Reklama

Reklama

Píše se rok 2018 a na zničené Zemi proti sobě bojují zbytky lidí a počítačový systém Skynet. John Connor sice přežil Soudný den a byl vychován jako budoucí zachránce lidstva, ale zatím je pouze jedním z mnoha řadových velitelů. Lidstvo právě objevilo nový prostředek ke zničení Skynetu – rádiový kód schopný rychle a stoprocentně deaktivovat každý stroj. John Connor si uvědomuje, že toto není budoucnost, o které mu jeho matka vyprávěla. Něco je jinak. To se potvrdí, když se John seznámí s Marcusem Wrightem, mužem, jehož poslední vzpomínka je vlastní smrt. Jedná se o nový druh terminátora, uvnitř kovová kostra, ale zároveň lidské srdce a mozek. John a Marcus se společně musí vypravit do srdce Skynetu, aby zachránili jistého muže, kterého tam vězní. Jeho jméno je Kyle Reese a je to Johnův budoucí otec, který se jednou vrátí do minulosti a bude chránit Sarah Connorovu. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

hypnos11

hypnos11 (hodnocení, recenze)

Anarvin: jedine dobre, slavation byl krok vedle. problem je, ze podle toho clanku to nebude brat v potaz ani ostatni dily.

 

no nic, snad se nekdy dockame poradneho dilu z budoucnosti. temne, spinave, hnusne, plne paranoiy

Luigi.K.

Luigi.K. (hodnocení, recenze)

Jakkob: Tobe by urcite klesnul :D

Mandalorian: jako me se to taky libilo jako film sam o sobe. Ale celkove mi TS prisel z teto seire nejslabsi.

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Mandalorian: Mně to přijde pořád jako výborná myšlenka a navíc by v případných pokračováních pořád visela zápletka, že se o celé šarádě někdo dozví a pak by se museli zabíjet nevinní lidé atd. Myslím, že tohle by byla zajímavá alternativa a příslib do budoucna. Pořád tu ale je ten stroj času...

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Luigi.K.: Že není kam ? Mně se TS líbil. A moc. Budu ho zas muset shlídnout. Jakkob: Máš pravdu - záleželo by na podání. Ale ta kombinace by podle mě byla už moc. Přece jen: Aby vzouřence vedl robot ? I když ta ironie je k zamyšlení...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Mandalorian: Já sám neim, zda by u mě klesnul či nikoli, to by záleželo na tom, jak by se to celé podalo. Já bych byl min. hodně zvědav na to, jak by to vypadalo...

Luigi.K.

Luigi.K. (hodnocení, recenze)

Mandalorian: z casti mas urcite pravdu. Ale ze by snimek klesnul? ono uz moc neni kam. Preci jen si priznejme si ze tento dil nepatril zrovna k tem zdarilejsim.

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Na stroj času a jeho používání bych se taky rád mrknul, pravda. Udělat tak díl o přípravách první cesty do minulosti a co se kolem dělo, by možná nebylo marné. A souhlasím s tím, že konec, kdy Connora zastoupí Terminátor by byl snad až moc ironický. Ještěže se tak nestalo. Možná by u mě celý snímek dost klesnul.

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Kyle Reese byl poslán zpátky v čase v roce 2029, čili proč ne...navíc, o čem by ještě terminátoří sága měla vyprávět?

Luigi.K.

Luigi.K. (hodnocení, recenze)

Satan: tak to zni huste. Me by se to libilo. Ale na druhou stranu by to asi uz bylo moc...no uvidime co bude v dalsim pokracovani.

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Mandalorian: Jasně, je tam pořád ta ironie, že robot pomohl člověku, ale že by byl vůdce lidstva ve skutečnosti robot mi přijde jako pořádná nakládačka a vůbec...Connor ve vizích z budoucnosti v prvních dílech vypadá trochu "strojeně" ne? :) Snít můžu, ale aspoň bych chtěl ten alternativní konec vidět...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Mandalorian: S touto myšlenkou se stále i po už neim kolika projekcích a jako velký fanda T-univerzia taktéž stotožňuji...

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Satan: To nezní špatně. Ale konec, který použili, je podle mě v pohodě a není na něm nic špatnýho.

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Luigi.K.: Na konci měl John Connor umřít a aby jeho poselství/dědictví žilo dál, rozhodne se úzký kruh jeho nejbližších jeho kůži nanést na Marcuse. Tenhle konec byl i natočen. McG měl v plánu jít ještě dál a po transplantaci měl "Connor" všechny, kdo o tom věděl, zabít, ale to už studio nepovolilo.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Yop, s tím původním koncem to mohl být o moc větší masakr.. !

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Ten prozrazený konec před uvedením filmu měl mnohem, mnohem lepší myšlenku...bohužel, kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby to nikdo nezveřejnil...

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

tak uvidíme co na tom bude pravdy že ... já už bych to ale asi nějak nehrotil tuhle sérii ... pro mě skončila 2 dílem ... třetí (3*) už je nic moc .. no a tady to zachraňuje vcelku slušné zpracování a obsazení (přesto 4*) ... 

erased

erased (hodnocení, recenze)

ha! nejlepší filmová novinka za hodně dlouhou dobu...

návrat Arnolda? super!

návrat k Salvation? ještě lepší! 

Související novinky

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Zemřel herec Anton Yelchin

Zemřel herec Anton Yelchin

19.06.2016

V pouhých 27 letech nás dnes opustil Anton Yelchin, jehož určitě znáte jako Chekova z posledních dvou filmových Star Treků. Yelchina při stále nevyřešené nehodě zabilo jeho vlastní auto, na premiéře… (více)

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Ze Sama Worthingtona (Avatar) měla být veliká hvězda, zatím to ale moc nevyšlo. Terminator Salvation se pokračování nedočkalo a Hněv titánů utnul Worthingtonův výlet k fantasy, načež se světoznámý… (více)

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (více)

Reklama

Reklama