Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

URBAN

Mě to moc nezaujalo v polovině jsem neudržel oči ani tomu nepomohl ten nářez co se tam odehrával . Je to sice hezky natočený , ale obsah teda nic moc . ( 11.11.13/MAC/Podívat se znova protože jsem v polovině usnul : D ) ()

Radiq

Chchch, to snad neni možny. To je taková blbost, až je to uplně super. Naprostá smršť od začátku do konce. Žádné zdržování se zbytečnými dialogy. Tady se bude umírat ve velkém stylu. Parodie nebo ne, je to prostě zábava, na kterou svou holku do kina nevezmete. Freddy Rodríguez je strašnej sympaťák, borec a tady navíc drsňák největší. Je škoda, že ho není ve filmech vidět víc. Co se týče samotného filmu, je to naprostá ujetost. Nedá se to nazvat béčko, když to je točené se záměrem točit tohle. To je prostě promyšlenej úchyláckej hororovej krvavej nářez, jakej nenajdete nikde jinde. Už jen ta Tarantinova úchylná role. No, vlastně všechny role. Nevím, co přesně ten pojem "Grindhouse" znamená, ale představuju si pod tím přesně tenhle typ filmů. A krásná, i když jednonohá Rose McGowan, to je sen! ()

sir-dave

Zas*aný středeční šichty. Chvíli jsem přemýšlel jestli se nedívám na Žhavé výstřely. Tohle je Robert Rodriguez. Komu se líbí Machete, tak by Planetu Teror neměl vynechat. ()

Deyw

Nejvic vdecna vec, pro vsechny oldschool fans..ten cast je naprosto skvelej, hlasky jako svine, ten styl starej je naprosto top..a vubec...kde je ta sracka ?😂 ()

Wallas

Příběh je tak hrozný, že nejde hodnotit jinak než nízko. Film sklouzává k věčí parodičnosti, než by se zdálo vkusné, nejenom v příběhové rovině, ale i v té stylové ("missing reel"). Celý film ale drží postavy - tajemný hrdina s temnou minulostí který nemá co ztratit, crazy babysitter twins, zaujatý šerif, úchylný arabský bioinženýr a obchodník a hromada dalších. ()

ing.Frosty

Supr zombie film se všemu, co k tomu patří a jeden z nejzábavnějších filmů roku. Tarantino ať se jde se svým příspěvkem vycpat. Však se mu taky tady dostalo, co si zasloužil :-). Spousta akce, kde se stříli do všeho, co se hýbe, jedna hláška střídá druhou, sexy dívky s kulometama (Rose McGowan je sice kus, ale Marley Shelton je lepší :-), spousta zdravého klišé, které sme už dlouho neviděli a jako třešnička na dortu Bruce Willis + mý oblíbenci Naveen Andrews a Michael Biehn. Krapet pomalejší rozjezd, ale jinak nemám co vytknout. ()

Cedr

Rodriguez to tentokrát Tarantinovi natřel. Podobný nářez se mu povedl ve From Dusk Till Dawn, který je sám o sobě dokonalý... Planet Terror jde ještě dál a vedle něj Quentinův Death Proof působí dost nudně a nezajímavě. Čekal jsem přesný opak, ale Grindhouse na mě působí dojmem, že Tarantino točil film pro sebe, ale Rodriguez pro sebe i pro diváky. Nicméně oba počiny jsou super, ale Planet Terror je prostě víc "cool" a být "cool" je podle mě jedním z hlavních účelů projektu Grindhouse. ()

trojtmberk

Hektolitry falešný krve, vydlabaný mozky, rozčtvrcený lidi a k tomu holky jako lusk v sexy šatech, našláplý auta a motorky, hromady zbraní pro všechny a celý je to udělaný tak lacině, že každýmu fandovi pánů Rodrigueze a Tarantina musí srdíčko radostí zaplesat. ()

Triple H

Z dvojprojektu Grindhouse IMHO lepší kúsok. Rodriguez však má body za to, že naozaj natočil béčkový výplach ako prasa, zatiaľ čo Tarantinov Death Proof je predsa len trošku viac ako len báchorkou o zlom aute. Rovnako sa mi páči, že Rodriguez mal gule na to, aby onu ilúziu poškodenej a obohratej kópie (škrabance, chýbajúci kotúč) vytrvale udržiaval po celú dĺžku filmu. Herci všetci veľmi fajn, do toho pár príjemne prekvapivých momentov a dobrá hudba. Spokojnosť. ()

AntonG.

Tam kde selhal Tarantino se svým ultra nudným Death Proof, tam boduje Rodriguez se svým nechutným a zábavným béčkem. ()

Doudis19

Pohledy do hlubokých dekoltů se prolínají se stříkajícím hnusem, shnilé mozky zombíků se roprskávají do všech stran a záchrana pro lidstvo, z něhož uniknuvší plyn nadělal živé mrtvé, je jediná - tajemný zabiják a striptérka se samopalem místo nohy. To vše v šílené, zábavné a vrcholně krvavé béčkové jízdě Roberta Rodrigueze. 80% ()

LeoH

Zombie filmy jdou zcela mimo mé divácké zájmy, ale tohle je udělané s takovým přehledem/zaujetím/láskou/whatever a tak zábavně, že úplně chápu, co na tom žánru někteří mají. Chybějící cívka je úplně největší metafrajeřina. Ale pět nedám, ne a ne, nikdo po mně nemůže chtít, abych to bral tak vážně. ()

mr.kliky

hlavní hrdina je trapák, sahíd sbírá koule a celejch osmdesát minut se děje pořád to samý.. nadruhou stranu, něco je zábavný dost. průměr ()

andriy

Rodriguez poráží Tarantina na celé čáře. Škoda,že Planet Terror i Death Proof nejdou v kinech u nás pohromadě, bylo by to vidět hned jasněji. Planet Terror: Málo keců, super akce a zábava a opravdová pocta béčkovým filmům - 5* Death Proof: Kecy, kecy (navíc kecy blbých "bitch") a troška akce. Navíc celkem stupidní konec. Na rozdíl od Rodrigueze tahle pocta zase až tak nevyšla - 3* ()

Honzíno

Planeta teror doplácí na děj, který se zde vyskutuje opravdu pouze stopově, k tomu jsme svědky velice primitivního scénáře, který je snad ještě primitivnější než žánr sám. Nicmnéně jsem se místy skvěle bavil, místy dávil hnusem, který se mi jevil v některých fázích až zbytečně vyhnaný do extrému, i když přihlédnu k nadhledu. Účel to splnilo, pro mě Planet Terror zůstane jen šedým průměrem, až na perfektního Michaela Biehna a Rose McGowan k pokoukání. ()

LordSnape

Vzhledem k tomu, že nemám rád Tarantinův styl, sáhl jsem tedy po osvědčeném Robertu Rodriguezovi. Ten se mimo režie postavil i za kameru, postaral se o hudbu, produkci a scénář. Tím tento film dostal velmi osobní styl a nádech oslavující staré dobré béčkárny plné zombies, bezmezných přestřelek, krve a totálně ujetých dialogů, které mě místy pěkně rozesmáli víc jak kdejaká komedie. Prostě nářez! ()

Mrkvič

Z tohohle nemůžu být nadšený. Rodriguez podle mého nenatočil nikdy nic převratného díky svým řežisérským schopnostem. Natočil si béčko jak ze 70. a 80. let a dobrými herci a za slušné peníze, ale nic úžasnýho na tom není. Prostě obyč přeplácaný krvák s drsňáckým i psem, co umře pod koly auta. ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)