Mladá včela jménem Barry se nechce bezmyšlenkovitě zapojit do pracovního procesu. Když vylétne z úlu a rozhlédne se po světě, zamiluje se do sympatické květinářky Vanessy. S její pomocí zažaluje u soudu lidské firmy za vykořisťování, ale po vyhraném procesu musí napravit důsledky obousečného vítězství. (HBO Europe)

Elyssea

Animovaná kravina. Pan včelka je nudný, za vlasy přitažený (ještě víc, než obvykle animáky bývají) a ještě ke všemu nechutně moralistický. A už jsem zmiňovala ono nudný? ()

Streeper

Animovaný film o včelách tu myslím ještě nebyl, takže proč ne? Bohužel příběh není tolik poutavý na to jak je dlouhý. Ponaučení by se tam našlo, pár vtípků u kterých jsem se zasmála tam taky byli, ale jinak je to moc dlouhé a příběh nic moc, takže jsem neudržela pozornost po celou dobu filmu. ()

Kwaichi

Spočiatku ma tento film vôbec neupútal, nakoniec sa však ukázalo, že v sebe skrýva celkom zaujímavú myšlienku, hlavne pre tých menších. ()

C0r0ner

Pěkný animák, ale bez jakéhokoli překvapivého momentu, nebo invence. Jediné, co to má navíc, je prostředí včel, které mluví s lidmi. Brouky jsme už ale v animácích měli (a dobré) a proto nemá tenhle film v podstatě co nabídnout. Kromě toho, že se na něj v pohodě kouká celých devadesát minut. 55% ()

Flynn

Další z nekončící řady animáků, které se všude rodí jako houby po dešti. Veselá podívaná, v tomto případě bych řekl že více zaměřena na dětské obecenstvo, nejen příběhem, ale i do očí bijícím ponaučením. Určitě se dá vybrat lepší animák, u kterého se pobaví více celá rodina, ale pro děti je tohle asi docela dobré..... ()

Wormboy

Dalsia z radu bezvyznamnych a nevyraznych rozpravok. Obcas som sa sice zasmial, avsak ten kto sa tejto rozpravke vyhne, o nic nepride. ()

Andre3000

Holt mi není 11 a už vůbec nejsem včela, takže mě tenhle nezaujal. Čekal jsem, že bude aspoň pořádný příběh, bohužel... Animované filmy mi stejně nejsou moc po chuti, takže se není čemu divit. Hlavně to nepouštět malým dětem, kdo ví co by z toho odnesli :-) ()

MarekT

Svůj postoj k novým animovaným filmům jsem již na několika místech zveřejnil. Ovšem sem tam se na nějaký filmeček podívám a například v tomto případě to ani nebylo na škodu. Děj není nijak originální, zato je svižný a oddechový. Překvapil mě celkem častý výskyt dobrých vtipů, též si myslím, že není na škodu se podívat na film v českém znění, Petru Rychlému jsem schopen ty Natočta a Ordinace odpustit. Stejně tak jsem schopen odpustit občasné zaměření se tvůrců v některých scénách spíše na děti. A budete se divit, ale i já puritán musím uznat, že v tomto případě nebyla zmodernizovaná klasika (např. Sugar, Sugar) vůbec špatná. Sice slabší, ale i tak čtyři hvězdy, celkem překvapení. ()

Martrix

Pár dobrých nápadů, ale hlavní hrdinové mi moc sympatičtí nebyli. Když připočítám hrozný konec a neustálé poukazování na souvislosti s diskriminací všech možných skupin, srovná se to na 2*. Místo aby se děti něco přiučili, dozví se hromadu hloupostí, kterými jsou Američani krmeni více než zmiňovaným medem. ()

necisty

Má to krásný děj, animace a občas dobrý vtip. Bohužel ne tak častý, jak bych si přál:). Lehký nadprůměr. ... Já jsem také krvežíznivý parazit, chyběl mi jen ten kufřík. ... Pethushka;) ()

c.tucker

Průměrný animák, který měl být zábavný, ale moc jsem se nebavil, vždy mi tam něco nesedlo. Prostě Barry mě neokouzlil a ani Vanessa. ()

mortak

Docela dost vtipných hlášek a momentů bohužel tvrdě přebíjí výchovná linka filmu. Nevím, co si američtí mravokárci slibovali od spojení s J. Seinfeldem, ale výsledek je spíše otravný. ()

campix

Nic nového pod sluncem ve hmyzí říši. Chápu, že dětem se může líbit a to je hlavní účel, ale mě jako odrostlejšímu teenagerovi to moc vtipné nepřipadalo. Vyjímkou byli pouze páni komáři. ()

KajusaK

Nadprůměrná, krásná, animovaná pohádka s naprosto jiným tématem. Pilně pracující včelky, které se vcelku neúmyslně zapletou s lidmi..Boj o med..Perfektní vtípky, i když především zezačátku filmu.Druhá polovina od soudního jednání už šla do kopru a k vyvýšení došlo až u zpětné nápravy. 4* , za 80% skvělý film, zbylých 20 bylo natahovaných a nudných,ale nevadí,ztráta času to nebyla :) ()

tom88

Celkom originálny a pomerne zábavný animák s množstvom dobrých nápadov, no mňa veľmi neoslnil. Animácia je pekná, je tu množstvo detailov. Dejovo mi to pripadalo moc detsky a jednoducho, ale veď je to skôr pre malé decká. Je to presne medzi 3* a 4* ja sa prikláňam k 3*. 65% ()

Radiq odpad!

Dětsky zaměřená blbost. Ještě že ještě nemám děcka. To bych je musel brávat na takový filmy do kina. Doma si to aspoň můžu přetáčet a dělat u toho jiný věci. Jedinej dobrej fór tam byl: "Vy neznáte DVD?" "Ne, jenom DDT, ale to je postřik." Ani kdybych byl včelař, tak si tak blbej animák neužiju. Ještě nikdy jsem nedal počítačoýmu animáku odpad, ale tohle pravidlo ruším, protože zavání předsudkem. ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány