V letním táboře Camp Walden se kurážná jedenáctiletá Hallie, která žije se svým otcem v Kalifornii, setká se stejně starou elegantní Annie, žijící s matkou v Londýně. Střetnou se v šermířském souboji, a když si po jeho skončení sundají přilby, zjistí, že jsou si k nerozeznání podobné. Zatímco v šermu byla úspěšnější Annie, Hallie zvítězí v partii pokeru. Přes vzájemnou nevraživost se dívky dají do řeči o svých rodičích a překvapeně zjistí, že jsou ve skutečnosti dvojčata. A když jim dojde, že ani jeden z rodičů si po rozvodu nenašel nového partnera, řeknou si dívky, že dají otce a matku opět dohromady. A protože každá z nich by ráda poznala druhého z rodičů, rozhodnou se začít tím, že si při odjezdu z tábora vymění místo. Zatímco Hallie se vydává do Anglie jako Annie, její sestra se vydává za otcem do Kalifornie. Obě dívky jsou svými nově objevenými rodiči nadšené. Jenže zatímco dojatá Hallie se seznamuje s dědečkem a matkou, představí otec Annie svou snoubenku, nafoukanou vydavatelku Meredith, které jde zjevně jen o Nickův majetek. Když dívka zjistí, že svatba se má konat už za čtrnáct dní, volá Hallie do Anglie. (TV Nova)

harycek

Po dlouhé době opět viděno !?A stále jsem se moc a moc bavil!!Jen je škoda náhlého odchodu Natashi Richardson!!!! ()

FrankieSS

No povedená romantická komedie plná dvou malých spratků - dvojčat, která jsou vsude kam se podíváte :) no ale zas taková bomba to nebyla, kolegové!!! :-) ()

Skeevee

velice prijemny rodinny filmik se spoustou humoru a ta "nova matka" (uz nevim ace menuje) je vazne vyborna =D fakt vtipna ;) ()

yarghoul

Sama se tomu divim, ale už jsem ten film viděla tolikrát a pořád mi to nevadí a dívám se na něj znovu. Ačkoliv klobouk dolu před dvojrolí Lindsay, Natasha Richardson je nádherná.. ()

Anakin21

Výborný "rodinný" filmík. Pokud nemáte co o víkendu dělat a chcete strávit sobotu s rodinou v teple domova vřele ho doporučuji. ()

LucMosss

Kolikrát že jsem ten film jako menší zhlédla? No, prsty na obou rukou by mi nestačily. Dodnes pro mne tato rodinná komedie znamená oddechový počin, v němž nám Lindsay Lohan poprvé naplno ukázala svůj herecký talent a poměrně náročnou dvojroli si plně užila a ztvránila ji se vším všudy... Avšak i přesto nehodnotím výše. ()

EnneX

Slabších pět hvězdiček, ale přesto zasloužených. Velmi pěkný a pohodový snímek, který má to kouzlo, který už tak těžko hledáme u nových snímků. díky za takové to skvosty! ()

misul96

Tento film jsem poprvé viděla když mi bylo asi osm a od té doby, jsem ho viděla nejmíň padesátkrát. Nikdy mě neomrzí ten složitý děj, jednoduchý na pochopení, dětské výplody fantazie a rodinná atmosféra. Vždycky to na mě bude působit tak lidsky a sofistikovaně. ()

SuzieS

Skvělý scénář, dobří herci a začátky Lindsay Lohan...A plno nápadů, které jsem jako malá chtěla vyzkoušet. Jeden z mých nejoblíbenějších dětských filmů. Teď, když jsem to viděla jako dospělá srazila bych bod za příšernou "emoce umocňující" orchestrální hudbu, ale v te dobe to frcelo ()

honeysuckle

Stejně vynikající jako původní film, Lindsey Lohan je tu vážně roztomilá, a co teprve Natasha Richardson ve své opilecké scéně (,,Hezký kostýmek, měla jsi ho na sobě v letadýlku?") XD. Některé scény jsou tu vyřešeny nápaditěji než v původní verzi - např. bojůvky sester na letním táboře nebo celá sekvence v hotelu, kde se všechny postavy setkávají. Babička, která byla v původní verzi, je tu vyškrtnuta, zato jsou rozšířeny role hospodyně jedné rodiny a sluhy druhé. Pro mě komedie, která neomrzí. ()

Terez_Vv

Zajímavý a svižný příběh, ze scénáře jde cítit úžasný cit pro humor hodící se do správného rodinného filmu, nejlepší (dvoj)role Lindsay Lohan. Jsem mile překvapena. ()

kolodej1

v rámci žánru rodinný film se jednalo o vydařené dílko. Sice by tomu člověk mohl vytknout nereálné akce na táboře nebo výlet s Meredtih, to taky bylo trošku přehnané, ale děti s tím problémy nemají. Na druhou stranu se u toho dalo zasmát, nebylo to zbytečně patetické a ani to nebylo do očí hloupostí, čímž se tak dvě třetiny tzv. rodinných filmů z USA vyznačují. Opravdu pěkný rodinný film, ale zase nic, co člověk zase rychle nezapomene, 70% ()

misak304

Viděla jsem více filmů s podobným námětem,ale tento mě opravdu oslovil nejvíce. Výborný výkon L.Lohan, který nám připomíná, jaká byla výborná herečka a jakou mohla být i dnes, nebýt jejich drogových a alkoholických afér. Nicméně tento film oprávněně nese červenou barvu! :) ()

Natasha Richardson podlehla zranění

Natasha Richardson podlehla zranění

19.03.2009

...které utrpěla v pondělí během lekce lyžování na začátečnickém svahu v Kanadě. Ačkoli krátce po pádu tvrdila, že je v pořádku, pracovníci lyžařského střediska naléhali, aby navštívila lékaře.… (více)