Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

MaxForValue

Štýlová lahôdka, v ktorej sa Rodriguez úplne fantasticky odviazal a natočil film plný úžasných nápadov, "drsných" dialógov, plný skvelého humoru (pokiaľ sa vám samozrejme takýto humor páči) a hlavne Bruca Willisa. Takáto láska k filmu si zaslúži plných päť hviezdičiek, za normálnych okolností by to bolo na štyri. ()

obscurite

"Musíme tu ruku odříznout, protože jinak se ti to dostane do hrudníku a ten jaksi dobře oddělit nejde..." Opět pořádná dávka absurdního humoru, která filmu sedne dokonale... A musím se přidat do seznamu těch, které jednonohá buchta okouzlila. ()

Vämpiriüs odpad!

Místo nohy samopal, kterým střílí aniž by někdo zmáčkl spoušť. Mistr ve střelbě o kterém není ani pořádně zmíněno co je zač. Prudce nakažlivý virus, který na hlavní hrdiny vůbec nepůsobí a ostatní okamžitě začínají mutovat. Je to spíš smutné a trapné. ()

maoc

První půle bijáku mooc pěkná, ale až u druhé mi spadla brada, co všechno si Robert dovolí. Čučel jsem jako puk! ()

Kortexo

Grindhouse: Planet Terror je fenomenální grindhouse film.Grindhouse se vyznačuje tím, že divákovi předkladá, něco naprosto bizarního a šokujícího, tady je to splněno ženou se samopalem místo nohy.Pro znalce žánru špička. ()

anyonecek

Opět silný Tarantinův nádech, ale tohle se na můj vkus moc nepovedlo. Tak nějak mi film utekl, ale stačilo mi to bohatě shlédnout 1x. Dá se říci, že si z filmu nepamatuji vůbec nic, protože mě to prostě nenadchlo. ()

J*A*M*B*O

Čakal som od toho viac, ale nakoniec som sa zhodol sám so sebou, že je to na takej úrovni ako Tarantinov Auto zabiják. Séce tento Grindhouse bol už o niečom inom, neako ma to nechytilo. Musím uznať nápad nie je na zahodenie. Rodriguez ide podobnou cestou ako Tarantino, len či tak aj dopadne. Dávam 8/10 bodov. ()

Syna.1990 odpad!

Trapný trapný trapný!!! Tento film se jednoznačně zařadil na přední příčky v mém žebříčku totálních sraček!!!!!! 0% ()

Izi-Peťan

Typický Rodriguez. Ze zombie filmu dokáže udělat perfektní akční šílenost, kde navíc umocňuje stupidity z béčkových filmů. Já se u toho upřímně bavil a klidně bych si to někdy pustil znova. Texas mu určitě sedí. Předvedl to už v Deperadu nebo v posledním Machete (Samozřejmě Desperado je přeci jen trochu vážnější a lepší). Jen tak dál. 80% ()

vitac.

Dosud jsem si nikdy neuvědomil, že vrtulníky mají taky stěrače... a o jak důležitou součást výbavy se ve skutečnosti jedná:) Death Proof mi byl bližší, boť preferuju kecy před akcí, ale Planet Terror je zase zábavnější - v tom smyslu, v jakém má zábavný film zábavným být. A o to tu přece (taky někdy:)) jde! ()

Jehan

Hvězdu za to, že jde o heroickou snahu záměrně vytvořit sračku (kterou jsem bohužel viděl) jako poctu sračkám (které naštěstí neuvidím nikdy). ()

Dickator odpad!

No. Nevím, asi těžko najdu slova, kterými popsat tenhle skvost od Roberta Rodrigueze, mám dojem, že to nejvýstižnější, co můžu o filmu říct je následující; komediální horor alá komix plný stupidního humoru, speciálních efektů a vnitřností mutantů rozstřikujících se všude možně, při sledování jsem si připadal jako suchar, když tak vidím průměrné hodnocení 72,1%, ale bohužel mi tenhle stupidní mozek vymývající humor nic neříká... ()

HEED

Naprostá spokojenost. Nulové napětí, akce parádní. Horor jen v tom smyslu, že jsou zde jakési zombies, useknuté hlavy, spoustu krve, prostě masakr alá v rytmu 80 let. Tohle se povedlo...bavím se u toho pokaždé když se na to dívám. ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)