Film V lepší společnosti byl inspirován nejznámějším nevyřešeným případem pohřešované osoby v newyorské historii. Je to příběh lásky i záhadné vraždy, jež se odehrála v osmdesátých letech na pozadí mocné dynastie obchodující s nemovitostmi. Tento psychologický thriller, jež produkoval a natočil Andrew Jarecki, byl inspirován zmizením Kathie McCormack, manželky dědice impéria s nemovitostmi, Roberta Dursta. Kathie v roce 1982 záhadně zmizela a nikdy ji nenašli. Pan Durst byl podezřelý z její vraždy, ovšem před soudem nikdy nestanul. (oficiální text distributora)

haroska

První půlka filmu dobrý spád,mysteriózní atmosféru a chvílemi až velmi mrazivé záběry.......škoda jen,že nevyužil film svého dobře našláplého potenciálu až do konce.Od 2/3 jde kvalita filmu rapidně dolů a závěr je hotová poprava.....65% ()

Oonika

Ou, tak to bylo svým způsobem do brutální. Ryan byl skvělý, nechápu, jak najednou může hrát takového slizáka a zmetka. První hodina byla docela svižná a fajn, potom už se to začalo táhnout a začalo to docela nudit.... Ale průměrná podívaná, i když to zařazení mi taky moc nesedí. ()

E lan

Mohlo by to být velmi zajímavé dílko s originálním a skutečným námětem, ale bohužel film se topí v nidě a ne zeovna nejpovedenějším hereckém výkonu obou hlavních protagonistů. Škoda... ()

Alojs

Film dvou rozdílných tváří. Zatímco první půle vyniká plíživým tempem, mrazivou atmosférou a notnou dávkou nepředvídatelnosti (Jarecki si navíc velice tyká se zvukovou a hudební složkou snímku), druhá to vše částečně pohřbívá pravým opakem: ukvapeností a předvídatelným šněrováním. Mnozí tady šermují slovy, že z toho nelze vinit scénář, ale já jsem jiného názoru. Jestliže je film natočen na základě skutečných událostí a nikoliv přesně podle skutečných událostí, mohli si tvůrci jistě vypomoci i jinak. Problém druhé půle tkví pravděpodobně i ve filosofickém přístupu - zatímco první část neukazuje a nahání nepříjemný pocit skrze siluety, stíny a Goslingův pohled, druhá již plně roztahuje oponu. A to je škoda. Divák není blbý a dokáže si leccos domyslet. Doslovnost - to je to, oč tady kráčí. Naštěstí je tady pojící element obou půlí a vždy vynikající Ryan Gosling. To je pan herec. ()

TommyDiamond

První hodina na mě fakt zapůsobila. Příběh se mi líbil a čekal jsem na to jak to dopadne. Jenže od té doby co se Kate (Kirsten Dunst) ztratila a David (Ryan Gosling) zestárl a začal vypravovat se film změnil v odpad a byl nesnesitelný. Přislo mě to takový nedotažený do konce. A z toho jak film zkončil můžu říct, že je zbytečný. Mělo to být celé jinak postavené a ukončené. Celkově 30% ()

Lilien

Ryan Gosling a Kirsten Dunst velmi slušné herecké výkony. No samotný film mi prišiel dosť neucelený .Tvorcovia sa snažili zobraziť obdobie 40 rokov a vtesnať ich do 90 minút čo im až tak nevyšlo. Udalosti boli rozoberané dosť okrajovo, celkom nejasne psychické problémy hlavnej postavy či súdny proces. ()

Zombiepod

Kirsten a Ryan boli jediné dva dôvody, prečo som film dopozeral až do konca. Neustále ma sprevádzal pocit, že sledujem akýsi nedokončený a neplnohodnotný film, ktorý sa často podobal na kdeakú kanadskú drámu z televíznej produkcie. Neoriginálny námet naviac spackaný celkovo nudnou a nezaujímavou réžiou, kde sa určite pár svetlých momentov nájde, to sa vytknúť nedá. Ale ako spracovanie skutočnej udalosti, to teda nie. Pozliepané scénky ktoré kričali jedna cez druhú bez akejsi väčšej logiky v deji, bez akejkoľvek celistvej príbehovej kostry, ktoré nedonútia ani priemerného diváka k nejakej emócii (aj keď sa jedná o takúto nepríjemnú tému). Raz vidieť mi to určite stačilo. ()

dewil21

Čekala jsem víc, příběh určitě má mnohem větší potenciál, takže co z něj nakonec udělalo docela nudnou podívanou? Výkony herců byly sice dobré, ale málo emocí, slátaný děj a naprosto žádná atmosféra a napětí... Když nesoucítím s obětí, jak mě má bavit film o její vraždě? ()

