V hlubokém vesmíru je dopraven nový vězeň Saint Georges do výzkumného jednotky Dante 01. Vězňové jsou zde na planetě s vysoce toxickým prostředím využívání k různým experimentům. Saint Georges vnáší do komunity vzbouřeneckého ducha a jeho spoluvězňové jsou jím podněcováni ke vzpouře, která má proměnit tento děsivý svět vzhůru nohama... (oficiální text distributora)

KdG

Skutečně nepříliš povedená scifárna. Trikově slabé a působí dost lacině, komorní obsazení sice ujde, ale jinak to nemá čím překvapit a ani atmosféra filmu není dobrá. ()

pekas

Tak jsem se těšil, že po dlouhém půstu uvidím nějaké Sci-Fi. No bohužel se budu muset těšit dál, protože tohle mé očekávání nenaplnilo. Obsah filmu chtěl sdělit nějakou hlubokou myšlenku, která mi bohužel zůstala utajena. Forma nebyla taky nic moc, pohledy na svíjející se trpící blijící herce jsou možná zajímavé chvíli, ale ne celý film. Takže dvě hvězdy za namakaná těla a žánr, víc rozhodně ne. ()

jprmusic odpad!

Přátelé pozor. Je pro mne naprosto nepochopitelné, jak někdo může natočit takovouhle hovadinu. Scenář psal buďto psychopat nebo 12ti leté dítě, jinak si nedovedu vysvětlit proslov obsahující větu : " nezachraňujeme sebe, zachraňujeme lidstvo " . Za celý film se nedozvíte nejenom čím je "lidstvo" ohroženo, ale ani proč, co je hlavní postava zač, proč dělá to co dělá ..... za celý film se totiž nedozvíte vůbec nic. Odpad je pro tuhle hrůzu ještě poměrně milosrdné hodnocení. ()

Aildrin

Těžko pochopitelné francouzké psycho-scifi. Styl velice podobný jako u snímků Eden Log nebo Immortal. Film spíše než na přímé vnímání diváka útočí na jeho podvědomí. Pro některé bude jistě problém skousnout co se mu tahle věc bude snažit nacpat do hlavy bez jeho svolení. Frantíci zkrátka točí pro někoho divné, pro jiné zas neobyčejné scifi. Na **** to sice není, ale ty tři hvězdičky si to zaslouží. ()

Pitryx odpad!

Tak nevím. Prvních pár záběrů dobrých, ale pak, vevnitř stanice už je to děs. Záběry se neustále opakují, interiér, člověk s křečemi a podivné krychle, to vše stále dokola. Dějově je to statické a zbytečně domotané. Já to vydržel 20 minut a pak za šílené nudy píši hodnocení. Mezitím koukám jen jedním okem na toto veledílo ve vedlejším okně. Také jsem hledal obsah na CSFD, abych se nemusel snažit pochopit nepochopitelné. Za dva tři dobré záběry jsem hodlal dát alespoň hvězdu za snahu, ale pak jsem se rozhodl, že kravinám nic dávat nebudu. CI 28112010 7708/8147 ()

XXXXXXXX odpad!

To takhle vezmete partičku skinhedů, rozdělíte ji na dvě skupiny, (jednu budou tvořit dozorci, a druhou zase vězni), hlavnímu hrdinovi před natáčením vyříznete jazyk, celou partičku nadopujete halucinogeny a nejrůznějšími dryáky a máte základ něčeho, co třeba můžete pracovně nazvat "Na prahu (divákova) pekla". Pokud jer vám i tohle všechno málo, donutíte hlavního, neustále fantazírujícího, skinheda, žrát něco co vypadalo jako ufoni z Invaze a celé veledílo zakončíte tím, že všem ukážete, co že se to vlastně, během fritování ve friťáku, děje s hranolkama. Jen místo hranolek, použijete zakrslého skina. Zbytečná dadaistická sonda, do duše Károvi duše. Až mi málem začalo být líto, té kompaktní částky, kterou jsou do této originálky vložil. No považte, stála mě totiž CELÝCH 20 Kč. ()

me3x®

Tak toto som nepochopil. Okej, je to francúzsky film. Kde sú tie časy, keď Francúzi točili tie skvelé filmy? Alebo to bolo tým že mali Louisa de Funesa a podobné hviezdy? Neviem už ani kto to bol, čo ma presvedčil si to pozrieť. Ja som si celý čas myslel, že je to film zo 70.-80. rokov, aj keď mi tam ten Pinon nehral. Bol to pre mňa šok keď som videl, že je to film z 2008. ()

BlondJames

tak ten konec mě rozsekal, nevím co za psychedelika to režisér bral ale musím souhlasit s Malarkey, že ten film byl absolutní sračka, a ten konec je tak stupidní, že musel být režisér zdrogovanej, jinak nevim.. ()

gu-staff

Teda, ten Pinon je hroznej xicht.....Film stoji za vyliz pr.el, nedrží pohromadě, a měli by k němu dávat návod a vysvětlivky, protože jsem ho vlastně nepochopil.Jinak obsah od LIVINGDEADA je trochu zcestnej, vězni se nevzbouří, a snahou onoho St.Georga rozhodně není získat postavení Cesara. Prostě jediný, co je fajn je jen 88 minut délky. Jinak se raději koukněte na večerníčka, nebo cokoli jinýho srozumitelnýho. Dobrou noc. ()

QuarkCZ

Pomalé, nudné, mizerný příběh, efekty jako z roku 1980. Ta jedna hvězdička je za sci-fi žánr, který mám rád. Ani jako odreagování to nefunguje, bohužel. ()

nikhaj

Dost komplikovane na predstavu. Nano technologicky experiment na liecenie psychiatrickych pacientou /par kusov/ na vesmirnej stanici ktoviekde. Na zaver to bolo celkom sugestivne a vobec neviem co to malo znamenat tak teda prijemny otvoreny koniec ()

HudsonStan

Poměrně nechutný film na pomezí 1 a 2*. Místy by se dalo dát i 3, ale Caro to velmi často zabíjí kiksy nebo totální nepochopitelností. Nikdy jsem Marca Caro neviděl, ale vůbec bych se nedivil kdyby mu přátelé říkali St. Georges. Jinak velmi oceňuji komentář 666teen, který mi alespoň částečně spravil náladu. P.S.: Ten obsah je dost mimo... psal to vůbec někdo, kdo ten film viděl? ()

Astu.

Hluboké a pohlcující podobenství, které vyžaduje aktivního diváka. Narace je minimální, film stojí především na symbolech, metaforách a doslova pekelné atmoféře. Musím především vytknout práci s kamerou, díky které vás vesmírná stanice plné vězňů a lékařů, kteří na nich dělají pokusy, naprosto pohltí. Psychadelic shit. Filozofické sci-fi s náboženským podtextem dotýkající se lidské podstaty a zároveň jeden z nejpodhocenějších snímků na csfd. ()