Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

StressMode

A mě se to líbilo.. Kus komedie, kus hororu, kus fantasy s oblíbeným tématem "vymítání ďábla". Ovšem tady se žádný vymýtání nekonalo :) Na některý hlášky jako : " Nemáš tampon? vypadá to, že máš svý dny" nebo " Moje koza!" fakt nezapomenu a když si k tomu přičtu ty sexy holky, tak mi z toho vyjde skvělá oddechová zábava, která se bez problémů dá promítat opakovaně. ()

Olafa

Já se za to skoro stydím, ale mě to fakt bavilo! Nečekala jsem od toho nic a jak jsem byla překvapená! Byla to správně béčkova zábava, chvílemi dokonce i strašidelné. Nejsem v žánru sice zběhlá, ale přišlo mi to originální. Nějakým způsobem mi to připomnělo Fakultu (1998). Jen nechápu, jako tahle hovadina může dostat 50 %, zatímco třeba Tarantinovo Od soumraku do úsvitu 75 %, ale asi bych to neměla srovnávat. Tohle je takové moje guilty plesure. ()

svist10

Naivní horor, který nemá atmosféru, charismatické postavy, je předvídatelný a je v podstatě jedno, jak skončí. Jo a ještě: Gore = 0. Vlastně jediný důvod pro tu jednu hvězdu je za Megan. Jak vypadá, ne za to, jak hraje. BTW: Distributor, který zvolil titul "Bacha kouše", by se měl jít léčit. Víc vycucaný z prstu je snad jen "Počátek". ()

gezko

V tomto filme hrá Megan Fox. A pri tomto konštatovaní skončilo všetko pozitívne, čo o tom by som vedel písať. Stavať film len na jej kráse nestačí. Vyžaduje si to trochu viac - viac zápletky, viac príbehu, viac hororu, viac hrania zo strany všetkých hercov. Táto klasická teen vyraďovačka neponúka okrem Meganinej krásy zhola nič. Ani tú druhú blondínu, ktorá zďaleka nie je taká krásna, ako ju tupci v továrni na sny vykresľujú. ()

Mina230692

Už když jsem si tento film pouštěla, tak jsem tušila, že to nebude nejepší filmový zážitek mého života. Ale dostal šanci, a nebylo to zas tak uplně tragické. Kolem hororu a komedie to sice ani nešlo, ale nápad to byl zajímavý. Věřím, že napsané jako povídka by se mi to líbilo. Celé dílo mi přišlo takové slátané a něco mi pořád chybělo. Jako bych pořád čekala až se to rozjede a najednou - konec filmu. Myslím že je to jeden z těch filmů, který brzo zapomenu. ()

veroniccca

Ačkoliv obě hlavní hrdinky se ujaly rolí velice dobře,tak tenhle film je prostě špatnej. Nějak jsem přesně nepochopila o co tvůrcům tohoto filmu šlo. V podstatě to působí jako horor, kde je situace ač nesmyslně splácaná atd,ale je aspoń napjatá .A ve chvíli kdy film trošku zvážní, tak příjde nemístný vtip, který to všechno zase smetne, který se do té scény opravdu nehodí.. splácanina ()

Mark1983

Nic extra,ale úplně k zahození to není.Kouknout se na to dá,ale není to typ filmu,co doslova pohltí diváka.Je to spíš taková oddychovka třeba - na nedělní odpoledne. ()

Michelle_S

Tenhle film je neskutečná blbost. A scénář? Úplná šílenost. Přesto.... Děsně mě to bavilo:-) Je to tak trhlé, až je to dobré. Párkrát jsem se opravdu od srdce zasmála a jde snad o první film, kde mi Megan Fox nevadí a dokonce mi přijde, že roli Jennifer by nemohl hrát nikdo jiný. Pobavil mě i Adam Brody jako satanistický muzikant, šlo vidět, že si tu roli fakt užíval. Je dobré k tomuto filmu přistupovat s tím, že rozhodně nepůjde o filmařský skvost a myslím, že když tak učiníte, budete se bavit stejně jako já a všichni, kterým jsem Jennifer´s Body zatím pustila:-) ()

pajuscherry

Tenhle film jsem viděla minimálně desetkrát, takže ho znám nazpaměť i tak na něj můžu koukat pořád, takovéhle horory mám prostě nejraději k tomu když tam hrajou mé dvě oblíbené herečky Megan a Amanda má u mě další body navíc.;) jen závěr bych udělala jinak, přeci jen je škoda, že nakonec musí Megan umřít, lepší verze by byla, kdyby dali tvůrci do scénáře její záchranu nějakým rituálem např. zabitím Adama Brodyho to by byl lepší závěr.;) kromtoho stejně celou tu skupinu zabije Amanda. ()

teseth

Slabý průměr, protože scénáristka se nerozhodla jestli to bude horor nebo komedie. Ani jednoho tam není dost. Škoda toho promarněného potenciálu. ()

Pythonator

Megan je kočička, co žere lidi. Už to je důvod, proč si tu kravinu pustit. Amanda je taky pěkná, ale lidi nežere. Srší to ujetou morbiditou, ale horor to není. Spíš takový blbý kříženec mezi Vřískotem a Stmíváním. ()

Baroque

fakt sexy megan fox, amanda seyfried tiež sympatická. inak viac-menej blbosť plná puberťákov s trápnym image a ešte trápnejšou hudbou. najlepšia bola scéna s dievčenským bozkávaním. nič nové pod slnkom. akurát to, že tu sa ho upíri nejako príliš neboja. viac nudí, než zabaví. ale keď už nemáte čo robiť... tak zlé to zasa nie je. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)