Film vypráví příběh zprvu zcela nenápadného mladého muže Oskara (Kryštof Hádek), který se v podstatě ničím nevymyká svému okolí – má rád počítače a kamarádku své sestry, dívku Lucii. Tu ovšem jenom zbožně pozoruje dalekohledem z okna na půdě. Jinak podstupuje všechno jako každý jiný běžný student, utkává se se svým profesorem (ve filmu se jmenuje Smrtka a neodolatelně ho hraje Petr Čtvrtníček), má problémy s vlastní sestrou a s rodiči. Oskar má kamaráda Filipa, který se přece jenom o něco víc vyzná. Po jednom z večírků se hrdina rozhodne radikálně změnit svůj životní styl. Koupí si nové oblečení, chodí do fit centra, svých znalostí v oblasti počítačů využívá k různým podnikatelským aktivitám. Díky nim se seznamuje s mnoha atraktivními ženami, které okouzluje víc, než jako počítačový "expert", svým mládím a nezkušeností... (Česká televize)

Babba odpad!

Takhle hrozny "herce" sem dlouho nevidel...byli az moc soustredeny na svuj "hereckej" vykon takze podle me odpad! ()

Aven

Hrozný scénář, spousta skoků v ději je nedořešených, místy mi to přišlo jakoby vůbec žádný scénář neexistoval. K tomu jaksi divně hrající herci. Na druhou stranu hodně, ale opravdu HODŇE hezkých holek. ()

Master19

Zasmál jsem se jednou ("Nenecháme to až po svatbě?") a to je na komedii hodně málo. Nejsem zabedněný a počítačovým vtipům, stejně jako ostatním (zejména vtipům o alkoholu jsem velmi přístupný), jsem rozuměl, jen ve mě jaksi nevyvolávaly smích. Ta jedna hvězdička je za Petra Čtvrtníčka, který zde dostává trošku prostoru a využívá ho. ()

VasaX

Ach jo, česká teenmovie, i když v trochu serióznějším duchu...ale to nic nemění na tom, že je vlastně bezduchá, bez pointy, bez řádného konce a prostě je to takový jako jíst hořčici bez párku... ()

Autogram

Sú tam chutné baby, ale film je po všetkých stránkach tak blbý, až to bolí. Jedna hviezda aspoň za staré dobré Windows XP, ktoré sa objavujú skoro v každej scéne s obrazovkou. –––– A děláš v životě aspoň něco, co tě baví? – Dělám programátora. – Ty vole, aspoň něco. ()

spikey1 odpad!

nemučte mě prosím.... scénáristická plytkost televizního formátu předvedená jako skvělý úžasný film ()

IMPAIRED odpad!

Oooou.. OOoou.. Proč jsem se na to doprdele koukal? Whaaay? WHAAAY? Co to mám za kamaráda co mi doporučí takovou zhovadilost?!! ()