Yes Man

• USA Yes Man (více)

Karlitooo

Nevím, asi to na mne udělalo dojem. Moje potřeba pohledu středoevropského kritika se jaksi rozplynula a příjemně mě snímek trefil. Prokrastinací, asociálním chováním a leností se dá přijít o mnoho, to jo. A xicht Jima Vám vždy něco nabídne ... shrnul bych to na škatulku "příjemný pasivní film". ()

Merenre

Rozhodně jeden z horších, ne-li nejhorších filmů s carreyem. Na myšlence je cosi úchylně sektářského a slizce amerikánského, takže celkový duch snímku je mi odporný, navzdory tomu, že občas je to zábava. ()

kolodej1

mimořádně vtipná komedie, při které jsem se několikrát odboural. A to se mi stává velmi vzácně. Jak bych tedy mohl dát nižší hodnocení? Nevím, proč by mi měla vadit jednoduchá zápletka, to není podstatné, důležité je, jak byla látka uchopená. Velmi zábavná jízda, která mi zřetelně zvedla náladu. Tomuto filmu já říkám ANO ()

petr.al

ANO, přiznám se, že jsem se v určitých momentech ,,Yes Man" bavil. ANO, příběh se hned nastartuje a příliš svého ústředního hrdinu s ,,NE" nezdržuje. ANO, Jim Carrey je opět velký vtipálek. ANO, na strávení volné chvíle s partnerkou či partnerem se jedná o dostačující filmovou prkotinku. ANO, rozhodně Vám trampoty zbrklého úředníčka neublíží a Vaše divácké IQ nenaruší ani dramaticky nesníží. MOŽNÁ však po chvíli nebudete vědět, že jste ,,ANO" opakujícího Jima vůbec kdy viděli. ANO, ,,Yes Man" si zaslouží minimálně 2,5*. Nebo NE? ANO, ANO zaslouží, rozhodně zaslouží......nějak mi začal divně poblikávat monitor......fuuuuu, to bylo o fous. P.S. Budu-li na vše říkat ,,ANO", mohu vysadit svá antidepresiva? ()

PatrikP4

Všichni mají rádi Jima Carreyho, já si ho pamatuju jen z Masky... Ale tady jsem se osobně hodně moc bavil a smál se... Opravdu doporučuju na zasmání... ()

Kozlowski8

Carl je rozvedený muž, který kromě práce, která je nezajímavá a neperspektivní, tráví svůj čas v depresích doma. Nezvedá telefon, netouží se setkat s kamarády a je uzavřený sám do sebe. To se má změnit po návštěvě svérázného semináře. Filozofií jeho příznivců je na vše reagovat kladně a odpovídat "ano"... Dobře napsaný scénář a zajímavé dialogy jsou základními kameny, na nichž film staví. Tím dalším, avšak již ne jediným, jako například ve filmu "Lhář, lhář", který se nabízí srovnávat, je Jim Carrey. A nelze opomenout také vynikající Zooey Deschanel, která mu skvěle sekundovala. Jsem rád, že se zde Jim Carrey ve svých, někdy až šílených pózách, držel trochu zkrátka a netlačil příliš na pilu. Jeho projev byl akorát tak v mantinelech, které tento film vyžadoval. Carrey znovu ukázal, že je ve své kategorii nepřekonatelný. Myslím však, že jak nám chlapec stárne, začíná se od svých bláznivých týpků, jež ztvárňuje, malinko vzdalovat. Ale což, možná bude o to víc k vidění v decentnějších, či přímo dramatických rolích, ve kterých je stejně dobrý, jako v těchto "bláznivinách" (myšleno v dobrém). 80%. ()

blekekeke

Zooey Deschanel, sakra ... první film, kde je Jim Carrey až na druhém místě :o) Jinak je to takový průměrný film, klasika, nějaká zápletka, se potkaj, pak se to zašmodrchá, a na konec to stejně klapne ... a sem tam padne nějaká ta vtipná scénka ... ()

wdc

Dost se mi to líbilo. Pozitivní atmosféra, zábavné, příjemné, romantické, místy i vtipné, skělý Carrey. Dobrý námět - neodmítat příležitosti ale říkaz životu "ano". ()

Dragon88

Film Yes Man mě opravdu nadchnul. Herecký výkon Jima Carreyho opět nezklamal, scénář také na jedničku, nevím, co tomuto filmu vytknout. Film nabídne všechno- zábavu, lásku, drama a silnou katarzi. Lidé, kteří trpí syndromem vyhoření nebo postrádají ve svém životě smysl, by se měli hlavní postavou inspirovat. Lidé jsou často nevrlí, negativní a osamělí jen proto, že slovo NE je na denním pořádku. Samozřejmě je potřeba brát některé scény ve filmu s rezervou, protože některé věci se dějí opravdu jen ve filmu :-)  85% ()

Karlosik_4

Někdo se třeba smál, někdo se vážně bavil a někoho to asi i zajímalo, bohužel, u mě se však tato komedie s Jimem  minula účinkem a za mě trochu dětincký film co ukazuje že ve světě je možné vše. Obecně tyto koncepty moc nemusím, ale Jim hraje tak, jak máme všichni rádi, proto 3 hvězdy. ()

ElisR

Film byl veden trochu do extrému, ale myšlenka dobrá. A navíc Jim Carrey, tam je to sázka na jistotu. Film pobaví :) ()

DvoRSTA

Jeden z nejlepších filmů Jima Carryho. Námět je velice zajímavý. Koho by nezajímalo jak by vypadal jeho život, kdyby na všechno říkal ano. Jak je zvykem Jim z filmu dělá bláznivou komedii, která mě bavila po celou dobu. Myslím si, že kdyby všichni na světě říkali na vše ano, tak by to při nejmenším zlepšilo chování nás všech. ()

oceanic6

Veru tak, YES!!! Jim Carrey je späť! 5 rokov po Bruceovi Všemohúcom prichádza s presne takým filmom aký od neho čakáte. Typická Carreyovská komédia plná skvelých gagov, vynikajúcej hudby a hlavne plná Jima Carreyho, ktorý ide v každej scéne naplno! ()

SNovotny86

Jim Carrey našel střední cestu mezi grimasovým komikem z Ace Ventury a Panem hercem z Věčného svitu. Yes! Yes! Yes! Tenhle film báječně funguje, člověk se ani chvíli nenudí a hlavně každá scéna jako kdyby překonávala tu předchozí, všechny pak nejspíš "Red Bull" trip. Po Bring it on jsem Reeda odepisoval, ale dospěl, zmoudřel a natočil chytrou komedii podle bestsellerové předlohy. Silný nadprůměr, postavený především na Carreyho umění. ()

Jardys88

Podle mě si film Yes Man právě 5 hvězdiček zaslouží víc než dost. Výborný návrat mého oblíbeného herce a komika na filmová plátna. Šel jsem do kina s rozporuplnými pocity protože jsem četl různé komentáře jak zde na CSFD a také v pár nejmenovaných rádoby filmových časopisech a ty nebyly zrovna z těch nejkladnějších. Do kina jsem šel s báječnou náladou a vycházel jěště lepší...dlouho jsem se u Carreyho tak nezasmál jako dnes. Spousta příjemných srandiček a hlášek....žádná potrhlá americká rádoby komedie plná připitomnělých a ohraných scének. Jim má pořád svým fanouškům a filmovým plátnům co nabídnout..aspoň podle mě. Hned jsem dostal chuť stát se také člověkem co na vše říká YES! Jim mě dostal...také spousta malých herců z různých seriálů a béčkových filmů co se zde objevila mě velmi potěšila. Pane Carrey nikdy jste mě jako herec nezklamal a dnes jste mi jen potvrdil to co vím už dlouho....těším se na další film s vámi v hlavní roli... ()

fErnesto

Zajímavá zápletka, spousta srandovních situací a vynikající Jim Carrey, na kterém se pomalu podepisuje věk, ale ten jeho obličej je pořád jako z gumy. I dva týdny po shlédnutí filmu se mi vybavuje živě velké množství scén a musím se smát. Jim Carrey je snad jediný, který Vás donutí si při pohledu na svoji vlastní zkroucenou mrtvolu pořádně smíchy zachrochtat. ()

vranekt

Takovej pohodovej film, člověk se zasměje, né zas nějak moc, ale rozhodně jsem odcházel s příjemnými pocity. ()

Elissabet

A je to tady...další dlouho očekávaný filmový snímek s mým oblíbencem Jimem Carreym. A jak to dopadlo? No, vskutku dobře. Nebylo to zdaleka tak vtipné jak třeba Božský Bruce nebo Lhář,lhář, ale mezi nudné filmy se zařadit nedá. Vlastně šlo pouze o to, říkat ano. A takhle nějak vám to může změnit život. Na celém filmu je několik příjemných věcí, scénář, obsazení, celkově příběh a pak ta scéna s Carreym, jak si omotává kolem hlavy izolepu :D. Prostě další z povodených Carreyovských komedií (už se těším na další). ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí