jenspifa

Jedna z mala sandlerovek, ktera je na pomezi komedie a dramatu. Chvilkama prevlada to, chvilkama to, jinak sandler ma dobrou hereckou mimiku, a umi zahrat jak vazne sceny, tak i vtipne gagy. U me spokojenost, i kdyz vtipu mohlo byt vice. Nej for: David hasselhoff :-D 68% ()

Cigalone

Skomentovanie pre mňa úplne netypickým štýlom -> Buďme k sebe úprimní. Jediný, kto to zachránil, bol Adam Sandler. Lacný film na sobotňajšie popoludnie v komerčnej televízii. Dostala ma však scéna s otcom. To udobrovanie a ľútosť nad stratou bola slzyrvúca. Dej bol vcelku ok, no myslím si, že divák by si posolstvo odniesol vtedy, keď by sa Michael Newman (Adam Sandler) nevrátil späť do predajne na posteľ, ale ostal by ako starec mŕtvy, ideálne, ak by ani nezaspal, no opak je priam tradíciou pre tieto "bijáky". To samozrejme pre amerického diváka nie je možné, pretože tí nemajú radi umierajúceho hlavného hrdinu (och, tak ľahulinká identifikácia s h.h.) a zároveň je všeobecne známe, že by nepochopili, ako sa môže v ďalšom filme zjaviť postava-herec, ktorá umrela v niektorom predchádzajúcom filme. Ku koncu sa režisér zjavne prebudil z letargie a dostal do tempa so správnym dávkovaním jednotlivých súčastí filmu. Nakoniec, pri zmene farieb Sandlera v aute sa niekto dobre vyhral... Takže jedine a len za tie kladné momentky nie 2*, ale 3*. ()

MegaBite

Začátek filmu byl vcelku i docela trapný pokus o vtipné scény, až na nějaké vyjímky, za tuto část 30%. V druhé polovině se trapná komedie obrátila v docela poživatelné drama i, tady bych dal klidně i těch 80%. Zaokrouhleno na 60%, nebránil bych se opětovnému shlédnutí. ()

Jard

Dobrá myšlienka filmu, kde sa hovorí o tom, že si život treba vážiť a netreba zbytočne unikať od situácií, ktoré nám nie sú veľmi príjemné. Treba prežiť okrem radostí aj nejaké tie starosti, pretože to skrátka k životu patrí. 75 % ()

psychokiller

jeden z těch filmů, na které můžu koukat pořád a pokaždé se od nemocniční scény, jak utíká za synem, rozbrečím, jak želva... sandlerův nejlepší výkon... ()

JankaT

S komedií je to jako s alkoholem, někdy sedne někdy ne. Zde byla hranice vtipu přestřelena až do trapnosti. ()

Sa.sa

Super film, který ukazuje jaké by to bylo mít takový "ovladač", i když to má i stinné stránky jako vše co má "ovlivnit" čas a osud :/ ()

asdfasdf

Poslední dobou mě čím dál víc začínají zajímat takové polokomediální filmy se Sandlerem. Přijde mně, že většina jeho čistých komedií je tak šílená, že je to celkově pomalu ke zblbnutí, ale tady tyto komedie/ něco/ něco jsou zpracované poměrně kvalitně. Je zde zastoupen jak humor, tak i nějaká kvalitní myšlenka, která byla zmiňována určitě ještě i v lépe hodnocených filmech, ale také zde není úplně špatně zpracována. ()

Peddro

Jediné, co se mi tam líbilo, je krásná Kate Beckinsale. Jinak mi to přijde trošku laciné. A místy (scénku, jak si uleví) je to dokonce odporné... ()

KuceraJohny

Upřímně tohle je asi ten nejlepší film Adama Sandlera. Klik, ačkoliv se tváří jako klasická Sandlerovka, tak pro mně rozhodně není. Pamatuji si jak jsem to viděl jako dítě a mělo to na mě tak silný dopad, že i dnes si na to často vzpomene. Teď jsem si Klik pustil znovu a ačkoliv jsem si ho pamatoval trošku kvalitněji natočený, tak emoce zůstaly stejné. Až mě to dokonce překvapilo. Film má tu jednu výhodu, kdy polemizuje o něčem opravdu důležitém, ale vnáší do toho kus humoru. Pokud jste to ještě neviděli, tak silně doporučuji. Nejlepší éra Adama v jeho kariéře. ()

Aiirwalk

Hodně jsem se těšil na tenhle film, ale musim říct ze me docela sklamal, protoze sem cekal poradnou davku legrace jako ne ze bych se nebavil ale bylo to opravdu jen chvilkama a to u filmu s adamem sandlerem je pro me zklamani. ()

Rob81

Co dodat... Snad jen, že alespoň pro mě, je tahle ve všech směrech "jednoduchá geniálnost" největším filmovým překvapením poslední doby. ()

tomtailor

prvá časť filmu,ktorá bola komediálne ladená ešte ušla, pár podarených gagov malo svoje čaro (až na prvoplánové scénky so psom),ale paradoxne keď na scénu prišlo diaľkové ovládanie film začal naberať vážnejšiu podobu ktorá mne celkom dobre nesadla a vyvrcholil moralizujúcim záverom, ok beriem,že nie je nič dôležitejšie ako rodina, ale načo takto sentimentálne tlačiť na pílu... ()

Gagin

Můj oblíbený herec Adam Sandler znovu nesklamal. Dobrá komedie, která nenadchne ale ani neurazí. Zkrátka dobrá podívána na nějaký podzimní deštivý večer. Po lehkém začátku filmu v duchu komediálním nás na konci čeká smutná scéna u které se kdekdo rozbrečí. Pokud se do filmu dostanete, rozhodně se rozbřečíte. Někdy ovšem čekejte trochu trapné scény, ale i to se dá v tomto filmu překousnout. Dávám *** ()

destl

Slabota, ten námět měl skvělý potenciál, ale prostě to nevyšlo...výsledkem je nuda téměř po víc než polovinu filmu ()

OdinSS

Kdo má rád Adama Snadlera určitě se jenom utvrdí v tom, že cokoliv zahraje to mu sedne, stejně jako já. V tomhle filmu je opravdu všechno, někoho možná donutí se i zamyslet. Každý kdo by tenhle film nechtěl vidět jenom prohlouopí ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky