Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Manhattan

No říkejte si co chcete, ale já tenhle rok nic horšího neviděl. Ikdyž to mohlo mít solidní potenciál, tak i zápletka se mi nezdála až nějak závratně hrozná, ale zprznění celkového ztvárnění mě jen utvrdilo v tom že tenhle snímek prakticky vůbec neví co chce a dlouho jsem váhal jestli dát jednu hvězdu nebo odpad, ale na konec mě přemluvil výkon Amandy Seyfried který až tak hrozný nebyl. ()

asfalt

Film, na ktorý som sa dosť tešil a musím povedať, že nesklamal, keďže som ani neočakával nič prevratné. Snímok si kráča po rovne vytýčenej trase, nikam nezachádza a nerobí prešľapy. Režisérka v tomto prípade zvolila na istotu a myslím, že spravila dobre. No ak by malo vzniknúť pokračovanie, tak by si to už žiadalo pritvrdiť. ()

Torgal

Nuda s dejom pritiahnutým za vlasy zlyhávajúca v pokuse zaujať inak ako vnadami Megan Fox. A ani tej si tu neužijeme toľko ako by si mnohí z nás želali. Horrorová rovina je devalvovaná na minimum a väčšinou sa vedú len jalové reči a hádžu zvodné pohľady. Chvalabohu celok zachraňuje zopár naozaj vtipných momentov ("My tit!") a slušná muzika. Film z kategórie pozrieť a zabudnúť. 5-/10 ()

Meiers

Je jen jediný důvod proč tohle chtít vidět a ten má 165 čísel v rozpalu pata-vrchol a má kurevskou schopnost nahromadit krev v jistých partiích. Jinak je to btw pěkná blbost a dát tomu 102 minut z jinýho důvodu, než jsem právě popsal prostě nejde :o). ()

salamandrr

Tak nevím co si z toho vzít, na horor mi to nepřipadalo nijak strašidelný, na komedii jsem se málo smál, na sexy snímek to silěn apeluje, ale scéna kdy se roštěnka numero uno změní v kousající stvůru, mi gumu od trenýrek přez pokoj nevystřelí....mysteriózní? jo jelikož nevim jak se tento pseudo žánr definuje, tak asi jo... celkově jo to nijaké, chtělo to někde přitlačit na pilu a jinde ubrat, takhle to zapomenu až na scénu kdy megan vylézá z jezera...vyzuálně pěkné, ale co dál?! ()

darkreider

Váham nad 4 hviezdou, ale nakoniec len 3 a pol aj keď to nie je zlý film. Na ženy sa veľmi dobre pozerá a roková hudba ma teší možno ešte viac ako Megan. Jasné, je to priehľadné a miesi to až priveľa žánrov, čo je škoda, pretože jednotlivé pasáže sú zvládnuté dobre. Našliapnuté mal tento film ešte vyššie. Možno to chcelo zabudnúť na tú údajnú humornú zložku a nechať to padať hororovo. ()

guri

Ani sexy Megan Fox nezachrani velmi nezazivny pribeh a nevytiahne ho ani do sedeho priemeru americkej produkcie. A ze tato scenaristka ma na konte Juno??? Uf... ()

Kaucuk

Je to béčkárna a já sem od toho nic víc než hromadu krve, sexy Megan a příjemnou Amandu nečekal, proto mě to vyloženě nezklamalo i když je příběh neoriginální, stejnak jako jeho provedení. Hudba=pochvala. ()

Filmárik

Slušne Bčko ktoré mi zo všetkého najviac pripomína už v podstate kultovú vec Ginger snaps a nebyť toho že sa nejedná o sestry a vlkodlaka ale kamarátky a démona bol by to skoro rip-off. Inak je to ale štandardná vyvražďovačka v ktorej som nepostrehol ani zrnko originality, zmysel pre strih takisto absentuje keď je ľakačka striedaná so scénou nasadzovania kondómu a to ani nevravím o celkom slušnom ale fatálne zle zvolenom soundtracku počas celej stopáže. Tak prečo 3*? Megan Fox jednoducho môže odohrať film bez slova ale pohľad na ňu je proste hypnotický a v kombinácii s okultizmom zároveň neodolateľný. ()

helraiser odpad!

Už jsem viděl hodně hovadin, ale na tuhle opravdu jen tak nějaká nemá, tahle je opravdu výstavní. Něco tak dementního se opravdu jen tak nevidí to se musí nechat. Něco takového mohl natočit jen nějakej pomatenec. Už nikdy víc, jednou stačilo dík. ()

RobLord

Není důvod nad tímto celuloidem dlouho filosofovat a rozmáchle se rozepisovat. Jedná se o teenagerskou kosočtvercovinu, která je ovšem tak dobře napsaná a zpracovaná, že to z ní dělá zábavný film. Pro mne vcelku příjemné překvapení. Podobné filmy totiž poslední dobou vypínám po 30ti promarněných minutách. Jennifer's Body jsem však s radostí dokoukal a později si jej pustil znovu. ()

bolf!k

Film, který je natolik tupej, že ho ani nedokážu dokoukat, si ode mne zaslouží odpad. Nicméně líbačka Megan a Amandy za tu jednu hvězdu stála. ()

Naki

Kdybych si před puštěním filmu přečetla, že tam hraje Amanda Seyfried, tak bych ho okamžitě vymazala. To by byla ale chyba. Doteď jsem nepochopila, proč mě tak zaujal. Chvílemi jsem váhala, jestli si ze mě nedělají srandu, jestli to náhodou není parodie na nějaký film, který jsem neviděla.. Očividně si srandu nedělali a já jsem většinu doby na to hleděla s pusou otevřenou, no jo, krom chvil, kdy jsem se smála. Myslím, že by si zasloužil vyšší hodnocení. Přiznávám, že je to v podstatě kravina vytažená z..... paty, ale ruku na srdce, kdo se u toho nepobavil a film mu neutekl až příliš rychle?? ()

Zuzyzss

Musím se přiznat, že mám slabost pro Megan Fox. Mám taky slabost pro záměrně hloupé béčkové filmy, které se neberou příliš vážně. Tohle je tedy pro mě film, který si můžu užít ve všech ohledech. Možná se na to hodí pojem guilty pleasure, ale pro mě je to jen jeden z mnoha dalších hloupých ale zábavných filmů, kterých nikdy nemám dost. Člověk se na srdcervoucí dramata nemůže dívat pořád. ()

bubblebobble

Zaujímalo ma či je Megan Fox ozaj taká je..čka. Ešte som s ňou nevidel žiaden film. Zaujímavé bolo aj to, že čím mala byť škaredšia, tým vyzerala lepšie. Musím povedať, že som sa naozaj bavil. Keďže to ale bežalo v telke okolo jednej v noci a reklama bežala každých 5 minút, tak som to nedopozeral. Hláška s wikipédiou vyhráva :-D ()

AloeB

Jistěže jsem zklamán. Když už tvůrci použijí jako hlavního strašáka hororu sukubu, očekávám, že se bude jako sukuba... ehm... chovat, zvlášť když ji hraje umělotina Megan Fox. Jinak jde o velmi absurdní teen horor, který si ale umí dělat legraci sám ze sebe a to se cení. ()

Vabr

Opět Tiktok doporučení a tak cool! Nechápu tak málo procent!! Není to super originální, ale kombinuje to prvky z jiných filmů, pobaví vás to svým skvělým humorem a hláškami, s postavami sympatizujete a horor je na uspokojivé úrovni. Je to teen film, který má svůj vibe a bude mít v mém srdci určité místo. Vyhodnocení: Vypravěčský styl miluju ()

bakeero

Mohla to bejt příjemná sexy vamp komedie, ale je to naprosto zbytečný dílko. Nebo spíš reklama na Megan Fox? Ale musím se kvůli ní 102 minut koukat na to, jak se na plátně nic neděje? Určitě líp by to fungovalo jako 40 minutovka ve stylu Příběhů ze záhrobí... ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)