Velká akce. Dobrá zábava. Skvělý film! Malí válečníci je opravdu ohromné dobrodružství. Seznamte se s elitním komandem - postavičkami jako dělanými pro akci. Ze svých krabic utekly společně s Gorgonity, dobrosrdečnými, ale podivně vyhlížejícími bytostmi. Právě teď se jim teenager Alan Abernathy pokouší pomoci a také chce zachránit dívku svých snů. Podaří se mu to dříve, než bude celé město vzhůru nohama? (Universal)

LuKiss

Poprvé jsem viděl film, když jsem jsem byl ještě malý, mladý a neklidný a všude byly videopůjčovny. Nedávno dávaly film v televizi a líbil se mi pořád stejně. Taková celkem povedená akční pohádka pro větší kluky. ()

Grimaldi

Při sledování akčních scén s překvapivou dávkou brutality jsem si říkal, že něco podobného jsem u filmu o dětech a primárně pro ně už viděl. Vše mi objasnilo jméno režiséra, který má za sebou stylem podobně laděné Gremliny. Ale zpět k té akci, akční scény jsou na možnosti cílové skupiny opravdu nápadité, brutální i vtipné. Boj vojáků s Gorgonity tak ani na okamžik nenudí a já si to velice užil. Ale nebylo to jenom díky postavičkám ale i hlavní herecké dvojici. Gregory Smith a Kirsten Dunst jsou autentičtí a máte chuť jim fandit. Navíc finální rozuzlení, kdy Denis Leary jako skutečný kapitalista všechno zachrání ve svůj prospěch, i na to, kromě akce, vzpomínám ještě teď. Ideální film pro děti i rodiče. ()

kamigava13

Oživení vojáčci se mi v dětství hodně líbili, dokonce víc jak Toy Story. VHSku jsem si pořád půjčovala. Po mnoha letech to vidím ale jen jako zábavu pro děti, i když je tam vidět trochu toho bodání a krve kupodivu. Animace je hodně dobrá na tu dobu a komando umí být dost vynalézavé. ()

hrabě_olaf

souhlasím s ANTHONYM, spousta odkazů na (nejen) válečné filmy, americký patos a uvědomění. Zábava, a dobro opět vítězí nad zlem. ()

Little_Sawy

Na Small Soldiers jsem koukala jako malá a nemůžu říct že by mě to nebavilo, vtedy mi to přišlo dosť zábavné, normálně spracovaný film. A těd o pár let později, mi to pořád příjde jako dobrej film, kde si na sví příjdou i děti tak i dospělé. Koukat jak se generál snaží zničiť ostatný hračky je vcelku zajímavé a tak i samotný rodinný film. ()

etanol

K.rva, když je tam napsaný - rodinný -, tak proč tam někteří š.lini píšou, že je to pro malý děcka. Já se díval s děckama a líbilo se nám to všem. ()

Benoit

Mít hračku, která s vámi mluví, cítí a může všude chodit, je sen každého dítěte. A vojáček, střílející ostrýma, sen každého malého kluka. Jen se to nesmí moc zvrtnout. A tady se to sakra zvrtlo. Pro mě příjemná zábava i po letech. Ale pokud v sobě nemáte už žádný poslední kus dítěte, na své si asi nepřijdete... ()

StaryMech

Začátek filmu je tak slibný ! Slyšení u pana Marse ; dítě celé bez sebe nad útočnými hračkami ; úprava stromu, aby nepřekážel televiznímu signálu ; dojemný stesk Gorgoňanů po "ztracené" vlasti.... Skvělým tahem tvůrců bylo převrácení rolí modelových zastánců dobra a zla, dílu prospělo i to, že se rozhodli tentokrát nevydírat diváka roztomilostí postaviček - i v okamžiku, kdy je olizován kočkou, si Lučištník zachová tvář, o komandu panenek nemluvě. Bohužel v druhé půlce dostaly zelenou obvyklé bojové hry, které známe nazpaměť : v duchu zavedených pravidel, nastavených "fantazií" Spielbergovy líhně, zahrnují hezké, důmyslné a odvážné děti Nového světa, pokročilou techniku téhož a bezmezné ničení hmoty všeho druhu. (Rozbíjení věcí nacimprcampr, projíždění aut výlohami obchodů, výbuchy, požáry a znovu výbuchy - pro americké akční drama nebo veselohru skoro závazek - prozrazují, nakolik tamní kultura propadla hmotě a jejímu vlastnění ; noční můra se tu stává zdrojem zábavy.) Z rauše uprostřed trosek se režisér vzpamatuje až v závěru, aby nám výstupem pana Marse zas připomněl skutečnost tohoto světa. Společenstvo země Gorgo odplouvá, my zůstáváme.... ()

Krastom

Malí válečníci je oblíbená pohádka mého dětství. I po mnoha letech se na tuto blbinu vždy rád podívám. Za mě 60%. ()

CSGoddess odpad!

Prostě další z pičoidních filmů pro dementní haranty podle hraček co mají za výsledek jen tahání peněz z rodičů a do toho hnusná kunda Dunst která mě stála v dětském věku zrovna jako teď. Už by ji někdo měl přestat obsazovat když neumí hrát a je to šereda. Film stojí taky za hovno. Takže ztráta času. Film tak křtím na Malý kokůtci. ()