Romanko99

Je velmi smutne, kam az sa tato seria postupne prepadla. Ak tvorcovia budu pokracovat v nastupenom trende a natoci sa aj Taxi 5, je velmi pravdepodobne, ze skonci v odpade. ()

CrashHP

Na prvé dva diely sa to nechytá (pre mňa naj zo série), trojka ubrala z plynu, no štvorka pridala tak trochu humorom, inak Taxi už ničím novým asi neprekvapil. ()

Sofie.com

Tu ženskou už jsem někde viděl....Já nikdy:D. Pro mě jsou všechny komedie Taxi nenahraditelné a tahle také. Myslím, že kromě četníků je taxi to nejlepší, co mohla Francie nabídnout. Mě se líbí. ()

VoiDson

Ne, ne, ne a ne. Myslel jsem, že třetí pokračovaní bylo špatné, ale tohle opravdu překvapilo a je to ještě horší. Osobně si myslím, že celá série mohla skonči u druhého pokračování. Jednička byl originál, ale tohle pokračování pro mě opravdu není. ()

mcac88

Podle mě super komedie, poprvé mě to celkem dost rozesmálo. Jen mě mrzí, že je to točené spíše už jen na vtipný příběh než na honičky a akční scény, které byli v předchozích dílech. Tím mě 4 zklamala, ale komedie dobrá :) ()

rosta.k

No nechápu jak někdo může hodnotit tento film jako odpad.Jestli někdo nechápe že je to komedie - parodie s nadsázkou tak mu asi již neni pomoci.Nemůžeme přeci porovnávat komedii/parodii z dramatem!Prostě u mě jako komedie je tento film skvělý.No ještě bych rád dodal že je to francouzký film a každý sám za sebe si řekněte kolik francouzkých filmů poslední dobou jste viděli?!? ()

Jirik95

Ačkoliv je už tohle 4. díl série o taxikáři Danielovi, velmi se povedl a patří k nejlepším komediím, co jsem kdy viděl. Děj filmu je dobrý a není ani nijak náročný. Herecké obsazení stejné jako v předchozích dílech. Nejlépe však hodnotím komisaře Giberta, který ať řekne cokoliv vždycky přijde výbuch smíchu, který jen tak neustává. Samozřejmě, že i Samy Naceri jako Daniel stále přidává tomuto snímku **, kterým tento film vynáší až na samotný vrchol komedií a zábavy. Pokud se chcete doopravdy pobavit, doporučuji tento film. Je to doopravdy jízda! ()

kratajirka

... Komentáře níže jsou zcestný!! Tahle série je skvělá a je na škodu, že končí ... Snad se někdo rozhodne navázat nějakým comebackem a navrátit tak Peugeotu skvělou reklamu! ()

PORTER44

Bylo tam několik scén u kterých jsem se docela pobavil,a spousta trapných scén,někteří herci dost přehrávali a místo vtipu z toho vyšel opak. ()

EYO EYO

Super akcia ,super dej ,super auto ,riadne pop*ci diel ,podľa mňa asi najlepší diel z celej série taxi ,film pobavil ()

StarFsh

Toto je pre mňa osobne posledný a najhorší diel tejto série filmov. Piate pokračovanie je už niekde inde. Prvý film bol čiastočne prelomový, ďalšie dva diely síce neprišli z ničím novým, len sa menili zločinci, ale boli aspoň celkom solídne natočené. Tento film je však miestami až trápny. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Kde je Gilbert?" - "Má v sobě několik prášků, ale pořád někde řádí. Dokonce jsme ho přihlásili na maraton New Yorku, ale asi ani to nebude stačit!" Troubovitý policajt a frajerský taxikář (nově s taxíkem Peugeot 407) jsou zpět! Hlavní hrdinové si nechali narůst dlouhé vlasy a taxíkem se prakticky vůbec nejezdí, a když už, tak to má do honiček z dřívějška hodně daleko. K pořádné přestřelce dojde až v úplném závěru ( hodně přepísklá variace na konec Zjizvené tváře ) a největší bitku tu má vlastně na svědomí hlavní páreček - nešikovný policajt a jeho ošklivá žena Petra. Film si jinak znovu utahuje z tuposti poldů, kteří nezvládají svoji práci, v tomto případě převoz nebezpečného zločince, kterého pustí a poté ho nahání. Když to shrnu: Nesmál jsem se vtipům a zpracování mi nesadlo. Asi nejhorší díl z celé série. - 20%. ()

gggggg

Väčšina filmu bola kvalitatívne na tej istej úrovni ako trojka. Avšak koniec bol fatálne zlý a dosť prehnaný. ()