Keytt

Po slabším druhém dílu přichází o mnoho lepší trojka tentokrát s trochou dinosaurů. Příběh sice už není tak dojemný jako jednička, ale i tak má něco do sebe. Především přináší mnohem více zábavy a to nejen v podobě veverek (přiznejme si, že už jsou trošku ohrané, ačkoliv na děti to stále zabírá dokonale), ale především díky nové postavě Bucka. Za nelepší scénu považuji tu s plynem smíchu, kdy se opravdu bavilo celé kino. 70% ()

easer07

Zatím asi nejlépe udělaný díl Doby ledové. Vtipná veverka, úžasní mamuti atd. Samozřejmě nesmím opomenut skvělou animaci !. ()

Shady

Nejlepší díl? Ano. Aspoň pro mě.:) Jednička je jednička já vím...Dvojka slabší ano..Když si chci dát Ice Age, tak sáhnu výhradně po 3. dílu a to hned z několika důvodů. Líbí se mi nápad pokračovat v tajemném dinousauřím světě, který se celou dobu schovává pod ledem. Líbí se mi tempo filmu a líbí se mi "akční" pasáže s Buckem. A teď to hlavní, líbí se mi Buck. Za mě jedna z nejlepších animovaných postav vůbec. Kdyby se partička okolo Mannyho potloukala světem dinousaurů sama, byl by to jen další průměrný díl. Právě Buck je za mě stěžejní a celou tuhle jízdu neskutečně táhne. Od první chvíle jasně vládne celému filmu a prostě si vás získá. Mě teda určitě. Krom toho, že je střelenej a vlastně trošku blázen, tak je to hrdina tamního světa, kterej přežívá mezi dinousaury a jak to tak bývá, každej hrdina mývá svýho uhlavího nepřítele. Kdo jiný ve světě dinousarů by to mohl být než ten nejnebezpčnější z nich. A tvůrcům se opravdu povedl, protože měl koule! Rudy! Klidně bych si dal nějakej animák jen s Buckem, protože ho chci prostě víc. Samozřejmě i zbytek party je super, ale v tomhle díle je Buck prostě oživil a já jsem naprosto spokojenej. Troška smutku na konci, když se Buck nakonec vrátí zpět do svého světa místo aby zůstal s Mannyho partou. Ale co.. možná, že je to tak i lepší. Buck je prostě Buck. ()

PanPyzamo

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů byl můj první film, na který jsem zašel do kina. Byl to totální přepal! Jednička mám velmi rád, dvojku moc nemusím, ale i není špatná. Trojku mám ovšem ze série nejradši a to hlavně za změnu prostředí a tím i vlastně pro některé fanoušky zde může série skončit, protože název celkem klame a Doba ledová to fakt není. Jak už nese podtitul Úsvit dinosaurů, tak zajdeme tentokrát do dob dinosaurů a že to byla lahoda přátelé. Osobně tedy mám dinoše celkem rád, takže proto jsem si to tak užil, ale pokud je nemusíte, tak film nejspíš není úplně pro vás. Opět zde máme supr bandu z předešlých dílů, ovšem objeví se nám zde nová postava, která se fakt povedla a to je Buck, který ve světě dinosaurů žije již dlouho a tak nám divákům a postavám z filmu vlastně ze začátku tak vysvětluje, jak to v tomto světě chodí, až nakonec dojde na akci, až později fenomenální bitvy s luxusním soundtrackem, které jsem teda v této sérii opravdu nečekal. Zápletku měl přeci jen o něco lepší první díl, ale třetí ho pro mě překonává právě díky akčním scénám a celkově hlavně tím, jak autoři pojali tento film. Někdy je totiž fajn udělat změnu, ale častokrát se to příliš nepovede. Zde se to ale dle mého názoru povedlo a jedná se za mě o skvělý film, který můžu doporučit. BTW scény z veverkou jsou zde dle mého názoru též nejlepší ze série. 8/10 ()

Elissabet

Už jsem vlastně nic extra nečekala. Po 1, která byla super úvod přišla 2, a po té přišla překvapivě i 3...No jako já už jsem si fakt myslela, že to nebude nic moc, ale takhle jak jsem se nasmála dneska v kině už jsem se nenatlemila dlouho. Bezvadný hlášky, veverka a ořech, ještě lepší hlášky a hlavně Sid, ten mě fakt dostával. Sice jsem neviděla v 3D, ale zase na druhou stranu mě z toho nebolela hlava... Už fakt nevím, co dál napsat, ale tohle rozhodně nebyla ztráta času. ()

kmfilm

Veverčák supr...to je prostě můj oblíbenec, ale jináč příběh nic moc. Dle mého názoru nejlepší díl Doby ledové byla Obleva. Trojku bych hodila do pytle s jedničkou. ALE a to velké "ale" pro tři dinosauří mláďátka... snad roztomilejší postavičky jsem neviděla...bomba! :) ()

tribys

slabší 4* hvězdičky, nebo lepší 3*...jedno z toho si vyberte...já jsem neviděl oblevu, po tomhle to možná zkusim změnit...nevím...ale jsem překvapen ()

Bohulib

Pro mne minimálně tak dobrá jako jednička, hlavně díky postavě Bucka. Ocenil jsem neotřelou variaci na červený a modrý drátek, leteckou honičku a samozřejmě boje o žalud. ()

SnOuWeX

Hrozně jsem se bál je to už třetí díl a bál jsem se, že to bude prostě bez nápadu bez vtipu a nuda. Ovšem opak je pravdou a ja jsem rád, že mohu kladně hodnotit tento vydařený film. I přesto, že mamuta žere obří masožravá rostlina a lasyčak poráží dynosoury. ()

Vital

Takovéto filmy ztrácí půvab hned po prvním díle,jako u Shreka,všechny postavy poznáte hned v prvním díle,znáte jejich dobré a kladné stránky,všechno na sebe hned prásknou,předstírají nevraživost na ty druhý a na konci filmu jsou z nich nejlepší přátelé.Takže do dalších dílů se přihrnou další postavy,které tu ukazují to,co naši předchozí hrdinové,a i když nemají hlavní role,o to mají více ztřeštěních akcí.Doba ledová 2,byla chudá na vše.Ale kupodivu třetímu dílu neschází nápady a vůbec se nenudíte,akce střídá akci a dost se i zasmějete. ()

WHMMD

Perfektné, skvelé odreagovanie po náročnom pracovnom týždni. Pre mňa skoro 100%-tná záležitosť. Ice age 1 + Lost world (A. C. Doyle) + Diesel-weasel = Ice age 3 ()

oceanic6

Celkom zábavné pokračovanie veľkého animovaného hitu prináša opäť slušnú porciu zábavy. Tentokrát je ale celý film koncipovaný tak, aby si ho užili hlavne tí, ktorí budú sledovať 3-D verziu. Množstvo scén vôbec nevyznie ako bolo plánovaných, ak máte k dispozícii iba klasickú 2-D verziu. To však nemení nič na tom, že tretia Doba ľadová je rovnako vydarená ako predchádzajúce 2 diely a v originálnom znení ponúka neskutočné množstvo slovných hračiek a zaujímavých a vtipných tvarov, ktorými ovplýva jedine angličtina. Veľké množstvo gagov je navyše naozaj vydarených a tak nezostáva nič iné ako uznať, že tvorcovia tejto animovanej série ešte stále majú nápady a aj keď veľa kreslených filmov poslednej doby je kvalitatívne vysoko nad Dobou ľadovou, tá si stále drží svoju vôbec nie nízku úroveň. P.S.: Pri scéne v jaskyni s "jedovatým" dymom - schválne - ako dlho ste vydržali s vážnou tvárou? :) ()

Yeah(c)

Jednotka byla super, dvojka byla zábavná, trojka má dobrý nápad a z toho plynoucí hezké rpostředí, ale spadla bohužel, do oné typické (jak já ji nesnášim, můžete to u mě vidět častěji) animákovské sféry pro přiblnutý děcka. Vtipy jsou vtipné, ano pro děti tak do 7mi let, dál bych řek že musí působit spíše přihlouple až dementně, a dál celej film staví na přiblblosti oné, stále dokola v každym animákovi nudně omýlané lásky, tentokráte veverky k veverce... škoda toho. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016