Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

C0r0ner

Škoda, že Rodriguez ještě víc nepřitlačil na pilu s parodičností, protože by pak Planeta Teror dozajista zapadla mezi legendy zombie komedií. I tak jsem se ale smál často a nahlas (řízení se zlámanýma rukama). Překvapivé je, že je tahle část lepší než ta Tarantinova, což jsem vážně nečekal. Slušná prdel. 85% ()

Wormboy

Hypervystilizovany a vyumelkovany splatter, nic viac, neviem preco som vlastne od Rodigueza cakal viac. Kazdopadne je to v celku zabavne a obcas aj vtipne. Tento zaner vsak v dnesnej dobe ma ovela lepsich zastupcov.2,5/5* ()

lakikaki

Z pozitív Planet Terror by som spomenul napríklad bizarne úchylné a zároveň vtipné nápady, perfektne béčkovú atmosféru, fakt vtipné cameo Quentina Tarantina a ešte vtipnejší trik s "chýbajúcim materiálom". Škoda len, že týchto niekoľko kladov nevyváži pomalý rozjazd a stereotyp, či nudu, ktorými film celkom často trpí. Moje očakávanie naplnené neboli ani zďaleka, ale pozrieť si Planet Terror aj napriek tomu odporúčam, už len kvôli tomu, že sa jedná o film, ktorý v dnešnej dobe už len tak neuvidíte. P.S. Čo sa traileru Machete týka, myslím, že Danny Trejo by si už konečne zaslúžil vlastný film, charizma mu k tomu rozhodne nechýba. :) ()

Juto

Robert Rodriguez zas má za sebou veľmi dobre urobený béčkový film s nádychom gore efektov. Je to veľa vnútorností, krviprelievania, výbuchov a ničenia. Stred je trochu predĺžený, ale je to dobrá zábava. 6,5/10 ()

Eviator

Dopadlo to lépe než jsem čekal. Film udržuje správné nápětí a zároveň se sem tam příjemně odlehčuje atmosféra úplně pikantními hláškami. Líbí se mi, že má každý svoji suverénní postavu a také ten dost divný konec. Nicméně scéna s rozpadajícím se Tarantinem je opravdu NECHUTNÁ! ()

Davosh

Lepší než Tarantinova část. Správná dávka černého humoru, dobré použití efektů jako je přeskakování obrazu nebo chybějící kotouče a Quentin ve své nejlepší roli. ()

c.tucker

Naprosto geniální pocta totálnímu béčku, nic tam nechybí pouze děj je poněkud slabší, ale to béčkům nikdy nevadilo. No a když se objevý chybějící část, která se někde ztratila díky špatné kvalitě, což bylo u béček možné, je to naprostá bomba. ()

fars

No to me poser, at zijou stare dobre casy. Uzijte si temnou atmosferu, akci, hromadu krve, chroptici zombies a drsne hlasky, tohle je film presne pro me, jen at sracky litaji :-) Navic nikdy bych do Freddyho Rodrigueze nerekl ze dokaze tak dobre zahrat takoveho tvrdaka, a ze byl sakra cool!! Ona stripterka s kulometem misto nohy uz byla mozna trosku moc (scena kde ji vymrsti vybuch, preleti plot, dopadne drzkou na beton a v pohode si strili dal je otresna), ale jinak se mi libil kazdy aspek filmu, vazne zabavna vec, 85%! ()

Maty85

Tarantino tentokrát ve velkém filmovém projektu předčil svého kolegu Rodrigueze a dávám o jednu hvězdu méně. Nebylo to ono.......... očékávání bylo větší, ale na druhou stranu to možná doladil ve video filmu "Machete" , který sem ovšem ještě neviděl :-( ()

Šimpy

Naprosto špičkové béčko, plné naprosto béčkových scén. Jedna velká zábava pro milovníky béčkové klasiky. Navíc natočené na způsob hodně starých béček. Čistokrevná zábava, 4 hvězdy. ()

DominikV

Tomu se říká žrádlo. Rodruguez zabodoval tam, kde Tarantino zklamal. Akce, nechutné scény a suchý humor. Tohle je pravá béčková jízda. ()

BoXBe

Pocta béčkovým filmům. Jedna z nejzbytečnějších věcí pod sluncem, ale masakr je to pořádný...:-)) ()

Ruuzha

Tak tohle bylo nejlépe natočené béčko co jsem kdy viděl :D. Jako režisér je sice uveden Rodriguez, ale na filmu je prostě vidět, že se pod něj podepsal i Tarantino. Stačí se jen zaměřit na tentokrát chybějící nohu, což je takový jeho fetiš. Planeta Teror je tak neuvěřitelně kýčovitá a úchylně nechutná, že tomu prostě nemůžu nic vytknout, a kamera s efektem starého filmu tomu jen dodává lesk. Viděl jsem přesně co jsem čekal, ale mohlo to být ještě o ždibet lepší. 80% ()

mortak

O třídu níže než Death Proof. Tarantino má promakaný scénář a k jeho části Grindhouse se můžete vracet znovu a znovu, zatímco Rodriguez pouze vrší nechutnosti a připomíná přestárlého puberťáka, který si plní své klukovské sny v tom neprimitivnéjším hávu. Tarantino postupy B-movies komentuje, deformuje, překrucuje a využívá je v dokonale vystavěném příběhu, zatímco Rodriguez miluje "mačkání uhrů" a co nejbližší kontakt s tělesnými tekutinami. ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)