boombang

Úžasný film, jehož začátek, ba ani prostředek asi nikoho nepřipraví na to, co se bude dít v poslední třetině. Začal jsem na třech hvězdách a pak postupně zvyšoval... a byl konec... a mně bylo fakt do breku. Jistě, Sandler a Cheadle hrají jako bozi, ale těmi, kdo mne zvlášť uzemnil, byly Liv Tyler a J.P.Smith. Nepoznával jsem je. A teď jaksi, plný dojmů z toho filmu, nepoznávám ani sám sebe. P.S. POMO, díky, že jsi tyhle stránky založil, bez nich by byl můj život o dost chudší, fakt že jo. P.P.S. Ten Charlie mi hodně připomínal Roye z Ajťáků. ()

rob_troy

Dokonalý, ale opravdu dokonalý snímek s neskutečným Adamem Sandlerem, kterého jsem opravdu litoval. Na film jsem měl celkem slušnou představu, ale stejně mi ji nakonec vyplnil v mnohem lepších světlech. ()

MarsVl

Řekl bych, že tohle byl naprosto dokonalý snímek. Nikdy bych nečekal, že Sandler tohle dokáže zahrát, když na konci už se trošku projevil a ujelo mu to, ale nemění to nic na tom, že tohle byly 2 hodiny, které jsem si patřičně užil. 5* ()

vipeerr

Docela jsem se bál vidět Adama v dramatu. Ovšem po shlédnutí musím řict že Adam není jen perfektní komik a tím myslím TOP komik. Ale herec celkově. Opravdu silný film, který mě chytnul za srdce a to se mi stává opravdu málo kdy. a když se mi to přece jen stane, automaticky tomu filmu dávám 5* . Adam dokázal zahrát něco co jsem si myslel že je schopný zahrát např. jen Pitt, Smith, a podobní velikáni. ()

ratpile

Já sem neviděl "dokonale" hrajícího Sandlera, ale Sandlera přehrávajícího blbečka, který snad normální nikdy ani nebyl. Nějak jsem prostě neuvěřil. Sandlera mi bylo líto dřív, než sem věděl, že se mu něco stalo. Rozhodně to nebylo jeho niterným projevem, spíš jeho ksichtem milého ňoumy. Tématicky je to navíc postavené tak, že se to prostě každého dotknout musí. To proto ta vysoká hodnocení. Zručně natočená citová vyděračka. ()

KucC

Jednoznačně Sandlerova životní role. Po desítkách divných a někdy zbytečných komedií přišlo něco, co zcela jistě ušlapalo řeči o tom, že Sandler není herec, ale jen komerční loutka. V tomto snímku všem špekulantům ukázal, že jednoznačně hrát umí a vytvořit emoce v každém jednom divákovi, pro něj není nic těžkého. Zbytečné řeči kolem, to musíte vidět :) ()

Jihočech

V krátkém shrnutí dvěma slovy - Výtečný film! Ano, tento snímek mě bavil od začátku do konce i po několika shlédnutích. Adam Sandler zde ukázal, že je naprosto jedno, hraje-li v komedii či právě dramatu, zvládne vše a za to klobou dolů. Je zajímavé až do jakých rozměrů se dá událost z 11. září zfilmovat. ()

Forsetino

Když jsem četl, že se události ve filmu týkají 11. záři, tak jsem čekal nálož amerikanismu a snůšku patosu. To jsem se ale šeredně zmýlil! Ve filmu v podstatě ani nejde o to, jak se to stalo, ale co se stalo. Příběh se zaobírá lidskými hodnotami a líčí útrapy člověka, který přišel o všechno. Sám sobě však celou tragédii ještě zhoršuje totálním uzavřením před okolím. Film je to bezpochyby smutný, přesto jsem se v určitých chvílích zasmál. Adam Sandler byl naprosto vynikající a i když se ve filmu usmál, tak z něho byla cítit ta neskutečná lítost, kterou si v sobě nese. Krásný film, který chytne za srdce. Upřímně jsem ale nepochopil scénu s fotkami u soudu, ta mě mírně ponasrala, tam se až moc tlačilo na pilu.... ()

