Detektív Jacob King (Steven Seagal) používa tvrdšie metódy, ale pri chytaní zločincov má vysokú úspešnosť. Práve zatkol Billyho Joea Hilla (Mark Collie), ktorý rád zabíja nožom. Spolu so svojím kolegom, detektívom Stormom Andersonom (Chris Thomas King), sa snažia chytiť sériového vraha, ktorého médiá nazvali Krvák a ktorý má na konte už niekoľko obetí. Vrah na svojich obetiach vždy zanecháva odkaz v podobe symbolu, ktorý v astrológii niečo znamená, a je mu jedno, či zabije ženu alebo muža. Jacob rozlúštil väčšinu symbolov, ale Krvák mu stále uniká. FBI poverí svoju agentku Frankie Millerovú (Holly Elissaová), aby Jacobovi a Stormovi pomohla s prípadom, ale Jacob k nej nie je veľmi zdvorilý. Agentka Millerová sa pýta Storma na zatknutie Billyho Joea Hilla, pretože sa sťažoval na neprimerané použitie donucovacích prostriedkov, Na základe tejto sťažnosti a odmietnutia svedka vypovedať je Billy Joe Hill prepustený z väzenia. Jakub správne tušil, že bude opäť zabíjať. Len neodhadol, že po pár minútach na slobode zabije troch ľudí. Jacob si zo správ od Krváka poskladá vetu, ktorá mu nedáva zmysel, a ide do knižnice v domnení, že je to úryvok z nejakej poézie. Knihovníčka prezradí Jacobovi, že je to text piesne skupiny, ktorá pravidelne hrá v malom klube. Jacob tam ide a od čašníčky sa dozvie, že text napísal Lazerus. Čašníčka mu ukáže Lazerusa (Michael Filipowich), ktorý sa dá na útek. Jacob ho prenasleduje, ale Lazerus utečie. Nechal však za sebou peňaženku a retiazku a z jeho vodičského preukazu sa Jacob dozvedel, že Lazerus Jones bol odsúdený za znásilnenie a polícia ho hľadá za porušenie podmienky. Jacobov predpoklad, že v laboratóriu nájdu na náhrdelníku DNA prostitútky Jessicy a Lazerusa Jonesa, sa potvrdí. Jacob sa spolu s agentkou Millerovou vyberie na Lazerusovu poslednú známu adresu, kde nájdu ďalšiu obeť. Jacob dešifruje posledný odkaz a vie, že Lazerus chce zabíjať v bare Smädná duša. (TV JOJ)

MickeyStuma

Atmosférou to není nejhorší, ale všemu opět klasicky kazí typické záběry na Stevena během akčních scén, kdy vlastně kromě jeho poklidného obličeje nic dalšího nelze spatřit. Akce je tu dost, ale když není vidět hlavní představitel a ještě k tomu mistr bojového stylu ´aikido´ co vlastně dělá, všechno to vyznívá vniveč. Ledabylé mávání rukou je prostě k ničemu. Nejhorší je, že je také opět poznat, že akční scény nedělal on. Což o to, se Stevenovou postavou se nelze čemu divit, ale proč to filmaři pořád dělají tak okatě? Co se týče dějství, rozhodně se jedná o strhující napínavou podívanou. A tak ještě jednou, škoda těch filmových blbin se Stevenem, jinak by to byl dokonalý béčkový akční nářez. ()

gp_one

Pokud se držím faktu, že polovina Seagalových filmů z posledních let patří do Odpadu a druhá má tak na 1 hvězdičku, pak tenhle snímek má na dvě. Ale stále děs a běs. ()

Torgal

Seagal tentokrát skúsil natočiť niečo ako variáciu na Sedem a nebol by to úplne márny pokus, keby: 1, nemal tak trápneho protivníka; 2, nemal tak mizerného režiséra; 3, nebol taký starý a tlstý. Súboje sú zásluhou režiséra neprehľadný guláš v ktorom sa nedá rozoznať kto koho bije, všetci na plátne sú nerozbitný a tak ich Steven musí mlátiť do hlavy aspoň 5 minút v kuse (a aj tak sú potom schopný utiecť). V prestrelkách sa menia zásobníky len podľa nálady. Záporáci sú rovno dvaja, účel jedného z nich mi ale ostal zahalený. Samozrejme nechýbajú ani flashbacky do minulosti, ktoré vo filme nemajú najmenší zmysel. Škoda toho všetkého, lebo miestami mal tento film aj niečo ako atmosféru a nemusel dopadnúť tak ako napokon dopadol. 2+/10 ()

emdvojka

nO DO zasra.... riti, To dúfam nemyslia vážne, preboha veď peniaze, ktoré minuli na tento film mali dať radšej niakej organizácii pre záchranu afrických rodín. Toto je zbytočná videohra v DVD formáte z 5.1 zvukom, ktorý však vôbec nieje počuť...Sorry Steven. ()

Psycho.R

Špatně poslepovaný příběh, který často nedává smysl. Nejúdernější jsou hlášky jako z 80.let - sejdeme se v pekle :-D ()

Acrobat odpad!

Koľko krát je potrebné v tej istej scéne recyklovanej strihačom do nemoty opakovať Števove, pardon, stuntmanove pacičky?? ()

rublik05

Akční thriller o tajemném sériovém vrahovi a o vrahovi, který se ze všeho nejvíc snaží pomstít se hlavnímu detektivovi v podání Stevena Seagala. Film má velmi zajímavý příběh, který ovšem trpí nízkým rozpočtem a velmi vysokou dávkou nelogičnosti, která se projevuje zejména v chování všech postav. Filmu nechybí plno přestřelek a akčních scén, kdy u přestřelek se nehledí na počty nábojů v zásobníku a na reálnost střelby jako takové. Soubojů je plno, choreografie je dobrá, ale jsou totálně zabité špatnou kamerou a střihem. Napětí a atmosféra zde moc nefunguje, Steven se sice snaží a role mu vcelku sedla, i ostatní postavy a záporáci ujdou, vše ovšem působí tak nějak neuceleným dojmem. Kvalitnější režie a kamera by z filmu určitě udělala minimálně o třídu lepší podívanou. 3/10. ()

Likan7

Tentokrát na to šel Steven od lesa. Detektivka je v jeho podání celkem vítaná změna, která z něj nedělá takovýho nesmrtelnýho špekouna, jakým ve svých filmech bývá. Tady je jen za špekatýho detektiva :) ale vážně...po 3 minutách jsem měl chuť film vypnout, protože střihač dostal během své práce epileptický záchvat, a kameraman se ho držel zuby nehty. Akce je příšerně nasnímaná, stříhaná rychlostí 10 záběrů, režie nudná, příběh k ničemu a jediný možná tak potěšil závěrečné "rozuzlení", který obvykle příšerně otravnýmu Stevenovi tady trochu přeju. Není to odpad, takže dobrý, ne? ()

donkocicak

Film, který má slibný začátek, ale to je asi tak všechno. Byla to jedna velká nuda, scénář psal sám Seagal, měl mu možná někdo pomoci. Snad teprve pak by šlo o docela obstojný detektivní thriller. Závěr je pikantní - blonďatá sexbomba se před Seagalem svlékne a uváže si kolem krku narozeninovou mašličku... :) ()

beso74

Od úplného sklamania tu zachránil len istý nádych mystiky, pretože pozerať sa na bojujúceho Seagala je už vážne utrpením vyššieho štádia. A čo má už fakt dostalo je efekt približovania sa v skokoch prebratý z japonských hororov, možno u duchov to funguje ale počas akčnej scény to dvíha človeku žalúdok... ()

Suomi

Kupodivu povedený Seagaluv film-myslím z poslední doby, sice otřesný střih a rozmazaný souboje,u kterých není vidět kdo koho mlátí, ale jinak to vypadá jako by si Seagal začal vzpomínat na své začátky, ještě by to chtělo o polovičku zhubnout a máme tu starýho Seagala ()

Pitryx

Rozporuplný snímek. Pan Segal se raději neměl o scénář pokoušet. Podle mého soudu bylo zbytečné míchat dva příběhy dohromady. Vadil mi styl blikající kamery, rychlý střih a poněkud těžkopádný děj. Ne, že bych se u filmu přímo nudil, to ne, ale také jsem se njak zvlášť nebavil. Takže hodnotím jako lehce podprůměrný snímek, na který se sice dívat dá, ale podruhé bych jej asi vidět nemusel.CI 2010 nest ()

Uberlord

Film běží šest minut a mě už se otvírá nůž v kapse... Proč už nestačí bojové umění? Proč se do toho musí srát efekty jako podělanej střih a nebo 6x opakování jednoho záběru?!?!? To je normálně na přesdržku. Zlatej Nico... Navíc je tu Seagal krajně nesympatickej... no nic, uvidíme co bude dál... Nábíjet? proč? zbytečný...Přísahám, že jestli ještě jednou uvidím záběr, jak tříkrát někdo máchne rukou a potom střih jak protivník leží na zemi... tak toho režiséra opravdu zastřelím. - Největší průser tohohle filmu je, že rejža spoléhá na to, že Seagala všichni znají a znají jeho aikido... tím pádem jeho umění totálně zese*e střihem a stává se z toho prakticky kobra 11... Nebo minimálně mně to Kobru dost připomíná... jen je to natáhnutý na 96minut... Jediná pozitivní věc je komentář Seagala, když v baru mlátí zločince a na doražení si vezme kladivo... "Asi máš zlomenou ruku... Právě Ti prasklo žebro... a ještě jedno. Bolít to? bolí? s tím já nemůžu nic dělat..." a hlášek je tam požehnaně... alespoň nějaké plus :) Ovšem ten konec s příchutí Ruska... jsem taky nepochopil... ()

