Po své výbušném chování ve Fast Five se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek. (Filmbox)

M.i.k.e

i když akce tenhle kousek příliš nepobral a v součtu mohl být o pár těch srdceryvných scének kratší (a že by to pomohlo) není nakonec Práskač až taková nuda jakou jsem zprvu čekal.Je fakt,že z Rocka asi nikdy nebude kdovíjak charakterní herec,ale v tomhle případě to ustál se ctí...60% ()

Wiikii

Podle mě to není zase tak špatné, možná i kvůli tomu, že jsem se na to díval už unavený po celém dni a měl jsem chuť na herecký výkon Dwayna Johnsona.. Nemá to sice neuvěřitelnou atmosféru, máto spíše dost normální atmosféru, ale příjemná oddychovka to je... P.S.: Já jsem ten z lidí co musí mít u filmu dokonalou hudbu, ale tady, tady to byl ten nejklišovatější hudební doprovod a ještě špatně... I přesto dávám.... HODNOCENÍ: 70% (4*) ()

zdenotvor

The Rock v úlohe otca ktorý zachraňuje svojho syna pred väzeniím. Síce tu nikoho nemláti a neobsadzuje svoju typickú úlohu drsného bitkára,no opäť raz dokazuje že dokáže zahrať aj serióznu rolu. Príbeh celkom zaujímavý,dobre spracovaný a ja som si ho vychutnal. Nieje to film ktrý by som mal potrebu si v blízkej dobe znovu zopakovať,no napriek všetkému som spokojný. ()

Figu

Sice to není takovej práskač, jako nosí snědí hoši z romské komunity v jedenácti pod rypákem, nicméně i tenhle umí zapůsobit na hrst faninek a kolemjdoucích. Velký překvápko! Především The Rock dokazuje, že už i on je relativně kvalitním hercem a pomalinku se z "béčkových" hranic přesouvá k písmenku do vyšších pater. Jinak musím vyzdvihnout i výkon Barryho Peppera, kterej si vždy umí vybrat roli šitou přesně na míru a ta v Praskačovi s vizáží sádrovýho trpajzlíka byla naprosto supr a fakt mě bavila! Celej filmek krásně běží, má skvělou zápletku a i když to nebyl klasickej akční filmek s Dwaynem, tak jsem se čtyřhvězdičkově kochal! 75% ()

zbyshek

Velmi příjemné překvapení, The Rock ukázal, že dokáže zahrát i milujícího otce, kterého dokážou zmlátit i náctiletý "fetky". Jednou pro změnu bylo zajímavé viděl tuto horu svalů se strachovat o svého synka. Celkově se mi příběh a zápletka filmu zamlouvala. Čekal jsem jednostrannou záležitost v podání D. Johnsona, který na vlastní pěst vyplení všechny kartely od USA až po Mexiko, aby dostal syna zpět. Další plus bych přidal ze herce, kteří se objevili před kamerou, hned tři herci z tří různých mých oblíbených seriálu si tu zahráli. Zástupci z The Walking Dead, Boardwalk Empire a Revolution mi tento film ještě více zpříjemnili. 74%. ()

kaposlav

Zaujmavý príbeh, že vraj podla skutočnej udalosti. Celkom dobrý film na večerne pozretie. Len málo chýbalo, aby som udelil 4*. ()

Martin741

Uz Kracejici skala nebol kult, a toto je este o level nizsie. Dwayne Johnson nevie hrat, tempo je pomale, pribeh nestrhne ... no nedopozeral som, nedalo sa : 40 % ()

O´Neill

Rock snad poprvé z jiného pohledu než nepřemožitelná skála. A starostlivého otce zahrál na výbornou! Příjemné herecké obsazení, docela dobrý příběh, který není ničím komplikovaný a dostáváme hodně fajnovou kombinaci. Ale jo, já byl spokojený, ty nadsazené čtyři tomu dám. ()

bourec

Vůbec nevim,proč sem se nechal ovlivnit davem,a proč se mi to zdálo napoprvé takový nemastný.Ten film ale má něco do sebe.80%. ()

laik_60

námet filmu nepresvedčivý, spracovanie "boľavé", prvá polovica filmu bez efektu, naviac neznášam holohlavých bodygárdov s kolísavým krokom počúvajúcich černošský rap. ()

zette

Myslim, ze ten pribeh nikomu nemuze prijit uveritelny. Chapu, ze nas, odkojenych na akcnich filmech z VHS tohle nemuze urazit a tak asi pridavam jednu hvezdicku, ale jinak uplna sracka. ()

KajusaK

Vzhledem k tomu, že je film podle skutečné události tak příěh kritizovat nebudu..3* za perfektně zvládnuté herecké role, příběh a pár skvělých okamžiků..Nebylo to dokonalé, ale za shlédnutí to stojí.. ()

angel74

Uf, tak to byl teda celkem slušný napínák! Navíc vše působilo velmi realisticky, což se u akčních filmů moc často nevidí. Trochu mě vyvedlo z míry, že mají v USA takové šílené díry v zákonech, díky nimž se v podstatě dá obejít standardní soudní řízení. Pak asi nezbývá už nic jiného, než vzít pokroucenou spravedlnost do vlastních rukou. Právě o to se krapet naivně pokouší sympaťák Dwayne Johnson s výraznou pomocí Jona Bernthala, který podává dost možná nejlepší herecký výkon ze všech zúčastněných. (75%) ()

Nivenx

Klasické téma, které ničím novým neohromí. Klasický výkon Dwane Johnsona v průměrném akčním thrilleru. Za mě to není na víc jak 50%. ()

panMartin

Nakonec to šlo. Jasně, nejde o žádný akční thriller, která působí většinu času i celkem realisticky. Celý film se prakticky nic neděje. Kromě honičky s kamionem a trochou střelby jde jen o mluvené slovo. Kdyby Rocka nechali pořádně nasrat a vyrubat všechny a všechno, bavilo by mě to o dost víc. ()

URBAN

Boží akčnák který dokonce napsal sám život . Moc nevím co k tomu říct tak jen to že jsem za poslední dobu tak skvostý akčnák neviděl . Dwayne tam podává snad své nejlepší výkony a celý to do sebe zapadá . Jen možná to chtělo trochu rozvinutější konec . ( 19-10.13/MAC ) ()

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

25.02.2012

Dokonce k té nejhrdinštější. Studio MGM se jej totiž snaží ukecat do role legendárního starořeckého siláka Herkula. Zapomeňte ale na rodinnou taškařici ve stylu Kevina Sorbo. Film Hercules: The… (více)