Westernová minisérie Comanche Moon by měla ještě být doplněna o podtitul Texas Rangers v 19. století.:)) Hlavní herci (Zahn, Urban - Karl se do westernu hodí, snad se v nějakém ještě objeví) jsou fajn. Z vedlejších postav jasně kraluje Val Kilmer, který po dlouhé době dostal "neotřelou" roli a jeho zpodobnění je famózní! Škodou je, že příběh s indiány spadá pouze do rámcového vyprávění. Také se zbytečně moc řeší milostné vztahy hlavních postav místo toho, aby jsme viděli pár přestřelek navíc! Očekával jsem kvalitu jako měl seriál Na Západ (2005), ale bohužel Comanche Moon je o něco slabší. Ještě 4. PS: Autoři mají velké plus, že poukázali na kovbojskou rozporuplnost z pohledu inteligence.(17.7.2011)

Poslední díl trochu zkazil celkový dojem. Podle mě je výrazně slabší než předchozí. Pořád tam sice něco řeší, ale vlastně se nic neděje. Ale jinak je to dobrý seriál. Kladně hodnotím výkony Zahna, Urbana i Kilmera. Zase až na poslední díl jsou jejich postavy sympatičtí hrdinové, kteří se dají rychle oblíbit.(8.11.2011)

Souhlasím, že Na Západ byl jednoznačně lepší, ale neznamená to, že by byl tento seriál špatný. Doplnění pro Vanillalce, Wes Studi není Komanč (ve skutečnosti) ale Cherokee.(31.10.2011)

V rámci televizní produkce (CBS) mírný nadprůměr. Potěšil Val Kilmer (jeho blecha a narážky na vlastní ženu jsou vážně vtipný). K indiánským hercům- poslední role Floyda Westermana, Wes Studi si poprvé zahrál ve filmu Komanče, což je jeho vlastní kmen, Adam Beach se bohužel v seriálu chová jako debil a hraje jako debil (doufám, že jen kvůli režisérovi), David Midthunder v pohodě, August Schellenberg jediný mluví v seriálu normálně.... :-)(24.5.2011)

Průměrná westenová minisérie s nadprůměrným obsazením. Hlavní dvojice Zahn-Urban potěšila, ale nemít v závěsu vynikajícího Kilmera s rolí psanou snad přímo pro něj, obávám se, že by to neutáhli. Pochopitleně tu nesměli chybět ani Wes Studi a August Schellenberg a v prvním díle dokázala lézt nádherně na nervy Rachel Griffiths. Kvalitativně Comanche Moon sice na poslední seriálové westernové pecky nedosahuje, ale rohodně udělá radost. 70%(5.12.2012)

• - Natáčení probíhalo v roce 2007 například v exteriérech u Santa Fe v Novém Mexiku (Lynette)