Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti" – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést! Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém – návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři... a to je sakra málo... Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu aquabely, se kterými chce natrénovat vystoupení. Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných aquabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem „Hodinový manžel"... (Bohemia MP)

Mrkvič

Prvnímu dílu jsem předpovídal zlidovění, i když měl některé vtipné scény obšlehnuté z jiných filmů. Dvojka nenabízí ale už takřka nic. Pát trochu dobrých hlášek, pár povedených, které byly ale už i v prvním díle, a jinak prázdno. Hlavní hvězda Hodinového manžela, David Novotný, tu trochu ustupuje do pozadí na úkor Polívky a jeho dvou manželek, což je dost nudná dějová linka (a takřka jediná). Deprese, akvabely a získání dědictví měly být tou nosnou příběhovou linií. ()

Lachtaan

Když jsem loni v říjnu okusil zcela náhodou na televizní obrazovce Hodinového manžela, s překvapením jsem zjistil, že nám nynější produkce TV Prima dokáže také vytvořit koukatelné dílo. Uhranul mě mezi českými komediemi posledních let natolik, že mě skutečně potěšilo zjištění o připravovaném pokračování. To se již ze zvyku samozřejmě povedlo o dost mizerněji, stále se ale v jistých pasážích pobaví i pořádný morous. A to si myslím, že u obyčejných komedií bohatě stačí. ()

Sfinkter

V celkovém vyznění slabší, nepřispěly k tomu ani vyloženě filmové chyby (např. jiný obraz před a po střihu atd.). Ale stále to jakousi melancholií tahá body nahoru, herci jsou prostě perfektní - navíc tentokrát i noblesní Studenková, která zde nemá chybu. ()

Master19

Proboha proč? To co stálo v jedničce, pardon v Hodinovém manželovi, zaprd je tu nafouknuto a přesunuto do popředí. Nevtipné, banální a hloupé... Jedna hvězdička za Nymburk, někdy se tam musím jet podívat. ()

zdenny

Je jasné, že pokud byl „Hodinový manžel“ výdělečný, musíme natočit „dvojku“. Ono je celkem jedno, zda bude kvalita diskutabilní. Přece jen se jedná o oddechový žánr a lidi prostě do toho kina přijdou. Nemám nic proti. Sám jsem se rád na film podíval, odpočinul si a i se pobavil. Nevím ale, zda bych byl ochoten za toto zaplatit stošedesát korun. ()

Timak odpad!

Trapnost nad trapnost. Polívku chápu, potřebuje splatit ten svůj statek, ale proč Holubová, Klepl a i třeba Matásek v tomhle hrajou, to opravdu nechápu. ()

fabecc1222

Už taková trochu zbytečná práce, ale jednička vydělala hromadu peněz, takže se zlaťáky zaleskli v očích a jelo se přímým směrem na dvojku. Vesměs je to takové klasické pokračování. Přidá se hromada nových vedlejších postav, některé hlavní jsou upozadněny (Matásek) a vymyslí se linka, která určitým způsobem nabourává děj prvního filmu (V jedničce se celou dobu snaží vydělat peníze, aby je ve dvojce odmítali). Naštěstí je tu pořád výborná hudba Reného Rypara a povedené humorné situace. Jedničku si dám klidně rád znova, dvojku už s menší radostí, a do trojky už se prosím nepouštět. ()

Hollohlaway

Další zklamání z českých luhů a hájů. První díl byl sice nic moc, ale tohle je ještě horší. Shluk naprosto imbecilních scének bez hlavy a paty a dialogy házené do prostoru naprosto bez souvislostí. Cca tři vtipy a jediná! příjemná věc , a to krásný akvabely, jinak nic. Upřímně mě zaskočila oplácaná Zuzka Norisová a nešikovný produkt placement. ()

bari68

No, ono ani jednotka nebola až bohvieaká bomba, takže porovnať tieto dva filmy nie je žiadne terno. Ale prečo nie? Prečo nedať tomuto filmu šancu? Ja som tento film vybral v kine ako výplň voľného večera na dovolenke.....a nesklamal. Pohodovka, sem-tam nejaká dobrá hláška a hlavne Latinák a Bolek super ! ()

Wally

Komedie asi fakt ne...člověk kouká, ale nesměje se....vyloženě mu nic nevadí, ale přeci jen po prvním relativně slušným dílu čeká, že se minimálně pobaví stejně a ono nic... ()

klukluka

V Hodinovém manželovi úspěšně balancovali na hraně trapnosti, tady jim to ale uklouzlo a ocitli se za ní. Troškova škola nese hojné ovoce. Zemanův metálový rybníček jen tak nevyschne. ()

Zagros

Klasický dvojkový vývar, původní film měl v kině úspěch, tak necháme obsazení, dovymyslíme ztřeštěnější příběh a pár nějakých vtipů. Zápletka je praštěná, ale to by ani nevadilo, spíš možná to, že se s ní vlastně nepracovalo a byla jen tak. Dál se totiž řeší vztahy hlavních hrdinů a zajímavé a vtipné by proto měly být zejména dialogy. To se bohužel podařilo jen párkrát. Navíc mě několikrát vyloženě překvapil podivně blbý střih, kdy se začnou střídat dvě dějové linky bez zjevného účelu a k tomu si sebou tahají i hudbu, což vede k protivné roztříštěnosti některých částí. Nechávám sice dvě hvězdy, ale je to jen tak tak. ()

cmenda

Jako že jednička byla docela dobrá tak to tak měli nechat tady už to bylo o poznání horší a ne tak legrační hold jednou se něco povede tak to hned zničíme . ()

Prochy38

Chtěl jsme původně ve srovnání s prvním dílem o 1* ubrat, ale nebylo by to fér. Sice je scénář o poznání slabší, ale herecká sestava se téměř nemění, a to je v tomto případě pro mě to nejdůležitější. Jeden sympatický obličej vedle druhého. Zasmál jsem se a o to šlo. ()

bloodcountes

Nejvic mě bavila Babčáková, protože nemůžu přijít na to, jestli to myslí A hraje  vážně, nebo dokáže tak brutální satiru sama na sebe ( co dělá, když zrovna nefilmuje). To oceňuju, to mě fakt bavilo. Naopak scény s jehovisty byly težce uhozený. Jinak teda jako celek je to blbost,  nechci věřit, že lidi (ženský obzvlášť) se takhle chovají a reagují . A dědictví jako čekalo (jak dlouho?)na to, až si chlapi dají na plavky nápis "hodinový manžel"??? Nojo, nerozebírat, nerozebírat. Ale ráda jsem to v pohodě dokoukala a titulkový závěr mě za to odměnil. ()