Nestanu se tvojí ženou

I Could Never Be Your Woman

Nestanem sa tvojou ženou

Komedie / Romantický

USA, 2007, 97 min

Příjemná komedie, jelikož si svoji veselou náladu udržuje po celou dobu. Překvapením pro mě byl Paul Rudd, kterého mám sice jako sympaťáka, ale jiank nic. Tady to ovšem rozjel ve velkém a jeho postava je opravdu roztomilá a zvedne vám náladu. Michelle Pfeiffer je pořád kost, i když nevěřím, že její vyhlazená tvář je darem od boha. Saoire Ronan je nejen začínající skvělá herečka, ale jak vidno i zpěvačka-hlásek jako pidislavíček. Její vztah s matkou/Michelle/ byl moc hezký, pohodový, vtipný, prostě fajn. A závidím Stacey Dash její neuvěřitelný vzhled-u ní to musí být dar od boha.:o))(26.10.2011)

Příjemná romantická komedie nejen pro ty, co milují ženy nebo muže rozdílného věku... :-) nebo taky menší příklad toho, že láska kvete bez rozdílu věků...hlavně, když dobře vypadáte, že jo?! :-) A že to Michelle seklo! Paul Rudd byl hooodně vtipný a mlaďunká Yasmin Paige chytřejší, než všechny ty "modelky" na jevišti. :-) 70%(17.11.2009)

Lehounká komedie plná příjemných nebo uhozených postav a nevážného zvažování vztahových stereotypů. Michelle Pfeiffer hraje takovu trochu cáklou sympaťačku, kterou by asi chtěl mít každý druhý puberťák za mámu, prostě americký sen. Na druhou stranu, kterou ženu v Čechách by dorůstající dcera povzbuzovala, aby randila se zajíčkem?(15.3.2009)

• h0n24

Chcete v padesáti sbalit zajíčka? Tady je návod! ░ Pfeifferové to hraní si na mladice sluší. Je radost se na ni koukat. Šírša má pár scén, ale rozjíždí to ve velkém stylu. Ochutnávka: http://youtu.be/Yf_O21Lb_fI ░ A kdy můžu mít sex? » Až... dostaneš svůj magisterský titul! » Notak. Mluv vážně, mami! » Když... se dostaneš na vysokou. Až ti bude osmnáct. » Mami! V patnácti! » V žádném případě! Možná v sedmnácti. » Ne, v patnácti. Patnáct je dneska sedmnáct.(15.12.2012)

Máme tu svobodnou čtyřicátnici, scénáristku Rosie, a její pubertální dceru Izzie. Rosie se zamiluje do mladíka Adama, který přišel na konkurs o roli v seriálu, a Izzie zažívá svou vůbec první lásku. Dvě bláznivě zamilovaný ženský, který musí překonat překážky a najít si ke své lásce cestičku. Příjemná komedie, fajn hudba, nasmála jsem se a mám teď báječnou náladu...(26.6.2010)

• - Role Rosiina (Michelle Pfeiffer) ex-manžela byla původně svěřena Normu MacDonaldovi, který si proto dokonce nechal narůst velký knír. Když mu pak režisérka Amy Heckerlingová přikázala, aby si jej oholil, rozhodl se od projektu odstoupit. (Aknah)

• - Film měl původně zamířit do kin, nakonec byl ale distribuován přímo na DVD. (Pompaj)

• - Anglický název filmu I Could Never Be Your Woman je také názvem skladby od skupiny White Town, která ve filmu zazní. (Aknah)