poster

Tajnosti

 • slovenský

  Tajnosti

 • anglický

  Little Girl Blue

Drama / Komedie

Česko / Slovensko, 2007, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  *****

  Byl jsem velmi, VELMI příjemně překvapen. Kvalita filmů Alice Nellis postupně roste a to je moc dobře (zase tolik dobrých režisérů u nás není).... Tajnosti dle mého nejsou primárně pro ženy (možná i naopak :) ... A i když mám současné české filmové pány režiséry rád, myslím, že tentokrát prostě dostali "na prdel". Tohle je určitě jeden z nejlepších českých filmů posledních let ... A to mám k feminismu dost daleko :)(12.10.2007)

 • Ruut
  ***

  Asi nejlíp to zhodnotil ve svém komentu mistr Tetsuo a mě se nechce vymýšlet "vlastní slova". Příběh je dobrý, ale to zpracování s řadou nereálných figurek fakt divné. Ten frajírek z obchodu s hudbou je vyloženě na pěst. Jenže Alice Nellis má kliku na výborné role a na Bittovou + epizodky Rodena, Krobota a Remndové se nemůžete zlobit. jen třicátnice Martička Issová by fakt už neměla hrát děcka.(5.4.2010)

 • Boss321
  ****

  Film, který poukazuje na nadokonalost lidského soužití, ale určitě ne jen z ženského pohledu. Z Alice Nellis jistě roste skvělá režisérka a jsem moc zvědavý na její další snímek (doufám, že na něj nebudeme čekat tak dlouho jako na Tajnosti :)). Co se týče hereckých výkonů, tak těm jasně vévodí Iva Bittová. Nebýt Marion Cottilard, tak jsem si téměř jistý Českým lvem. Karel Rodden v roli jejího manžela jí zdařile sekunduje, ale na můj vkus dostal příliš málo prostoru. Tajnosti určitě stojí za zkouknutí, protože se jedná o jeden z nejlepších filmů letošního rok, ale jestli je to ten úplně nejlepší na to ať jsi odpoví každý sám..........(16.3.2008)

 • Tomco
  ****

  odkedy som videl neskutocne sympaticky vylet drzal som alice nellis palce, aby aj jej dalsi film niesol minimalne rovnake kvality. sice tym filmom povodne nemali byt tajnosti, ale to je ina kapitola. tajnosti su krasnym filmom, plnym zivota, hlbokych myslienok a nadeje. krasna hudba, vynikajuce herecke vykony na cele s fantastickou ivou bittovou, chytlavy pribeh.. po dlhom case som si nieco tak vyborne uzil a zaroven aj pri sledovani oddychol.(24.10.2007)

 • Marigold
  *****

  Nevím, jestli by nemělo alarmovat, že mě zasáhl do černého příběh matky-čytřictánice, ale marná sláva, Bittová je úžasná, hudba citlivě vybraná, její sladění s obrazem postrádá provinciální přízemnost, příběh se možná zmítá v banalitách, ale nesnaží se přetvařovat jako něco zásadního. Všechny epizody mají velké vnitřní kouzlo zralých žen, svůdný nadhled a zcela postrádají k zeblití lesklé pozlátko vieweghovských příběhů pro lobotomizované ženy v domácnosti. Vzato v celku, jsou Tajnosti filmem, který něco říká, aniž by se u toho směšně kroutil a pitvořil. Alice Nellis opět dokázala své ne zrovna tuctové vidění světa přetavit do výborného filmu, troufám si tvrdit, že svého nejzralejšího a nejlepšího.(8.5.2008)

 • - Děj celého filmu je soustředěn do jediného dne. (hippyman)

 • - Příběh Tajností se odehrává den poté, co zemřela Nina Simone, oblíbená zpěvačka hlavní postavy. Kdy přesně se to stalo? 21. dubna 2003. (Siriuss)

 • - Dvě skladby od Niny Simone, které ve filmu zazní, jsou z alba Little Blues z roku 1957. (Siriuss)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace