poster

Nestanu se tvojí ženou

 • USA

  I Could Never Be Your Woman

 • Slovensko

  Nestanem sa tvojou ženou

Komedie / Romantický

USA, 2007, 97 min

 • elle
  ***

  Lehounká komedie plná příjemných nebo uhozených postav a nevážného zvažování vztahových stereotypů. Michelle Pfeiffer hraje takovu trochu cáklou sympaťačku, kterou by asi chtěl mít každý druhý puberťák za mámu, prostě americký sen. Na druhou stranu, kterou ženu v Čechách by dorůstající dcera povzbuzovala, aby randila se zajíčkem?(15.3.2009)

 • lesumir
  *****

  Romantická komedie par excellance! Dobře, není to originální Láska Nebeská nebo kouzelná Amelie z Montmartru, ale typicky oldschoolová podívaná, kde jen a jen září Michelle Pfeiffer, která i přes svůj věk vypadá krásně. Občas lacině sjíždíme nahoru a dolů, tvůrvci se snaží vytlačit co nejvíce emocí, i když výsledek je přinejmenším křečovitý. Scénář nevyniká, ale spíše zapadá do kaškatulkovanosti tohohle žánru. Při srovnání s Prime vychází takhle novinka o hodně lépe, Rudd je spíš bavič než loverboy, proto se hodí i žánr komedie, občas zazní slušná hláška nego vhodný gloss. Ronan už v Pokání ukázala, že v ní dřímá velká hvězda a tady se ale jen vezla na vlně své drahé "maminky". Přesto dávám plný počet, protože role Michelle byla opravdu osvěžující a v tu chíli jsem takovýhle film potřeboval.(20.3.2008)

 • Monisek
  ****

  Je to taková bezduchá komedie, která ale hřebík zatluče přesně tam, kam má. Má pobavit, což splňuje v každém směru, má zlepšit náladu, což se jí tedy rozhodně také podařilo a má být prostě tím, čím je. Komedií. Každému jeho role sedla přesně, jak zadek na mísu. Celkový výsledek tedý více než ucházející. 70%(31.5.2011)

 • sona123
  ***

  Klasická romantická komedie, které vévodí pěkná tvářička a postavička nestárnoucí Michelle Pfeifferové, která však neustále řeší svůj věk. Ten ale není na překážku nově najmutému herci, který je přece jen o nějaký ten pátek mladší než Pfeifferová. Ale samozřejmě děj neplyne až tak hladce, ti dva se scházejí a rozcházejí a tomu skvěle sekunduje dospívající dcera, která už vyrůstá z panenek Barbie. Nic světoborného, ale na všechny se dobře kouká a vše má 97 minut, které poměrně příjemně utečou.(25.6.2009)

 • Beky
  ***

  Už zase romantická komedie...která je osvěžující jen díky Michelle, který je padede a vypadá na třicet!! Normálně si říkám, že to neni možný, nebo je, nebo neni?? Co vy na to ženský?? Vypadá fakt nádherně!! a navíc táhne film dopředu silou býčí!! Každopádně celá ústřední dvojka je super, takže bez potíží celý film přežijete a normálně krásně se pobavíte!! Ideální je to s přítelkyní samozřejmě, někde v klídku, pěkně lehy...60%!! Jednou větou: Romantiko? Kde si!! V průměrnosti zalitá!! Jednou si to někdo odpyká!!(9.12.2007)

 • - Anglický název filmu I Could Never Be Your Woman je také názvem skladby od skupiny White Town, která ve filmu zazní. (Aknah)

 • - Film měl původně zamířit do kin, nakonec byl ale distribuován přímo na DVD. (Pompaj)

 • - Role Rosiina (Michelle Pfeiffer) ex-manžela byla původně svěřena Normu MacDonaldovi, který si proto dokonce nechal narůst velký knír. Když mu pak režisérka Amy Heckerlingová přikázala, aby si jej oholil, rozhodl se od projektu odstoupit. (Aknah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace