Macik

naprosto souhlasím s PSHIMIm.. začátek je vážně nadstandartní a mile překvapí.. konec vás pobaví tím, že ač má film 80 minut tak posledních 20 je utrpením.. :-) ()

Ollie235

Trapné a nevkusné pokračování už i tak ne zrovna úspěšné série. Tenhle díl mohli tvůrci klidně oželet, alespoň mě by tím ušetřili zklamání. Čekal bych alespoň pohodovou oddechovku, u které můžu v klidu vypnout a se smíchem sledovat jednu blbost za druhou, ale Taxi 4 to naplnilo jen co se týče těch blbostí. Největším lákadlem bylo pro mě to vskutku parádní auto, ale jako filmový zážitek rozhodně nedoporučuju. ()

Greg25

55% Dalo by se říci, že oproti třem předchozím dílům, je tento díl z hlediska akce a honiček poněkud chudý, ba přímo decentní. Jenže já se musím přiznat, že se mi líbil víc než Taxi 3, na jedničku a dvojku nemá ani zdaleka, ale trojku strčí do kapsy s přehledem, čtvrtý díl neí totiž tak, bláznivý, a tak ujetý na hranici přihlouposti jako byla trojka. Jen škoda, že se tam alespoň nemihla Marion Cotillard. Co bych ovšem filmu vytkla opravdu hodně, je to, že pro tentokrát staví taxikáře Daniela do poněkud méně výrazné role, což je škoda a filmu to tak jednoznačně ubírá na hodnocení. ()

D@ve

Urcite největší sklamání roku 2007. Tešil jsem se na pokračování skvělé série a přišlo tohle!!! Dokonce jsem i pochyboval, dívám-li se opravdu na Taxi. Nechápu, kde se stala chyba, ale je obrovská. Tohle si Taxi nezasloužilo... ()

Šmoula

Už toho není moc co komentovat. Série začala dobře, ale blbě to končí, už je to spíše dosti trapné a ohrané. Vtípky žádný pořádný, spíš se všichni chovají jak největší pošukové na svétě. Aspoň na to auto se dalo koukat když už a občas dobrej forék, jinak mě to hodně zklamalo! ()

Dark.

Nečekal jsem zázraky, ale ani tohle ne. To na čem předchozí díly stavěly, byly automobilové honičky. Kolik je jich tady? Sotva 1? Nevim, nemůžu si vzpomenout, protože to bylo strašně nudné. A i vtip, který zde dříve byl, se nějak vytratil. Mam strach, že bude i Taxi 5. ()

blue.claire

Hodně slabé ve srovnání se staršími díly. Už se snažili udělat ze všech až moc velké blbce. Pár vtipných situací a hlášek sice nechybělo, ale už to bylo až příliš přihlouplé - ale co se dá čekat od čtvrtého dílu. ()

Lyžař

Po shlédnutí dvojky a trojky jsem si říkal, že tvůrci zůstanou pořád v zaběhnutých kolejích.. Vím, všichni se těšili opět na honičky taxíku s policií, ale tohle nové pojetí se mi taky zatraceně moc líbilo..kdyby tohle nebyla čtyřka, ale jednička nějaké jiné série, tak by to většina lidí chválila, že je to poměrně originální, ale protože už mají všichni zažitý taxík v různých honičkách, tak to neberou..jsem patrně výjimkou..filmek se mi hodně líbil už pro úplně jiné pojetí humoru, než v předchozích dílech..pro mě hodně milé překvapení:-) ()

zabro

Na zacatku je pribeh o cissem. Ale pak ten na beh na docela dobry film konci.Nejvic tomu filmu skodi,ze taxik ,o kterem cela serie je, vlastne v tomto filmu moc neni. ()

Amplifier

Tenhle díl už opravdu začíná nudit vtípky se stále opakují ale pořád se na to dá dívat ake muzika je stále výborná!! ()

Pradlík

Bohužel autorům asi došly nápady, ale smutně musím podotknout, že za Taxi 4 jsem vyhodil peníze za kino. Stále jsou zde fajn momenty: fotbalový úvod, a hlavně pařížanem za radarem :) Finále s Gilbertem s obličejem od kokainu je ale na můj vkus bohužel neskutečně trapný. ()

Sony1994

Změnila se doba, změnilo se auto a změil se i smysl pro humor. Místo gagů jako v předchozích dílech příchází spíše parodie sebe sama. Nevím jak ve Francii, ale u mě to neboduje. 50% ()

STina1

Suma-sumárum: Taxi 1 bol len rozbeh na štartovacej čiare celkom slušného filmu, Taxi 2 bol "naspeedovaný" na maximum, kde ani bezpečnostné pásy by nepomohli, Taxi 3 bol riadny šmyk na riadne veľkej kaluži oleja a taxi 4 bol finálny vstup do cieľovej rovinky, kde však miesto maxima rýchlosti sa šlo 50km/h ako na dedine. Potešila postava komisára a aj deduška generála, nepotešil dej a vytratenie sa zmyslu pre biely taxík, ktorý mohol mať viac priestoru. ()