Film vypráví příběh zprvu zcela nenápadného mladého muže Oskara (Kryštof Hádek), který se v podstatě ničím nevymyká svému okolí – má rád počítače a kamarádku své sestry, dívku Lucii. Tu ovšem jenom zbožně pozoruje dalekohledem z okna na půdě. Jinak podstupuje všechno jako každý jiný běžný student, utkává se se svým profesorem (ve filmu se jmenuje Smrtka a neodolatelně ho hraje Petr Čtvrtníček), má problémy s vlastní sestrou a s rodiči. Oskar má kamaráda Filipa, který se přece jenom o něco víc vyzná. Po jednom z večírků se hrdina rozhodne radikálně změnit svůj životní styl. Koupí si nové oblečení, chodí do fit centra, svých znalostí v oblasti počítačů využívá k různým podnikatelským aktivitám. Díky nim se seznamuje s mnoha atraktivními ženami, které okouzluje víc, než jako počítačový "expert", svým mládím a nezkušeností... (Česká televize)

nula87 odpad!

Totální ubohost. Komedie, u které se ani jednou nezasmějete, jenom nevěřícně zíráte, jestli je tohle vůbec možné. Ale ani to, že už jsem viděl horší kousky, neopravňuje tuhle slátaninu k nějaké hvězdičce ()

Bigfuckman

Neodolatelný programátor a vejpitka Oskar působí na ženy jako DDT na mravence, to jest dokonale. Scéna v vyprosťováním opilce z dětské skluzavky hasičemi jenž servali při couvání semafor mě dost pobavilo. Bohužel takových scen bylo ve filmu jako šafránu a nezachránil to ani Čtvrtníček a jeho PC zavirované čertovými obázky :) . ()

Cortesz

Tato rádoby komedie bez děje je spíše takový slepenec náhodně poskládaných scén, které jsou ze začátku zábavné, ale posléze v druhé polovině spíše směšné. Ovšem kouknout se na to dalo a ve srovnání s Panic je nanic je tento film skvostem. Velkou míru natom, že jsem se bavil má Kryštof Hádek, který je mi sympatický a řekl bych, že je to jeden z našich nejtalentovanějších herců mladé generace. Zbytek hereckého obsazení je tragický, viz Foret, Šinkorová, Vojnar, Maurerová atd. ()

Scelleton

Je to jen film na odpočinek. Scénář je místy až neuvěřitelně stupidní a herecké výkony také nic moc (viz Michal Foret). Zachraňuje to jen občasný, relativně příjemný humor, nad kterým se nesmí moc přemýšlet a pak už jen IT a teenegerská tematika, která přiláká určité publikum. Na českou tvorbu celkem slušný. ()

TonyStark

Nejdřív mě napadlo něco ve stylu dalších 85 minut života v hajzlu, ale potom jsem si vzpomněl na zhruba půlminutku Jiřího Bartošky což byl zdaleka nejsvětlejší okamžik filmu. No a samozřejmě Čtvrtníček nezklamal vzhledem k tomu do jak dementní role byl obsazen. Jinak je to o ničem,škoda slov. ()

ostravak30

A to jsou filmy, kdy po jejich shlédnutí si člověk říká: Proč? Proč to někdo točil a co tím chtěl říct? Dobře Kryštof Hádek je kvalitní herec, ale Michael Foret? To byl asi jen nápad strčit soutěžícího ze Superstar do filmu. Navíc pro mě osobně třeba není ani kvalitní herečkou Eva Ujfaluši. Celé je to vůbec takové nezáživné. Hlavní hrdina opravuje počítače a přitom mu ženy samy skáčou do postele. Fakt zajímavé... Děj je podle mě trochu moc zamotaný a řekl bych až nesmyslně v některých chvílích. A pár situací žene hrdiny až do trapnosti. Osobně oceňuji hudbu, ale už méně přítomnost Gábiny Partyšové či mdlého scénáře. Tohle je prostě hodně nepovedený film. A nevím, kde pánové tvůrci vzali to, že se jedná o komedii. Možná měli k filmu připojit i umělý smích, abychom všichni věděli, kdy se smát. ()

subic

Váhal jsem mezi 2 a 3 frčkami, protože je to tak blbý, až se na to normálně dívat dá. V podstatě je to o ničem a ani to nijak nekončí, z mladého studenta slintala a panice Hádka se postupně stane opravář počítačů a vošoust. Čtvrtníček tu má zajímavou roli učitele a řekl bych, že se i velice krotí. Film je samozřejmě poplatný době vzniku, protože dneska už si skoro nikdo počítače doma neskládá, tak jako tomu bylo kolem roku 2000 běžně. Hudbu k tomu udělal Roman Holý a Monkey Business a titulní song mladý Soukup a Prachař z NingtWork. Moc nerozumím zdejšímu hodnocení, vůbec to není horší než další filmy s Hádkem jako Signál (2012) a ani takové Bobule nejsou o moc lepší. 50% ()

yntelygent

Ja som na tomto filme nenasiel nic take co by ho malo v hodnoteni zrazat.Nizke hodnotenie dost skresluje,zrejme ho videli len sami znalci umenia ..., takze im odkazujem , ze nech si ostanu pri tych ich vselijakych novych vlnach,Havlovych dielach,pripadne dofetovanych vyplodoch Chytilovej a im podobnym...Ako odznelo v komedii Vrchni prchni: Zadne velke umeni,lidi se chtej bavit.A to tento film skutocne splnil.Mimochodom,tie ospevovane surrealisticke sracky boli castokrat slavne nie koli kvalite,ale skor koli tomu ze ich casto komanci dali do trezoru....bez nalepky zakazaneho filmu by po nich pes nestekol,take su to veldiela.Tento film je urceny hlavne mladym,tak tu netreba hladat nejake umelecke posolstva....Pre mna pohodovy film na  4 hvezdy. ()

