zadarmo s tím, že se zaplatil z reklamy? Za mne bohužel odpad. Tady neplatí ani ono Werichovské „To je blbý, to se bude líbit!“ ()

Sa.sa

Já se slušně bavil a rád se podíval... To si myslím stačí pro televizní tvorbu pro film od 20,15hod... Myslím si, že je to moc drsné hodnocení od těch "rádoby" znalců ... Holt jednoduché, když se vám to nelíbí máte ovladač a můžete přepnout či vypnout telku... ()

Cesty timem odpad!

Zatímco první (Hodinový manžel) jsem se zapřením a těšením se na konec ještě dal, tohle už ne a vzdávám to s prvními reklamami. Ano, aby prima mohla točit tyhle sračky, zasírá reklamami i to, co je kvalitní. No nic, ještě že mám O2TV a Prima prý od 032022 na O2TV končí. Nebudou reklamy, nebudou sračky, nebudou sračky s reklamou... To kvalitní se sežene jinde a nebo bude zas místo všeho muzika na plno a to bude vůbec nejlepší. Paráda! ()

zlamic

Tak to je superprůser, vůbec nerozumím tomu proč takovéhle pokračování vzniklo. Tam není žádný děj !! Už jednou jeté fóry, co to je ???!! Spáčilová tomu dala 25%, s tím fakt nemůžu souhlasit to nemá ani 10%. Já to nechápu jak stejný režisér muže na Hodinového manžela navázat něčím takovýmhle. Recenze Spáčilová http://kultura.zpravy.idnes.cz/manzel-na-hodinu-recenze-08o-/filmvideo.aspx?c=A161222_102046_filmvideo_ts ()

ocepek

Včera těsně před kinem jsem si přečetl recenzi, ale říkal jsem si, "ale co je tam přeci Bolek,Novotný, Norrisová to nebude tak blbý". Zhruba od první čtvrtiny jsem se vysloveně cítil trapně za herce, oni namají co hrát, to nemá scénář, to nemá režii vtipy jsou jen v náznacích a nebo obšlehlé z jedničky. Dialogy kdy si chcete zacpat uši, jak z nich trčí chtěný vtip. A na závěr písnička z jedničky, ale úplně stejná naprosto beze změny prostě sebraná z prvniho dílu a vražená tam se stejným aranžmá prostě, už nechtěli dát víc peněz na hudbu.Divákovi stačí ta původní. A u titulků mi došlo, že to je vlastně fejk. Proto se to nemenuje Hodinový manžel 2 je to fejk Hodinového manžela prostě takovej ABIDAS. ()

maxifuxi

Po filmu mi vrtalo v hlavě jediné. Jak Svoboda mohl natočit Hodinového manžela což beru na české poměry jako solidní výkon, když pak natočí Manžela na hodinu nebo Jak se zbavit nevěsty. Točil to vůbec on ?? po tom co jsem včera viděl se mi ani nechce věřit. V tom filmu není lautr nic čím je zábavný Hodinový manžel ()

moviefan69

Vážně nechápu co to tady ti lidé píší za kraviny. Manžel na hodinu je skvělá, odpočinková komedie. Tak jako na jednčku i na dvojku jsem vzal své rodiče protože jednička se jim moc líbíla. A dvojka teda vúbec nesklamala. Bavili a smáli jsme se přesně jako všichni v sále kina. Není to žádné veledílo, samozřejmě, ale já jsem se bavil od začátku do konce a to přece u komedie jde. Odcházeli jsme nadmíru spokojeni a myslím, že i všichni lidé, kteří v hledišti seděli. ()

Martiikk

Slušnej hate tady, byla jsem na jiném filmu? Nechápu. :) Jednička jsem viděla až nedávno v televizi, úplně mě neoslovila, taková nenáročná komedie, průměr, ale asi proč ne. Trailer na "dvojku" s důrazem na Bolka Polívku a Evu Holubovou, kteří mi přišli na jedničce nejlepší, ale nalákal a do kina dostal. A fakt koukám na ty odpady tady - ok, scénky s jehovistama mi teda přijdou šíleně mimo, ale naštěstí tam moc nejsou a víceméně pořád sledujeme jen šestici z plakátů, která je ve svých rolích SKVĚLÁ (plus teda Zdena Studenková, proč není v českých filmech více? Taková Samantha ze Sexu ve městě :)). Dějově mi to přišlo v pohodě, první půlka pomalejší, druhá o dost lepší a rychlejší, zpívající Bolek miláček. Sedm z desíti naprosto v pohodě, oddychovka, před Vánocema (i po nich, kdykoliv :)) si dám klidně opáčko. ()