Mugs

Dojemný příběh chlapíka, kterej přišel o rodinu při útoku na WTC. Adam Sandler, o kterým jsem nikdy neměl dobrý mínění mě příjemně překvapil a dokázal že umí hrát. Jeho postava je především perfektně napsáná. Svým výkonem mě dokázal vtáhnout do jeho pochmurné situace, to je podle mě poselství filmu. Za což odpouštím pár nedostatků a dávám 9/10. ()

MadMax3

Vsetko o tomto filme bolo uz povedane predo mnou. Ja len proste musim spomenut jednu vec, ktora sa tu tiez casto opakuje. Sandler VIE hrat. Stale sa mi tomu nechce verit, ked si spomeniem na jeho filmy, ktore zo mna spravili ne-fanusika Adama Sandlera. Ako sa hovori vynimka potvrdzuje pravidlo a tato vynimka je sakra kvalitna. ()

RoninNiro

Toto je asi jedno z najlepších ak nie aj najlepšie filmové spracovanie o ludskom smútku, bolesti ale aj priatelstve a solidarite. ()

kslaww

Jednoduchý, krásný film se špetkou humoru. Hláška: Tahle kráska ti ho chce vykouřit?! Tobě?! To na tom musí bejt dost špatně! Hezký 5* s odřenejma ušima ale tenhle film si je zaslouží. ()

Brano

Skutočne skvele zahraná dráma v hlavnej úlohe s Adamom Sandlerom, ktorý ukázal, že nie je len skvelý komík, ale dokáže zahrať aj vážnejšiu rolu. Takisto sa mi páčil Cheadle, ako aj charizmatická psychoterapeutka Liv Tyler. Reign Over Me je citovo založený film, ktorý nám zobrazuje trápenie človeka po smrti jeho rodiny tak, že si vytvorí vlastný, preňho prijateľnejší svet. Veľmi vydarený film, ktorý neľutujem, že som videl. Na kvalite tomu ubrala akurát dĺžka, ktorá bola dosť dlhá a ku koncu to už začínalo byť miestami zdĺhavé. ()

kubilov

Vynikající "životní" drama o životě mezi životy. Výtečný Don Cheadle, který mi snad nikdy nepřišel sympatičtější, a překvapivě ještě lepší Adam Sandler, který opět jednou ukázal, že když se mu jo chce, tak dokáže být vynikajícím i dramatickým hercem. Parádní hereckou sestavu doplňuje ještě manželka Jada Pinkett Smith, psychiatrička Liv Tyler sexuálně i životně ztracená Saffron Burrows nebo super soudce Donald Sutherland. ()

Petule3

A pak že Adam neumí hrát...tohle teda byla jeho životní role! Pokud pominu to, že se tragédie přihodila zrovna 11.září (nemůžu sledovat americkou propagandu jejich "největšího neštěstí", které způsobili sami a lhali celému světu), bylo to úžasné. Věřila jsem jim oběma úplně všechno, dokonce i to, že "viděl ve vlčákovi jejich pudla". Film ale nebyl jen o něm a jeho hluboké smutné depresi. Byl i o tom, že jeho kamarád úplně ztratil sám sebe, obětoval to nejlepší ze sebe své rodině a hlavně manželce a vlastně zapomněl, že i on je osobnost a měl by žít a dělat věci, které má rád. Bylo to hluboké a moc hezké. Nejlepší hlášku raději prezentovat nebudu :). ()

1V4N

Doposiaľ som bol zvyknutý na Sandlerovské komédie a zrazu prišla dráma. Adama som si v tejto roli nevedel moc predstaviť, ale príjemne ma prekvapil a zahral to bravúrne. Hodnotenie hovorí za všetko. ()

Plastík

Oblíbený film. Láska hory přenáší. Bůh je Láska. Celý příběh je realistický. Soudruzi, to není fakt, to se opravdu stalo! ()

PajinkaKox

Asi budu opakovat to, co tu hodněkrát zaznělo, ale Adam Sandler hodně překvapil a hodně postoupil na pomyslném žebříčku. To, jak dokázal ztvárnit postavu Charlieho, no klobouk dolu. ()