Prubner

Celý film působí dost amatérsky. Autor především podělal scénář, kde zcela absentuje humor a naopak tu přebývá spousta zbytečností ( k čemu je proboha ta dlouhá scéna, kdy hrdina odvirovává učiteli počítač a učitel si jde pro kafe ?). Je tu mnoho momentů, které by profesionál prostě vypustil (hrdinové přijdou do baru a následuje stupidní dialog typu: Kam si sednem ? Třeba támhle. Tak dobře. Co si dáme ? Malý pivo a velký pivo.). Herci jsou většinou dost špatní, a to včetně Hádka. Lépe jsou na tom děvčata, ale ta zase nemají prostor něco předvést (tedy z hereckého hlediska). Režie nestojí za řeč, chybí švih, invence, jakýkoliv náznak talentu. Celé je to naprosto amatérská či lépe řečeno diletantská záležitost, u níž se nelze než divit, kdo tohle proboha pustil do kin. Pane režisére, nestačí natočit pár trapných historek ze svého života, kterým se smějí jen vaši kamarádi. ()

Santek

Asi se ze mně začíná stávat milovník braků. Tenhle film je svým způsobem zajímavý. Slušná kamera a podmanivý hudební doprovod. Dalo by se to nazvat diskopříběh tři. Minimálně dvě hvězdy si to zaslouží....... SPOILER******* Konec to mělo. Hlavní hrdina si po těch všech zkušenostech s ženskýma řekl, že se na tu svou vysněnou raději vykašle :-) SPOILER*** ()

Romadoor odpad!

Proboha o čem to bylo? A hlavně proč? Kdo do toho mohl investovat a koho to mohlo bavit dělat? Asi člověk podobný hlavním "hrdinům". ()

MartyMcFly89

Byl jsem na něm se školou v kině, tedy do jisté míry povinná záležitost. Nemám moc rád nucení na věci bez možnosti vlastního výběru, ale stejně nás nahnali na Rafťáky o rok dříve, sám bych na ně jistě nešel. Ale musel jsem se podívat, tak mohu hodnotit. Nesdílím průměrné hodnocení 25.5% (k 8.8.2008), film se mi celkem líbil. V životě se celkem dost zajímám o počítače a i když se mi žádná podobná příležitost/nehoda s dámami nestala (tak se to prostě neděje, je to vymyšlené), tak jsem rád za každý pokus o prezentaci počítačů ve filmech. Líbila se mi Síť, Tron, Wargames, líbí se mi i Experti. Klidně bych se na něj podíval znovu. Opravdu, tento film je podle mého podhodnocený. Samozřejmě, je to jen můj názor, ale i můj názor má váhu a/b (přičemž a=já, b=počet celkových hodnocení). Smysl komentářů vidím v tom vysvětlit, proč jsem dal tolik. U filmů jako Temný rytíř, Forrest Gump, Terminátor když někdo hodnotí vysoko, všichni to pochopí. Ale když někdo hodnotí nízko, nebo naopak zde u Expertů vysoko, tak se to musí pořádně vysvětlit. Co mě vede k tomu mít jiný názor, než ostatní. Určitě to není touha být jiný a rádoby originální. Mě se ten film prostě líbil, sic tam XPčka startovala za sekundu (ani ve snu). Vtipná komedie z počítačového prostředí. Takových jsem už začal nesnášet hodně. Ale proč tuhle ne ? Co se mi na ní líbí ? No něco to je, zkuste to pochopit z toho, co jsem právě napsal. Mě se to nepodařilo (pochopit), ale je to tak. ()

me3x®

mne to pripadalo ako prvý film nejakých študentov herectva. respektíve mal som pocit, akoby scenár a príbeh vznikal v noci pred točením. Veď v Česku vedia natočiť aj dobré komédie, tak prečo toto? ta * je za to, že som sa možno pár krát zasmial, ale inak si nezaslúži ani tu. ()

Creedum

Na tomto je vidět, jak česká filmová kultura upadá. První polovinu filmu jsem byl naprosto mimo, jelikož mi záplava nesouvisejících scén nijak neřekla, oč ve filmu běží. Po čtyřiceti minutách se už dá zjistit, kdo je hlavním charakterem. Film o bandě studujících ajťáků, co nemá děj ani nápad. Další český pokus napodobit americké teenaggerské komedie, které jsou většinou také dost zoufalé. Jednu hvězdičku za to, že sem se párkrát zasmál a neusnul. ()

MASH_4077

Já jsem se v tom filmu přesně shlídnul. Možná zažádám o autorský práva. Vlastně ne, pořád musím ty ženský ukecávat, aby se svlíkly. ()