Kate by dala všechno za to, aby se konečně pohla její kariéra v reklamní agentuře. Přípraví odvážný plán - scénář dokonalý. Pak ale selžou herci. Jako svobodná a bezdětná to Kate nemá v práci lehké. Všechna povýšení se jí neustále vyhýbají, a tak na své okolí přichystá malou lest kamarád Nick bude předstírat, že je její nastávající. Skvělý nápad, ale ten výsledek! Všemi oblíbený Nick se do Kate skutečně zamiluje. Ale ta má oči pro jiného (oficiální text distributora)

Paity

Typická americká ptákovina, kterou Jennifer Aniston vzala nejspíše proto, aby se vymanila ze škatulky "té co hrála v Přátelích". Opět prostředí reklamní agentury (snad nejprofláklejší filmové prostředí Hollywoodu) a naprosto stupidní příběh o tom, jak ambiciózní holka něco předstírá, aby jim, co by opomíjenou povýšili. ()

AndreyCSFD

Tuctový snímek, který neurazí, nenadchne ani nedojme. Dvakrát se možná uchechtnete, ale většinu filmu budete kroutit hlavou nad demencí scénáře. Největší slabinou je ovšem casting, protože ke krásné Jenny vybrat slizáka Bacona a natuplého Mohra může jen slepec nebo nějaká Jenina ,,kamarádka" (kdo ví, co tehdy dělala Angelina Jolie). Mezi ústřední dvojkou (trojkou) to vůbec nejiskří, celý film se náramně vleče a ač se Jenny velmi snaží, tuhle bezduchou blbinku neutáhne, to by ale nezvládla ani Meryl Streep. ()

gombarix

- - - Jennifer Aniston má párkrát na očích nulové brýle jakože na čtení. O to víc zamrzí promrhaný potenciál, navíc při vědomí, že reálně je nosila! A tato politováníhodná událost se navíc toho roku nestala jen jednou! (viz 'Till there was you) FFFFFUU... ()

xavierr13

Tak som chcel skúsit nejakú romantickú komédiu, ale bohužial (pre mňa) som sa nesmial, a po 15 minutách ma to prestalo bavit. A už ma to ani bavit nezačalo. Jedním slovom - NUDA! ()

Rockerman

Naprosto průměrná komedie,s průměrnými herci.Takových filmů je tisíce.I mé hodnocení je proto průměrné 50% čili 2 a půl *. ()

Rodin

Docela příjemná podívaná, odechovka, která vyplní podvečerní nudu před opravdovým bijákem, pokud venku prší a vy nemáte s kým hrát scrabble. ()

GoreManiac

Ta druhá * je za nejdu z nejpravdivějších věcí,co sem za poslední dobu slyšel- Tohle je reklama.Tady se nelže,tady se prodává... ()

jprmusic

Už jsem viděl horší romantické komedie. Ve srovnání s odpadem, který Jennifer natočila po téhle komedii ( Riskni to s Polly, Marley a já ), je to pořád lepší průměr. ()

elleyne

Komedie je sice podle mě dost průměrná až skoro podprůměrná,ale hraje tam moje oblíbená Jennfer Aniston,za tu jedna hvězdička,a taky Kevin Bacon,ketrýmu to tam moc sluší=druhá hvězdička. ()

Mire

Ak toto mala byť komédia, tak potom veľmi slabé, nezasmial som sa ani raz. Ako romantický film čo mal byť komédiou to ušlo, ale nič extra to nebolo. Proste len ďalší z radov filmov na jedno pozretie a dovidenia. A Jennifer to rozhodne nezachráni. ()

honzic

Scénář je naprosto zmatený a jinak by to mohl být celkem zajímavý příběh se zápletkami, ale bohužel. Hodnocení: 45 % ()