Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

Kurikmoon

Ďalší film, kde sa striekajúcou krvou, hnisom, všakovakými úchylkami a lietajúcimi končatinami nešetrí. Komu sa to vyslovne prieči, neodporúčam. Film, kde človeka občas strhá. Film založený na efektoch s tým spojenými. Ale človek rozhodne pri tomto nezaspí. Aj napriek nie práve výpravnému príbehu. Zaujímavejšia je skôr zamlčaná minulosť niektorých postáv. Ale k nej sa nedostanete, pretože na to vo filme nie je miesto. ()

latvar

Hodně originální film, který nejde brát jinak než s humorem. Trochu mě to připomínalo Braindead živí a mrtví, hlavně nechutnými krvelačními scénami. Pro mě skvělá podívaná 75%. ()

Kosmik 1

No pane jo, to ale byla komedie jako hrom! :-)) Začátek parodie ala Blade, dále pak ústřižek z nějaké brutální hororové videohry a uzavírá to parodie na 28 týdnů poté (tam už jsme přece viděli, jak se kosí zombíci vrtulníkem v praxi a zcela vážně). :-) Litry ba přímo potoky krve, různé druhy vnitřností, ufiklé nohy, ruce, hlavy, rozemleté mozky, no prostě na co si jen vzpomenete. K tomu si dát nějaký parádní biftek, nejlépe s kapkou vlastní krve, neboť to je ta správná ingredience. Prostě zábava ve všech směrech. Mord v každém záběru, rozemletý pes na cucky, "mrtvoly" chodí rovnou pod kola aut = další potoky krve. Tohle se přece nedá brát vážně, k tomuhle je ptořeba zcela jiný přístup. :-) Holka bez nohy? Nevadí, lepší přístup. :-D Ach jo, nevim proč, ale já se bavil. :-) Akorát jedna věc mi nejde do hlavy...jak se k tomuhle mohl nachomejtnout Bruce Willis. ()

Roseinka odpad!

Po dvaceti minutách jsem to vypla. Jestli něco nesnášim, tak je to tento styl filmů, kde je všechno trapný, přehnaný, směšný a nechutný. A vůbec nechápu ty fimové nadšence, co tomu dávají tolik. Příběh na úplný nule. Nechutnost scén na 100%. Nic víc dodat nemůžu. Hnus. ()

Marrdaa

Zvláštní, Rodriguez se buď musel za tři roky ohromě zhoršit, nebo nevím proč si nedokážu vysvětlit tu obrovskou propast mezi Machete a tímhle "hardcore superkůl" snímkem. Krvavej nářez ve stylu Tarantina co o sobě ví, že je uplně jinde než ostatní Sci-fi Thrillas. Scéna s nohou vod stolu je TOP stejně tak i celý film v rámci tohodle žánru, oujéé 85% ()

Autogram

Na záver dňa takáto pochúťka, to si už neskorú večeru asi nedám. Paródia na béčkové a céčkové zombie horory v áčkovom vydaní. Toľko hnusu, krvi a slizu nedokázali vyprodukovať ani votrelci. Quentin Tarantino dostal ako herec „postavu“, po ktorej asi túžil vo svojich najvlhkejších snoch. –––– Nemá mozek. – Jo, čistě vydlábnutej mozek. –––– Konečně jsem objevil vítěznou omáčku na barbeque. – Je v tom tvoje krev. – Do hajzlu, má pravdu. –––– Zlomila jsem si nohu. ()

V-Ray

"Dyť jí chybí jedna noha!" - "snadnější přístup":D Tenhle filmek mě opravdu dostal. Parádní krváček s dávkou humoru.. paráda. Na film se musime dívat z jinyho uhlu a s trochou nadsázky, je to skvěly film na odreagování a pro zasmátí. Líbí se mi že panové filmy vytvořily pro svoje potěšení a na plátně se dějou bláznivé a úchylné věci (což u těchto pánů platí vždycky):) ()

Pecival

Hromada slizu a hromada krve - a to ja rád. Sem tam občas navíc solidní hláška a potěšila mě přítomnost Michaela Biehna. A Freddy byl pořádnej drsňák jak se na podobný film sluší. Prostě 90 (skoro) minut solidní zábavy (pokud vám nevadí kapka krve :P) ()

Styxos

mnohem lepšíí než Auto zabiják. zábavnější, akčnější, krvavější. Prostě spokojenost. A to by mě nikdy nenapadlo, že o Rodriguezovi řeknu, že je to lepší režisér než Tarantino ()

jefff

Lepší polovina Grindhausu. Ale zas taková poklona to není neboť Auto zabiják je příšerný :-). Líbila se mi minirole Tarantina i Willise. Hlavní herci také špatní nebyly, ale celek je takovej nevýraznej. A tom mam béčkový horrory moc rád! ()

IMPAIRED

Je velmi pěkné vidět že i tady se najdou alespon nějací lidé, kteří chápou. Díkybohu za červené hodnocení u DOBRÉHO filmu. ()

blixadovan

Skutečně bláznivá ptákovinka, která mě bavila od začátku do konce. Souhlasím, lepší než Tarantinova polovina. Bruce Willis opět hrále Bruce Willise, jeho herecké rozpětí je opravdu ještě tenčí než nastřelený vlas Eltona Johna. ()

ImNotThere

Robert Rodriguez je zvrácený prase a mě se to líbí! Nejlepší trash podívaná, jakou mé oko spatřilo. Nic nedává smysl, všude stříkají tělní tekutiny nejrůznějšího druhu, o dějové lince nemůžeme mluvit, filmovou pásku i s cívkou, jako když vytáhli krávě z prdele. Prostě lahůdka. 100% ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)