Velká akce. Dobrá zábava. Skvělý film! Malí válečníci je opravdu ohromné dobrodružství. Seznamte se s elitním komandem - postavičkami jako dělanými pro akci. Ze svých krabic utekly společně s Gorgonity, dobrosrdečnými, ale podivně vyhlížejícími bytostmi. Právě teď se jim teenager Alan Abernathy pokouší pomoci a také chce zachránit dívku svých snů. Podaří se mu to dříve, než bude celé město vzhůru nohama? (Universal)

Sobis87

Zručně udělaná zábavná blbina pro celou rodinu se sympatickými momenty, které dávají vzpomenout na Danteho dřívější tvorbu. K tomu přesné herecké obsazení, ve kterém opět nechybí Danteho oblíbenecDick Miller. ()

Campbell

Tenhle film jsem viděl asi v 10 letech, a ani po dalších 10 letech neopustil svoje kouzlo. Moc se mi líbil příběh a taky jak je film natočen, Joe Dante má pro tyhle dětský filmy cit a už to dokázal několikrát(viz. Gremlins). I když tohle ke Gremlinům nedosahuje tak jsem se bavil, jen co trochu překáželo byly občas někteří herci. Co se ale musí nejvíce pochválit jsou efekty. Ty byly výborné. Film i když pro dnešního diváka nic nenabídne, tak člověka co na tom vyrůstal tak se mu to líbit bude. ()

Ratemus

Tohle jsem žral jako malej a nyní, čistou náhodou, jsem na to opět narazil, výborná zábava zejména pro děti, ale i dospělí si v tom něco najdou, pohodový film. ()

SeBig

viděl jsem to poprvý když jsem byl malej a hrozne se mi to libilo je to Toy Story akorát o trochu akčnější :D ()

Chrustyn

Povedená zábava určená spíše pro menší publikum. Skvělé triky z dílny Stana Winstona a dokonalá hudba Jerryho Goldsmithe. ()

Pejpr

Zdá se, že to asi nehodnotí 10letí kluci, jinak totiž nedokážu pochopit tak nízké hodnocení ostatních. Ještě, že jsou tady všichni tak dospělí a uvědomělí. ()

Bauer

V levém rohu jsou Gorgonité. Příšerky odněkud z neznáma, ale prý jsou z Gorgonu, což asi nikdo neví kde je. V pravém rohu je Chip Hazard se svými vojáky. Bude to velká bitva, kdo asi zvítězí? Když to napíšu takto, tak si každý bude myslet, že jde o nějaký sci-fi akční film. Ano, o sci-fi akční film jde. Jenže je zabalený v rodinném balení a Gorgonité a Chip Hazard a jeho vojáci jsou hračky, kterým byl implantován armádní procesor, který z těchto hraček udělal super zabíjející hračky. Tento film je bezesporu originální a navíc nabízí i slušnou dávku humoru. Najdeme i slušné odkazy na některé slavné válečné filmy. Jen teda nevím, jestli je to vhodné pro děti. Přeci jen smrt v drtiči na odpadky je docela burální a to i když jde o hračku. Všechny hračky mi byli sympatické, ať už šlo o monstra nebo o normální vojáky. Navíc Chip Hazard je stylový voják, kterému hrozně dobře padne hlas Tommy Leeho Jonesa. Konec filmu (zhruba posledních 30 minut), byl dost akční a možná až moc. Z herců docela potěšil mladý Gregory Smith. Ovšem Kirsten Dunst se mi nelíbila jak ve Spider manovi, tak ani tady. A to myslím vzhledově a ani její výkon mně neoslovil. Každopádně, takhle nějak si představuju komedii! ()

Terva

Snímek využívající jedinečných možností počítačové animace je další variací na téma vzpoury hraček. Je příběhem chlapce, jehož vojáčci na hraní nečekaně ožijí. Scénář : Ted Elliott, Gavin Scott a Adam Rifkin. ()

corpsy

90. roky boli viac než vhodná doba na to, ako pokračovať v tradíciách detských fantastických dobrodružstiev. MALÍ BOJOVNÍCI sa pokúšali nadviazať na úspechy gremlinských, či iných podobných vzorov tej dekády, ale zabudli na jedno. A totiž, že všetko, aj to prvoplánovane komerčné, sa musí robiť s citom, so srdcom a pre ľudí, ktorý sú ochotný niečo takéto prijať. ()

sidzej

Prijemna hollywoodska rodinna zabava s trocha infantilnym dejom, zato vsak s remeselne zrucnou Danteho reziou a dobrym obsadenim. K tomu niekolko filmovych odkazov (Frankenstein, Vesmirna odysea, Akta X, Terminator 2, Gremlins, Cata) reziserov povestny cierny humor a Jerryho hudba. Mamka s tenisovou raketou bola najlepsia :D. 65% ()

Kryton

Oproti Toy Story málo hravé a zábavné. I přes tento handicap se na to dalo dívat. Na jeden zátah a nic víc' ()

mysiak

"Toys are hell"...asi preto nemám hračky...skvelá rozprávka, borci z ILM sa opäť ukázali, videl som to ešte keď som bol dieťa..ale stále je to vynikajúce predstavenie, a hlavne funguje chémia medzi hercami a hračkami... vďaka bohu za vydanie.. ()

Jango_Fett

Jako velký sběratel a milovník figurek jsem tenhle film vždycky žral a všechno kolem něj. Doteď bych mu nedokázal dát špatné hodnocení. ()