Clark_Kent

Celkem zajímavej pohled na filmové zpracování. Ovšem ten dokument z případů vanity fair, je o dost atmosféričtější. Vejlupkovi Durstovi, hrozí trest smrti. Snad bude pykat, ze všechny ty zvěrstva co udělal. ()

DoubleJo

Z tohto filmu som vazne zmateny. Ani si nepamatam, kedy sa mi tak striedali nalady pocas jedneho filmu. Chvilu som bol v napati, chvilu som sa nudil, chvilu som bol nasraty, no nadseny som nebol ani raz. Ak sa to cele naozaj tak stalo, tak je to pretty fucked up story a ja po konci ostavam nasraty. ()

Sedliak odpad!

Moje dievča, ma ako veľká fanynka pana Goslinga požiadala o získanie najnovšieho filmu tohoto isto veľmi talentovaného herca. Vyhovel som. Následne požiadala o spoločné pozeranie diela vyššie spomínaného. Vyhovel som. Po vzhliadnutí snímky sa ma milá pýta, aký pocit z filmu mám. Odpovedám ... Vyhorel som! ... duševne, mentálne, dimenzionálne aj horizontálne, po všetkých stránkach. Začiatok sa mi celkom pozdával a dosť ma navnadil, ale o to viac ma zničil záver filmu. Motivácia postavy R. Goslinga mi stále unikala, od polovice filmu sa chová ako úplný magor, čo bezdôvodne ubližuje svojej žene. Veľkú bolesť hlavy mi tento film spôsobil a medzi odpad sa tak zaradil. PS: Po All Good Things som Goslinga preklial, ale moja milá mi hneď naordinovala Notebook http://www.csfd.cz/film/116337-zapisnik-jedne-lasky/ , ktorý ma emocionálne odrovnal, ale už pozitívne a vysoko zatienil tú mizériu z toho shitu predtým (Ďakujem Sweetie) ()

Swayne

Psychothriller, ktorý absolútne nemá ani kúsok atmosféry psychothrilleru. Z takéhoto scenára by sa pod rukou niekoho skúsenejšieho vedelo vytrieskať minimálne raz toľko... + ten jeden a ten istý výraz Ryana Reynoldsa počas celého filmu... mal som chuť mu jednu vraziť. ()

kubilov

Nebýt Goslinga a Dunst, bylo by to horko těžko jen za 2*. All Good Things možná, ale opravdu jen možná, vypadalo dobře na papíře, jenže když k tomuto wannabe mysterióznímu krimi thrilleru přistoupil Andrew Jarecki tak chladně a jakoby s nezájmem, ani obsah už by film nezachránil, a ten také nebyl bůhvíjaký. Jediné tedy co za něco v celém filmu stojí, je pak snad pouze zajímavý vztah dvou hlavních postav, který by se dal popsat jakkoliv, jen ne jako normální. ()

Guran

Dlouho jsem o tomto filmu přemýšlel a nakonec jsem usoudil, že se mi nelíbil. Herci jsou v poho, ale pojatý příběh a zpracování moc nenadchne. Gosling ve stáří je sice dobře zpracovaný, ale film jako takový nic moc. Neříkám, že je to blbost, to v žádném případě, jenom prostě slabší film. ()

newmeex

komentarmi typu "Odpad" by som setril, ale co uz proti gustu ziadny disputat. Ryan sa pomaly stava mojim najoblubenejsim hercom, za posledny mesiac som s nim videl uz asi sedem filmov, ale to uz odbacam. mam rad tieto filmy cerpajuce zo skutocnej udalosti takze to bolo prijemne stravenych 101 minut. Samozrejme, filmu sa da vselico vytknut, ale celkovo je to proste ze tri hviezdy,mno. ()

godd odpad!

Nemám slov, hodně dlouho jsem neviděl film, který by byl od počátku bez jakékoli motivace pro diváka... A když už se konečně v tomto filmu začalo něco "dít" (v ostatních filmech by to byl spíš jakýs takýs úvod do hlavní zápletky), tak film rádoby záhadně končí...Rozhodně doporučuji! není lepší film na pohodový večer, ha ()

Zachraňte agenta Ryana!

Zachraňte agenta Ryana!

29.01.2008

Tak zní nařízení studia Paramount, které se rozhodlo vzkřísit sérii špionážních thrillerů inspirovaných bestsellery Toma Clancyho. Není se čemu divit. Agent Jack Ryan se dočkal solidního komerčního… (více)