Nestanu se tvojí ženou

I Could Never Be Your Woman

Nestanem sa tvojou ženou

Komedie / Romantický

USA, 2007, 97 min

Toto me naprosto sokovalo svou energii, optimismem a to i presto, ze se to odehrava cele v holywoodu pri tvorbe nejakeho super truper serialu pro teen, coz samo o sobe urcite ve skutecnosti vypada uplne jinak...Pfeiffer chytla asi druhy dech a Paul Rudd predvedl excelentni vtipny vykon, ktery me odrovnaval v kazde scene...nejde min nez 4*.(9.7.2009)

Lehounká komedie plná příjemných nebo uhozených postav a nevážného zvažování vztahových stereotypů. Michelle Pfeiffer hraje takovu trochu cáklou sympaťačku, kterou by asi chtěl mít každý druhý puberťák za mámu, prostě americký sen. Na druhou stranu, kterou ženu v Čechách by dorůstající dcera povzbuzovala, aby randila se zajíčkem?(15.3.2009)

3,5*/5..Prekvapivo nerušivé a čo viac miestami vychytávkovo vtipné, scenárista pár krát fakt perfektne trafil, až som sa musel z chuti zasmiať! Hoci na konci z toho poriadne srší "amerika" (rozvedený fotrovci plačú od dojatia na vystúpení ich teen dcérenky, ktorá nadobudla nové sebavedomie- MNAM!!!). Celkovo je to pohodička, celkom milá, nápaditá a -(nikdy by ma nenapadlo, že toto v živote napíšem) -Paul Rudd je fakt skvelý a zábavný:) Pohodový film...(31.10.2008)

• h0n24

Chcete v padesáti sbalit zajíčka? Tady je návod! ░ Pfeifferové to hraní si na mladice sluší. Je radost se na ni koukat. Šírša má pár scén, ale rozjíždí to ve velkém stylu. Ochutnávka: http://youtu.be/Yf_O21Lb_fI ░ A kdy můžu mít sex? » Až... dostaneš svůj magisterský titul! » Notak. Mluv vážně, mami! » Když... se dostaneš na vysokou. Až ti bude osmnáct. » Mami! V patnácti! » V žádném případě! Možná v sedmnácti. » Ne, v patnácti. Patnáct je dneska sedmnáct.(15.12.2012)

Toto je film pre ženské po 45ke , ktoré majú depky , že nevyzerajú dobre a sú tak zúfalé , že ked im 25 ročný floutek povie , že sú sexi , tak sa tvária , akoby boli jeho máti , a potom tiež pre gayov , ktorí sú pre tieto ženské najlepšími kamarátkami vo chvíľach osamelosti pri sviečke a fľaši červeného vína ! Nie som ženská , ani po 45ke a už vôbec nie homokláda , ale toto mi úplne zmenilo chémiu v mozgu a o to mi šlo , a tak dávam plný počet !! Paľo Rudd je vynikajúci v tomto filme : " Toto nemôže fungovať . Ja viem , podme dozadu . " , Pfeifferka taky válí a dokonca mi nevadilo ani to , že tam na konci jebli tú scénku s tou malou Izzy a tým prckom Dylanom !!! Hovorím ... za čistých päť !!!!(1.7.2010)

• - Anglický název filmu I Could Never Be Your Woman je také názvem skladby od skupiny White Town, která ve filmu zazní. (Aknah)

• - Postava Michelle Pfeifferové má mít podle scénáře 40 let, zatímco Pfeifferové v době natáčení bylo již 47. Stejně tak její herecký partner Paul Rudd, kterému bylo tehdy 36, hrál devětadvacetiletou postavu, která navíc vystupuje v Rosiině show jako středoškolák. Pravděpodobně největším překvapením je ale Stacey Dashová, která jako čtyřicetiletá ztvárnila roli teenagerky. (Aknah)

• - Film měl původně zamířit do kin, nakonec byl ale distribuován přímo na DVD. (Pompaj)