borohub

Panečku, to byla pičovina. Je pravda že jsem filmu moc nevěnoval pozornost, ale nelituji toho. Tuctový film plný klišé, těch je jako nasráno. Hvězdu dávám snad jen díky seagalovy, nevím co bych více dodal prostě shit ()

johnsnow

No a po dvoch fajných Seagalovkách dostanem horšiu. Film je prepchatý akciou ktorá je dlhá ale nie je tam pišta ale dablér, výnimkou je posledná ale to je málo a prestrelky sú na ric a je tam málo mŕtvých. Plus Seagal nejde proti organizácii ale len dvom šialencom. Avšak drsnosť a celkom super záporáci, obzvlášť ten ktorého vyradí ako prvého je perfektný. Nuž ja som spokojný a 4* dám. ()

smrtubohem

Strašně špatnej film, kterej je snad ještě horší než přechozí nepodařená díla nejen pro standardně nadměrný výskyt negrů, ale i pro nesmyslnost všech soubojů(rány pěstí nikomu nevadí, všichni nepřátelé stojí dál a ani nejsou od krve), dál Steven v roli detektiva je hrozně nepřesvědčivej, cekej děj je nula, Seagal kupodivu a historicky snad poprvé dostává docela kapky, ale i přes to, že do něj vší silou kopou dva chlapy naráz, se náhle zvedne ze země a je čilej jako předtím. Opět je často zastupován dvojníkem, je to čím dál viditelnější. Střílení je úplně nanic, takové sekvence využívám k občerstvení nebo k odběhnutí na toaletu. Nábojů má každej střelec nekonečno, navíc Seagal potřebuje na zabití každého protivníka 150-200 kulek, takže o nenapínavosti přestřelek vůbec nepochybujte. Střih a kamera jsou tak nedobrý, že to nelze slovy vyjádřit. Proč ty trapné opakovačky a nepřehlednost akčních scén? Filmu dávám hvězdu JEN za to, že jsem viděl po delší době Stevena v několikavteřinových dobrých sekvencích s nožem. Je jisté, že na tento film se už nikdy nepodívám. ()

Prubner

Na první pohled to vypadá nadějně: Jeff King režíruje videoklipovým stylem, akce je tu dost a příběh (hledání vraha, který na místě činu nechává šifry) taky nezní špatně. Jenže už když jsem v úvodních titulcích zjistil, že scénář napsal Seagal sám, začal jsem tušit průser. A taky že jo. Po slibném začátku se z filmu rychle stává naprostý blábol, s mnoha nelogičnostmi a hloupostmi. Tak třeba: Steven vyšetřuje vraždu prostitutky a jde vyslechnout jejího pasáka. A pasák i se svými gorilami okamžitě rozpoutá rvačku a pak i přestřelku, i když s tou vraždou nemá nic společného ! Tak proč se tak urputně brání ? Jiný příklad: Steven shání autora textu jedné písničky. Když ho najde, začne ho honit a zuřivě po něm střílí, i když nemá sebemenší důkaz o tom, že ten textař má s vraždami něco společného. A do třetice: agentka FBI (jejíž jednání jsem taky nepochopil) vyšetřuje vraždu v horním patře paneláku. Poté sejde do přízemí, jen tak vyrazí dveře do úplně cizího bytu, kde zrovna nějaký chlápek mlátí svou ženu. Agentka ho zpacifikuje a v klidu odejde. A ještě: vrah ztratí peněženku. Policajti tak zjistí jeho adresu, druhý den se na ni vydají a hrozně se diví, že vrah není doma. A takových kravin jsou tu mraky. O závěrečné scéně už radši ani nemluvím. Režisér se taky moc nepředvedl. Akční scény mají vesměs dost divnou choreografii. Nevěřím, že by se někdo při honičce a přestřelce choval takhle pitomě, jako se to děje tady. A Stevenovy rvačky ? Taky za moc nestojí. Sice jsou dostatečně brutální, jenže Stevenovi protivníci jsou o hodně slabší než on, takže to nakonec vypadá tak, že Steve pět minut toho maníka mlátí a hází s ním po místnosti, i když ten chudák mu nemá šanci zlomit ani nehet. Tohle se nepovedlo. ()

SirTraged

Původně jsem chtěl dát 2 hvězdičky, protože zas až tak špatné to nebylo, ale když musíte poslouchat ty stupidní hlášky, které Steven vypouští z pusy, tak si říkáte jestli nedat rovnou odpad! Opravdu stojí za to si poslechnout třeba finální "bitku", třeba tu v baru, kde sype jednu "hlášku" za druhou. Vrchol trapnosti opravdu. Ale i přes to tomu tu 1 dám. ()