@nthr4X

No myslel jsem že se to bude točit více kolem fotbalu ale 2 scény na začátku a na konci to bohužel nezachrání:(( ()

`barocco

Film od ktoreho som nic necakal a nasledne dostal poriadnu porciu humoru, nadsazky ale aj parodie. Hlavne parodovanie dvoch kultovych snimkov kinematografie (Hannibal z Mlcania jahniat a Rambo) ma doslova dostali do kolien, scena s komisarom v podani Bernarda Farcyho kosiaceho dvoma samopalmy a zasobou nabojov najmenej na styri pokracovania slavneho Stalloneho Ramba ma uviedli do takeho smiechu aky si uz davno nepamatujem. Ze bolo malo nahanaciek, malo taxi jazdenia? Co na tom ked Luc Besson (producent a autor sccenara) spolu s Gérardom Krawczykom (tradicne rezia Taxi serie od dvojky) opat priniesli aj pri viditelne nizsom rozpocte opat plnokrvnu ukazku pravej nefalsovanej francuzskej komedie ktora mala vzdy sklon robit z francuzskych policajtov a vojakov totalnych idiotov. A vramci tejto zabavy su v istom ohlade francuzi neprekonatelni. Necekane vydarene, nemat to nazov pokracovania slavnej serie, hodnotenie by tu bolo na tejto databaze isto vacsie. Kto vsak nevsadil na ocakavania tahakov z prvych casti, ten sa isto pobavil. Ja teda urcite... ()

Xpat

Dávám jednu hvězdu za auto, jinak komentář dám asi takový, že tento díl je ještě ichtilnější, než předchozí. ()

rytir1

Běžně se snažím komentovat slušně, ale tady vážně už mě štvou ti blbečkové, co si hrají na filmové znalce a odsoudí kde kterou dobrou komedii, když to není z dílny jejich oblíbenců. Taxi je přitom série, která patří mezi vynikající franczouzské komedie, čtyřka už možná malinko ztrácí, ovšem větší prostor pro komisaře Gilberta zde to celé vynahrazuje. Pořád je tady se čemu smát. ()

PanJam

Podľa mňa skvelá komédia, konečne niečo iné než Americké a aj keď niekoho možno ich humor vôbec nepobavil, tak mňa práve naopak. Naozaj som sa výborne zasmial a napriek tomu, že dosť veci bolo viac než nerealistických, tak aj o tom je komédia. ()

Hunys

A já myslel že trilogie má 3 díly :D Nic méně super zločinec v obleku Iron Mana :) co těm francouzským blbům uteče úplně s přehledem. Daniel to zase zachrání a vtipně to zakončí. Jestli bude něco jako 5 díl určitě se podívám, ale bojím se, že to už nebude ono. ()

DansteR

Doufám že další díl nepřidají, stačilo to už. Pořád se na to dá dívat, sice by se to dalo zkrátit na polovinu, ale mohlo by být i hůř. ()

Tuty

Musím říct, že jsem sice čekal větší ptákovinu, ale stejně nechápu, proč Francouzi dělaj ze svejch policajtů až takový debily, a přitom si myslí, že je to vtipný! Místy už to působí za hranou vkusného humoru (o jakkoli inteligentním ani nemluvě), který nám nabídla jednička z roku 1998, dvojka byla více crazy, ale nabídla spoustu kultovních hlášek, trojka začala dělat z policajtů neandrtálce, ale přece jenom to ještě šlo, ve čtyřce se už ani tolik neobjevuje legendární Taxík, prostě mi to hlava občas nebere. 50%. A komisař Gibert, že je nejlepší postavou tohohle dílu? Nemysleli jste nejdebilnější, nejhloupější a téměř nejtrapnější??? Nebo vam stačí humor na urovni člověka s IQ tak na 50ti? Tohle Francouzi neskutečně pos**li, stejně jako onu opakující se rádoby vtipnou kreaci na těhotnou Emilovu manželku o níž neví. Proč??? Proč jste nám, skalním fanouškům používajícím spoustu hlášek z prvnich dvou dílů, tohle dopr. udělali... ()

Pavlosos

Tenhle díl je už trochu rozporuplný, hlavně co se týče obsazení Edouarda Montouta a jeho verze blbého policisty, který se spíše stává Emilianovým parazitem. Ale jinak to šlo. ()

Perunwit

Šílenost v pekelném tempu ošklivého bílého pažouta. Pod vlivem THC zřejmě dokoukatelné bez tiku v oku. Já měl kafe a štrůdl, za ten je jedna hvězda, jen bych příště prosil posypat sezamem. Druhá hvězda je za náčelníka, oscara mu asi nedají, tak aby měl aspoň trochu hvězdnej pocit... ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

Grimaldi

Finále série Taxi, protože stejně jako fanoušci Die Hard i já tvrdím že Taxi 5 neexistuje, jsem poprvé spatřil v osmi. Od té doby uplynulo jíž mnoho let ale já se i tak na tento snímek nedokážu nedívat oním dětským pohledem. Objektivně čtyřka zcela jistě není dokonalá a nikdy nebyla. A ano, až příliš prostoru tu dostal komisař na úkor ústřední dvojce. Ale fajn hudba, Monako, finále a hlavně ta nostalgie na mě pořád fungují. Naprosto neobjektivních pět hvězd za které se ale ani trošku nestydím. ()

tom05 odpad!

..., ale hodnotím jen těct cca 10minut , které jsem dokázal přetrpět. Nicméně , znám pár lidí , kterým se to líbí. ()

sponeck

Čtyřka už přijít nemusela. Ostatně už třetí díl by na humor chudší a nápady evidentně pomalu docházejí. Celkově je všeho jako šafránu a je až přiliš vidět snaha sérii za každou cenu natáhnout. ()

Sajaman

Kvalitou zhruba u třetího dílu, tudíž průměr. Potěšilo mě, že tvůrci sérii nezničili. Ale další díl (pokud se nějaký plánuje) už by být neměl.. ()

picháček

bez akce, bez vtipu, bez nápadu. po třech jízdách se ani nedivím. nehledě na to, že 407 není zdaleka tak šmrncovní jako 406 ()

Tominko12

Dej je síce primitívny, plytký a ľahko očakávaný, ale ja som sa celkom pobavil a ako komédiu to hodnotím pozitívne. Hlavno futbalový začiatok sa mi páčil a Djibril Cissé vo filme ma celkom potešil. Zaslúžené 3*. ()