Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • burina
  ****

  "But what is water? It's a difficult question because water is impossible to describe. One might ask the same about birds. What are birds? We just don't know." ... Odpovede na základné otázky ľudskej existencie - ako napríklad nadviazť kontakt so superinteligentným kalciom alebo prečo nemôžu duchovia pískať - vám prinesie tím tých najserióznejších britských vedcov. (1.séria)(30.3.2011)

 • Splasher
  ****

  První série je výbornou parodií na všechny ty oldschoolový instruktáže z VHeSek, které i nám občas pouštěli učitelé na základce. Druhá série už tolik povedená není, přestože právě v ní si zahrála camea většina mých oblíbených komiků britské scény.(7.1.2012)

 • matolas
  ****

  Look around you, just look around you. Plné životných múdrostí, ale aj vtipov, ktoré nepadnú na úrodnú pôdu. Tak či onak veľmi slušný počin, ktorý sa oplatí vidieť.(22.2.2015)

 • Sowa
  ****

  Zajímavý nápad a provedení. První série velmi zdařile paroduje vědecko-populární naučné pořady ze 70. let. Osmi-minutovými epizodami provází velmi zdařile Nigel Lambert. Parodie samozřejmě zahrnuje i oldschool grafiku, hudbu, zvuky... Druhou sérií provází skvělí herci jako Peter Serafinowicz či Olivia Colman a je možné vidět třeba i Kevina Eldona. Jednotlivé epizody nahlížejí do budoucnosti, např. jak bude vypadat hudba v roce 2000. Rozhodně se jedná o Jeden z nejoriginálnějších pořadů za poslední roky.(29.12.2007)

 • pierre_k
  ***

  Nevím proč, ale i přes záplavu oblíbených britských herců mi tohle příliš nesedlo, kvalita jednotlivých dílů navíc dost výrazně kolísá. Vtipnější parodie na 70's instruktážní pořady lze nalézt např. v The Peter Serafinowicz Show (který se mimochodem v tomto seriálu též objevuje).(4.3.2008)