Jackass 2

Jackass 2

Jackass: Number Two

Komedie / Akční

USA, 2006, 95 min

Jackass nikdy nebylo o pouhým skákání mezi střepy z osmimetrové výšky. Knoxville svůj pořad etabloval spíš jako zábavu pro náročné a intelektuály - jelikož čím je člověk chytřejší, tím požaduje hrubší a vzletnější rozptýlení -, ale nezapomíná na tzv. brutalitu s lidskou tváří a stejný prostor věnuje nekompromisním kouskům jako lidem, kteří je provádějí.(12.12.2007)

• Spock

Je to podle mě pěkná blbost. Ukázka nechutností a přiblblých nápadů partičky poněkud výstředních „týpků“. Když je to baví a někdo se je na to ochoten dobrovolně dívat tak prosím, ale já mezi podobnou sortu lidí rozhodně nepatřím. Za co tedy dávám tu jednu hvězdičku? No řekněme, že mám smysl pro humor a „postelová“ scéna mě celkem pobavila. A největší nechutnost? Raději bez komentáře. Pokud si nechcete zkazit den, tak se filmu raději vyhněte. Mohlo by se vám stát, že vás bude ze spaní strašit kůň, pijavice nebo hadi. :-)(6.2.2007)

První půle celkem nudná a nijak extra zajímavá, co se úkolů týče, ale co přijde v druhé půlce ... JE to nářez(10.2.2007)

Zatím nejlepší díl..75%(18.10.2011)

O trošku slabší než první díl, ale i tak se člověk prohýbá smíchy celou dobu. Je neuvěřitelné, že se sejde banda retardů (korunovaných) a natočí spolu pár scének, jak si dělají prdel ze sebe, případně z jiných lidí, ubližují si, žerou a pijou humusy a nasírají všechny kolem a díky tomu se stanou světoznámí. Kdo by to byl řekl? 90%(13.10.2016)

šialení ľudia.(2.5.2007)

• Krasus

Nejsem žádnej extra kritik a celkem toho i dost snesu(viděl jsem všechny tři díly Kameňáků),ale Jackass humor pro mě zůstavá jedním velkým tabu,aspoň z komediálního úhlu pohledu.Dávejte si pijavice do očí,jezte zvířecí výkaly,pobíhejte po ulici a ničte vše co vám příjde pod ruku,ale prosím,už o tom netočte film.(28.6.2007)

Pořád skvělé, ale jednička mě bavila více. Velkým mínusem je český dabing a překlad přezdívky Weemana. (koho napadlo překládat přezdívky?)(1.4.2008)

• boogieman

Presne na toto bol vyrobený obraz. Aby sme sa mohli pozerať na takýto grc.(30.4.2011)

Sú to proste magori, lenže s tým rozdielom, že vedia robiť show.(3.2.2012)

Nedovedu si představit jaký je to sledovat bez páru kamarádu, se kterými jdeme u těch fórů všichni čtyři společně s Johnnym Knoxvillem pěkně do kolen! (85%)(14.3.2015)

Nechutné ale veľmi zábavné, svoj účel to splnilo tak prečo nie.. Ale aj tak je to banda magorov..(11.1.2007)

viděl jsem...smál jsem se... některé scény jsem si zopakoval... ano jsou to debilové...ano já bych to neudělal... ale podívám se a jsem na to hrdý!!! Filmový zážitek ZERO / Celkový efekt 5IVE!!! ... moment... Ta muzikálová scéna je vlastně to nejlepší co jsem viděl od TEAM AMERICA...jestli se to počítá(23.6.2007)

Je možné, aby vás jeden ,,film" dokázal přinutit blít, odcházet od obrazovku každých 10 minut nebo dostávat do záchvatů smíchu ? Jasně ! Stačí se podívat na Jackass film 2 a stane se vám to taky. Téhle partičce není nic svaté a tak máte o zábavu postaráno celých 95 minut !|88%|(30.7.2007)

Pokud se vám líbil první díl tak se vám bude líbit i druhý. Záleží na tom jestli tyhle "dementy" můžete nebo ne. Já jo a bavil jsem se.(23.12.2009)

Něco takového se jen tak nevidí. Snímek, který dokáže vyvolat fyzické reakce u diváků tu dlouho nebyl a nebude, takže objektivních 80% = 4/5, protože tohle je fakt síla v pozitivním i negativním smyslu slova zároveň.(16.11.2010)

niektoré kúsky stáli za to :D (skákanie a nalepovanie sa na náklaďák....), niektoré boli o dosť nechutnejšie ako v 1 a niektoré som úplne preskočila (napichnutie sa ako návnada, no bleee)(3.1.2011)

• Kosmik 1

O něco málo lepší než první díl, ale pořád stejně úchylné a místy i trapné. 25%(22.2.2014)

Co jsou tihle týpci ochotni podstoupit pro pobavení diváků je až šokující a přesto úžasně zábavné.(31.5.2007)

Zvrhlá zábava pro zvrhlé časy, v jakých žijeme. Znovu to stojí za to, i když Dave England mě už trochu sere a rodiče Bama Margery se také mohli více zapojit. Jinak kousky jsou ještě drsnější než obvykle. Jenom čekám, kdy si někdo z nich zlomí vaz. Na kultovní jedničku to však nemá už jenom proto, že jednička prakticky seznámila veřejnost s fenoménem Jackass a první dojem je vždy nejsilnější.(8.9.2007)

Rad bych vedel podle jakych kriterii by se toto melo hodnotit? Ja davam 3 hvezdy,obcas mne to dost rozesmalo,obcas jsem mel snahu si zavrit oci napr kdyz si propichoval jeden tvar hackem na ryby, to bylo dost ostre.Nasledne plavani na udici mezi zraloky mi prislo take jako originalni kousek.Prvni pohled na starou pani nahatou na ulici mi prisel dost silny,avsak po case kdyz si nani clovek zvykne to jde.Nejvyse nebezpecni mi prisli byci. Pijavice na oku to byl doopravdy ulet i pro mne o piti konskeho spermatu ani nemluve.Kdyz bych si mel neco sam skusit asi by to byl let raketou na mesic.(12.2.2008)