Velká akce. Dobrá zábava. Skvělý film! Malí válečníci je opravdu ohromné dobrodružství. Seznamte se s elitním komandem - postavičkami jako dělanými pro akci. Ze svých krabic utekly společně s Gorgonity, dobrosrdečnými, ale podivně vyhlížejícími bytostmi. Právě teď se jim teenager Alan Abernathy pokouší pomoci a také chce zachránit dívku svých snů. Podaří se mu to dříve, než bude celé město vzhůru nohama? (Universal)

dr.block

Jak já sem tenhle film miloval... Nebudu si to kazit opětovnou projekcí a zůstanu u svých prvotních dětských dojmů 5*. ()

Velemír

Spielberg umí tuhle infantilní 80's zábavičku, která si na nic víc nehraje, přecejenom líp, ale několik skvělých citací a především (na dětský film neuvěřitelně troufalá - totiž velmi nepodbízivě antidogmatická) skutečnost, že bílí vojáci jsou zde ti zlí, zatímco cizí rasa prezentuje dobro (!!!), je natolik pokroková, že si tříhvězdičkový film (příliš nefunkčních citovek a i těch okatějších poučení) zaslouží obrovskou pochvalu a celou hvězdu navrch! ()

Anthro

Jó doby kdy jsem byl malej jsou pryč, teď bych se na to nepodíval, ale v dobách dávno minulých jsem se na to díval velmi rád. Sledovat, jak mají hračky svůj "rozum" bylo pro mě zajímavý z pohledu dítěte. Pro děti doporučuju, nudit se nebudou. Mimochodem, ty vojáci a jejich zbraně jsou fakt badass :) ()

Mbeast

Jako malej jsem to měl rád, jo bylo to stupidní, hrozně naivní a pro děti, ale vždycky jsem to u dědy nadšeně shlédl...znova a znova. ()

parabellum

Musím se přiznat od filmu jsem nečekal vůbec nic a spiš jsem k němu byl donucen a hle nakonec mě příjemně překvapil. První půlka filmu se pomalu vlekla ale pak přišla velmi podařená hračičská akce za kterou by se nemusel stydět válečný filmek. Několikrát jsem se báječně zasmál a kdyby mě bylo o pár let míň, byl by to jeden zmích oblíbených fimů. Prostě všem klukům co si radí hrají s vojáčkama nebo na vojáčky tento filmek doporučuju:)) ()

zipoo

To nene! Jak jsem mohl zapomenout? :) Nejvíckrát půjčená kazeta ve videopůjčovně. Tohle mi vylepšilo dětství! ()

Nix

Jako malej jsem to žral. Kdo by taky nechtěl aby mu ožili hračky. Skvělý nápad a dobrý provedení. Mne se to líbilo, vojáci byli drsní a šli po Gorgonitech jak zběsilí. Má to i vtipný momenty. Po letech se na to pořád dá koukat, i když už to provedení není bůhví co. Pořád si ale i kvůli nostalgie zaslouží dobrý hodnocení. ()

Pulper

Zábavné béčko dělající si legraci z americké nabubřelosti, vehementně propagovaného militarismu a teorie, že peníze vyřeší vše. Poklona autorům triků. Jejich kvalita je obzvlášť patrná ve scénách jako souboj hlavního záporáka a klaďase na sloupu elektrického vedení a masakr desítek vojáčků sekačkou na trávu :-) ()

sluzevsky

Nemůžu než takto. Když film Small Soldiers vyšel - tedy ještě v mém dětství, miloval jsem ho, především pak Gorgonity, proto s myslí od medu kvůli slastné nostalgii dávám four stars. ()

Guran

Malým klukům, jako jsem byl já se film bude líbit, ale s přibývajícím věkem jsem já musel usoudit, že film je taková blbůstka plná nelogických a nevchytaných trhlin ve scénáři. Samotná logika, která se točí kolem hraček je dost nelogická. Opravdu si nemyslím, že by hračka začala sama přemýšlet, kdyby ji někdo do hlavy vložil armádní čip. Tuhle chybičku to chtělo malinko doladit. Film je průměrný. Srandy tu jsou, ale bohužel i špatný výkon hlavního představitele Gregory Smithe, který filmu ublížil nejvíc. Jak jsem řekl, pro děti to je pecka, ale pro dospělé, jako jsem nyní já je to bída. ()

Forum.

V dětství jednoznačně nejoblíbenější film. Chodili jsem si ho půjčovat snad každý pátek aby jsme se na něj mohli dívat celý víkend. Krásné dětství. ()