Hrobař

Dvojka slabší, konec přestřelenej a to jsem fanda všeho možnýho výplachu - asi to nemělo takový koule jak jsem chtěl a celkově mi jednička byla bližší. V paměti zůstane sex na dostizích. ()

AlohaAnty

Film sám o sobě má milion chyb, je to brutální patlanina, ale ta atmosféra to vše napraví :D Tak jsem se nepobavil už dlouho. Jdem se nabít baterkou od auta :D ()

medveed

Přesto, že tvůrci doslova a do písmene kopírují / vykrádají postupy z prvního dílu, něco zásadního tentokrát nefunguje... Oproti překvapivě povedené a osvěžující "jedničce" byl pro mne tento film zklamáním. Dvě hvězdy dávám jen kvůli Jasonovi. 35% ()

salokin

90 minut šílené akce fungovalo, tak to uděláme ještě jednou, akorát drsnější a vyšinutější a ono to bude určitě fungovat, nebo ne ? Odpověď je ne. Tam, kde byla jednička neokoukaná a zábavná, je dvojka už jen.....prostě ok, ne špatná, ale sláva to není. Možná kdyby někdo přišel s něčím novým, tak by to fungovalo, ale tady se nekoná nic, než bezbřehá recyklace původního konceptu, který prostě nemůže fungovat dvakrát, ne, pokud nedojde k nějakým výrazným změnám. ()

Unrealik odpad!

Crazy akce s prvky komixu. Strašný děj, hrozné technické zpracování (až tedy na hudbu). Několikrát jsem uvažoval, že se nedodívám. Dodíval jsem se, protože občas byl nějaký povedený vtip. Ale to je málo. ()

Leo.DiCaprio

Zastaneš a neprežiješ patrí do subkategórie, kde autori našli skvelý nápad, no ten v jeho jednoduchosti na prvý šup totálne vyžmýkali. A keď sa ukázali, že to bola trefa do čierneho, mali v podstate dve možnosti. Nakrútiť to isté znova alebo ešte viac pritlačiť na oko diváka a vydrancovať pôvodnú ideu do absurdity. Ak sa vám páčil prvý diel, rozhodne skúste aj tento, aby ste videli nové či známe kúsky Cheliosa v inom podaní. A ak sa vám jednotka protiví, dvojke sa vyhnite širokým oblúkom. ()

Michal118

Pokračování velmi úspěšné jedničky se opět povedl. Film je skoro stejný jako první díl ale už o něco horší. Pořád je ale postaráno o skvělou zábavu. 80% ()

Moredogs

Geniálny film. Geniálna zábava a spontánna nápaditosť.  Je vidieť že si to tvorcovia uživali.. Film je hlavne o tom aka je hlavna postava frajer. 90 percent u mna. ()

cr@shboy

Ten konec jedničky kdy padal volnym pádem z několika kilometrů....dopadl na auto uprostřed křižovatky, z kterýho se drazil jak z trampolíny ksichtem zpátky na silnici přičemž se jede dál je už fakt nou cement :-) a je to spíš taková parodie na supermana... ()

masasour

Nadávky, sex a zběsilá jízda. Již podruhé můžeme vidět Cheliose, jak si to rozdává se ženami a hláškuje přitom. Kamera se chovala zajímavě, jde vidět že si stím kluci na levných kamerách vyhráli. Do toho se ještě připletli mafiáni, s ještě povedenou akcí. Joo ten sexík na dostizích se prostě vynechat nedá. Bohužel, se mi zdálo že jednička měla větší grády a přesto se jedná o dost povedený kousek. 75%...........Už se začínám těšit, na film GAME. ()

Major776

Tempo zábavnosti se ztrácí se stejnou rychlostí jako se objevuje, vtipné zcény jsou občas kopií předešlého dílu a "snaží" se je někam dotáhnout, ale nefunguje to. Celkový dojem je pak jen zklamáním. Crank 2 trpí na dvojku, protože opravdu ne vše jde nadstavit za "každou cenu" !!! ()

Galactica)

Bomba, neskutečnej nářez, parádní film. Jason jako nezastavitelný terminátor stále pod vysokým napětím. Drobet zvrácenější než jednička. :D Spolu s prvním dílem jedna z nejlepších akcí co byla natočená poslední dobou. Dávám 5***** "TheMaker Já si počkám hezky na kino ! Stahovat odněkud z internetu je nezákonné ! A může být postihováno ! Dal bych si bacha ! " Mýlíš se a to dost, stahování filmů a hudby je zcela legální a nikdo to nepostihuje, takže se nemusíš bát a klidně stahuj. Už jsou ke stažení i DVD tohoto filmu. Už se moc těším až vyjde 1080p HD. :) Mnohem lepší si to vychutnat v klidu doma na full HD LCD než někde v kině mezi krkajícíma dobytkama. :) ()

Ros_tik

Když jsem viděl trailer tak jsem si říkal že dvojka by mohla být lepší jako jednička. Nebyla. Bylo tam pár pěkných momentů, pár nepřesností....ostatně jako v každém filmu. Jednu hvězdu dávám hlavnímu hrdinovi, jednu hlavní hrdince a hlavně jejímu krásnému tělu, třetí hvězdu dávám za spádový děj který mne ale začal pomalu ale jistě docela nudit. Mínusovou hvězdu dávám za pekelně trapný konec a také za to, že děj byl na můj vkus až moc uvařený z prvního dílu. ()

Maci

Když se přeneseme přes nesmyslný začátek, začíná nám velká jízda na novo. Podle mého je to maximum, co se z daného tématu dá vycucnout. Nápad s elektřinou zde fungoval podobně jako v jedničce adrenalin, ale proč to jenom bylo horší? Více násilí, více sexu a přesto. Bohužel mi tam vubec neseděly takové ty vsuvky jako třeba bitva u elektrárny. Měl mu dát pořádně na "držku" a bylo by. No a v poslední řadě ta závěrečná bitva, to bylo spíše utrpení hodné smíchu. Ale ostatní scény mě opět potěšili a Stathamovi tyto role prostě padnou. Jen doufám, že už žádná pokračování nebudou. ()

caporami odpad!

Ako rozumiem, že je to môj subjektívny názor, ale väčší nezmysel som za posledný rok nevidel. Tešil som sa na tento film, lebo jednotka sa páčila no hrozne som sa nudil a ta absurdita bola tak pritiahnuta za uši, že hrôza. ()

RonnieR

Vypnúť mozog, a nechať sa unášať skurvene šialeným tempom, kde vám tých 90 minút ubehne ako 90 sekúnd. Hlava v akvárku všetko pekne zaklincovala. Trojka podľa mňa určite bude. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily