Jake Mitchell je neslyšící po zánětu, kterým trpěl v šestnácti letech. Přesto se s úspěchem věnoval se svou snoubenkou Corinne Kennedyovou profesionálnímu tanci. Hudbu vnímal podle vibrací. Rozešli se poté, když si Corinne našla přítele. Corinne dnes působí jako porotkyně v tanečních soutěžích. Jake učí na taneční akademii. Je pozván na besedu do jedné školy, kde učí Jessica Donovanová. Jessiku učení moc nebaví, ale tanec má ráda. Má před svatbou s Kentem Krandelem. Kenta nezajímá nic jiného než obchodování v oboru IT. Je workoholik. Jake pozve Jessiku s Kentem na soukromou lekci do akademie. Kent, který neustále telefonuje se svými obchodními partnery, na lekce chodit nechce, Jessica je však nadšená a chodí pravidelně na taneční lekce s Jakem. Jessica se chce přihlásit na některou z nižších soutěží. Jake jí navrhne, aby se přihlásili do profesionální mistrovské soutěže. Oba pilně trénují a nacházejí v sobě zalíbení. Kent jí to vyčte a oba se pohádají. Jessica mu řekne, že nemají nic společného, a rozejde se s ním. Corinne přichází za Jakem, chce se k němu vrátit a přemlouvá ho, aby znovu začali soutěžit... (TV Prima)

Agora

Záčátek snad mohl být zajímavý - hluchý tanečník, ale celkově je film naprosto nudný, herci bez charismatu, trapné řeči a ani ty tance mě nijak nenadchly, prostě never more! ()

k.rakonos

Překvapuje mě tak nízké hodnocení. Příjemný, oddychový film - komediální drama z tanečního prostředí. A také okouzlující, krásná Amy v hlavní roli:-) ()

RebeccaLynn

Celkem jednoduchý příběh se spoustou klišé, kdy od počátku víte, co bude dál a jak to dopadne, ale pěkně se na to dívá a na oddech je to jako dělané. Kéž bych uměla tak tančit. ()

Nio767

Průměrný taneční film s předvídatelným průběhem i koncem. I když čekal jsem na závěr po necelých 10 tanečních lekcích velkolepé vítězství na proklamovaném US open, takže přece jen trochu překvapení. Jinak ten oficiální text distributora je úplně mimo mísu. 40% ()

semankovag

Hip-hop, breakdance, tango či step... To všetko tu už bolo. Tvorcovia filmu Láska a tanec však prišli na scénu s niečím úplne novým a film obohatili o nie až tak veľmi známy druh tanca – swing. Aj keď sa v minulých rokoch objavilo v kinách množstvo kvalitných tanečných filmov, ako napríklad Lets Dance, Step up či Breakdance girl, treba povedať, že si režisér filmu Tanec a láska Robert Iscov vzal na svoje plecia skutočne ťažké bremeno, celkom mu to vyšlo. ()