V letním táboře Camp Walden se kurážná jedenáctiletá Hallie, která žije se svým otcem v Kalifornii, setká se stejně starou elegantní Annie, žijící s matkou v Londýně. Střetnou se v šermířském souboji, a když si po jeho skončení sundají přilby, zjistí, že jsou si k nerozeznání podobné. Zatímco v šermu byla úspěšnější Annie, Hallie zvítězí v partii pokeru. Přes vzájemnou nevraživost se dívky dají do řeči o svých rodičích a překvapeně zjistí, že jsou ve skutečnosti dvojčata. A když jim dojde, že ani jeden z rodičů si po rozvodu nenašel nového partnera, řeknou si dívky, že dají otce a matku opět dohromady. A protože každá z nich by ráda poznala druhého z rodičů, rozhodnou se začít tím, že si při odjezdu z tábora vymění místo. Zatímco Hallie se vydává do Anglie jako Annie, její sestra se vydává za otcem do Kalifornie. Obě dívky jsou svými nově objevenými rodiči nadšené. Jenže zatímco dojatá Hallie se seznamuje s dědečkem a matkou, představí otec Annie svou snoubenku, nafoukanou vydavatelku Meredith, které jde zjevně jen o Nickův majetek. Když dívka zjistí, že svatba se má konat už za čtrnáct dní, volá Hallie do Anglie. (TV Nova)

Thailon

Celkom prijemny rodinny film (aj s klasickou nepocuvatelnou hudbou) z cias, ked Lindsay bola este pekna (dieta) a vedela hrat. ()

buchtomil

Na tenhle film jsem si vzpomněl úplnou náhodou právě tehdy, když jsem se nechtě na satelitu dopřepínal až na neslavný kanál Disney channel, který již dlouhá léta baví široké spektrum dětí, hlavně tedy tu obézní a mentálně zabržděnou část. Tato stanice by rozhodně měla být zkontrolována a následně nekompromisně zakázána českou inspekcí ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, neboť každý člověk se zdravým rozumem mi bezpochyby potvrdí fakt, že je to jen jedna velká vymývárna mozků, která u dětí dokonce dokáže vyvolat i silnou závislost. Každopádně v moment, kdy se mi stala ta nepříjemnost s přepnutím na ten nesympatický kanál, zde běžel tento, pro mě hodně nostalgický a na dětstvívzpomínající snímek. Past na rodiče byl jeden z mála filmů, které jsme měli na VHS kazetě a díky mé malé sestřičce, která si ho opravdu oblíbila a pouštěla skoro každý den, jsem ,bohužel pro mě, film viděl nespočetně krát a uměl ho říct i pozpátku. Věřte, že malý usmrkaný kluk s bambitkou od ťamana za pasem a bouchacíma kuličkama v kapse opravdu nestojí o zhlédnutí takové americké slaďárny několikrát do týdne, ale nedalo se nic dělat. Past na rodiče si pustí ten, kdo by si chtěl ještě zavzpomínat na ty časy, kdy byla Lindsay Lohan ještě roztomilá malá holčička, která měla nakročeno na slibnou hereckou kariéru, o drogách slyšela jen o hodinách občanské nauky a kdy ještě nevypadala vedle své matky jako její starší sestra. Špatné to nebylo, mohlo to dopadnout hůř. Pokud tedy něco od Disneyho, tak třeba tohle nebo ještě daleko starší kousky. K těm novým seriálům děti radši nepouštět, jestliže vám jejich zdravý vývoj není lhostejný. Na konci jen můžu z výchovného hlediska konstatovat, že drogy, chlast a pasti na rodiče jsou rozhodně špatné :-) ()

zigy

Dojemné, roztomilé, s citem natočené. Jen někdy až moc přeslazené a přiteplené, ale co bychom tvůrcům neodpustili, když natočili pěkný film opravdu pro celou rodinu, to není nic jednoduchého, že paní Poledňáková? ()

MrKrahujec

To byla ale limonáda!! I když vlastně - proč ne? Když člověk přistoupí na pravidla takovýchto vyprávění, tak se nakonec může bavit. Ne nadarmo je to na motivy Ericha Kästnera. Jen si musíte předem nadefinovat, že jsou všichni strašně bohatí a potenciálně vlastně dokonale šťastní, a tohle že je jen taková malá citová rozcvička... ()

JesterKruger

Šel jsem do tohoto filmu z důvodu, že mi ho kamarád doporučil a hodně mě zaujal. Nakonec ten výsledek je pro mě jedno velké překvapení! Dokonalý děj, i herci jsou ok, Pochvala pro Lindsay Lohan, takhle dokonalé dětské herecké výkony se podle mě vidí málo kdy. Celkově nemůžu dát tomuto filmu nic jiného než 5*. Ale při koukání tohoto filmu jsem zjistil, že ukázky z něj jsme už viděl jako mladší. Vybavil se mi souboj s cvičnými meči na táboru. ()

VktrCZ

Skvělý legendární Disney rodiný film s roztomilou Lindsay Lohan v hlavní roli. Příběh skvělý, tempo přístupné pro všechny, esence rodiné sluníčkové zábavy, tohle snad nemůže nikdo hejtit ()

severus

Dokonale roztomilá Lindsay Lohan. Když jsem to viděl poprvé, ještě jsem ji neznal a pátral v titulcích co za dvočata hrála hlavní roli. Od té doby mám pro Lindsay Lohan slabost, i když zní vyrostla potrava pro bulvár. Celý fim je moc milý a vtipný. Takhle nějak se mají dělat rodinné filmy a ne nechávat Keviny samy doma. ()

Karja

Milý rodinný film připomínající starou klasiku Luisa a Lotka. Dvě děvčata, dvojčata, která se nikdy neviděla a každá z nich žije u jednoho z rodičů (div ne na opačném konci světa), zjistí na táboře, že jsou dvojčata. A tak se vymění. Chtějí pak dohromady dát i své rodiče. Dvojroli si střihla mladinká herečka Lindsay Lohanová, která má mé sympatie i dodnes. Hodnotit výkony filmových štábů mi nenáleží, nejsem odborník, takže film je prostě super. ()

Lucius.15

Jeden z mála filmů s Lindsay Lohan, který stojí za to a vždycky se na něho ráda znovu podívám. A to tam hraje dvě role :-) (když jsem byla malá, tak jsem věřila, že jsou to skutečná dvojčata :-D, nj dětská naivita je krásná věc). Ostatní novější filmy už jsou děs a hrůza. ()

mamarw

Krásná rodiná komedie, která nás zavede do života dvou dvojčat, které o sobě navzájem neví, že existují. Vymění se a vymyslí si na rodiče past, která je dovede zase k sobě. Nakonec je rodinka celá pohromadě- na mě tento film působé velice příjemně a ráda se na ně jznovu dívám, ale po umělecké a originální stránce--- *** ()

Snakefinger

Vtipné, originální, dojemné. Pro tento film mám prostě slabost. Že by nějaký remake? Pchaaaaaa Filmy jsou od toho aby bavily a ne aby se hloupě analyzovaly. ()

DanušeGr.

Je to opravdu zdařilý rodinný snímek, jak podvést rodiče a dát je opět dohromady. Hodně jsem se u tohoto filmu zasmála. Dětská dvojrole zde opravdu nemá ani jedinou chybičku. Člověk se na tento film nesmí dívat očima dospělého, ale dětského diváka. Jsou zde velice vtipné scénky i narážky. Hodnotím tento film pěti hvězdičkami. ()

KleaCarter

Em...co říct. Poměrně povedená variace na toto téma. Pro mě je ale knížka Luisa a Lotka srdeční záležitostí, copy a kudrny nutností a doba bez takto rychlých letadel podmínkou! Ale i přes tyto výrazné nedostatky filmu mi Lindsey Lohan přišla neuvěřitelně rozkošná:) ()

Natasha Richardson podlehla zranění

Natasha Richardson podlehla zranění

19.03.2009

...které utrpěla v pondělí během lekce lyžování na začátečnickém svahu v Kanadě. Ačkoli krátce po pádu tvrdila, že je v pořádku, pracovníci lyžařského střediska naléhali, aby navštívila lékaře.… (více)