Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Grizzly

Je to celý takový teenage funky, má to dobrý hlášky a šikovně vybraný herce, ale nějak to pořád není ono. Asi nefunguje kombinace scénář/režie, protože většina situací vůbec není tak vyhrocená jak by mohla. Pár momentů na koukání, pár hlášek na zasmání. Myslím, že při koukání s partou kamarádů a skupinovou srandou by byla hvězda nahoru. ()

Kjuk

Megan je prostě největší kočka, ať si každej říká co chce. Lhal bych, kdybych napsal, že jsem se na tenhle "supr" horor nepodíval jen kvůli ní. No teď k filmu, lekl jsem se asi tak ani jednou, ale na druhou stranu jsem se docela nasmál. Jsou i horší filmy, zas taková slátanina to nebyla. 60% ()

jasanka odpad!

Takovou kravinu jsem už dlouho neviděla… Hlavně nechápu, proč je to označováno i jako komedie. Nebyla na tom špetka vtipnosti. Od tohohle škatulkování se i odvíjí moje hodnocení, protože jsem měla totálně „nehororovou“ náladu a chtěla jsem se dívat na nenáročnou komedii. Začalo to jako průměrná tříhvězdičková věc, pak ale úroveň rapidně klesala. I přes velkou snahu jsem nevydržela do konce. Myslím, že na tenhle film jen tak nezapomenu. ()

Mchazik

V první řadě komedie ... Ano. Docela jsem se u toho nasmála. Někdy mě tam teda něco zaskočilo, že jsem to nějak nepobrala, ale i tak je to vcelku slušný. Komedie/Fantasy/Horor ... Ano. Splnilo to co to mělo splnit, no tedy aspoň z části. Dvě zabijácké mršky a ta jedna se ještě ze začátku držela. A konec? Dobrej. Vězení, Amanda a únik. ()

frolish

Dalsia sialena zlatanina, ktora ma ale dokazala niekolkokrat rozosmiat a v jej prospech hra to, ze sa neberie prilis vazne. A samozrejme Megan, aj ked mam pocit, ze v Transformeroch ziarila o nieco viac. Za maximalne triezveho stavu ale velmi neodporucam... Slabsie 3. ()

werush

Film se jmenuje podle písničky, která v něm nezazní, zato na konci zazní první píseň ze stejného alba, nevím jestli v tom mám hledat nějakou skrytou symboliku jako jedna plus pět je šest nebo už mě nic moc nenapadá, ale vrtá mi to hlavou dobře. ()

Rehooo

Kdyby ve filmu nehrála Mean Fox a nebyl by zde tak výjimečný hudební doprovod, tak by tento snímek nestál ani za shlédnutí. A nebýt hlavních dvou protagonistek, tak by o tomto snímku snad ani nikdo nevěděl a to včetně mě. Žánr komedie/fantasy/horor bych přehodnotil na fantasy/horor. Nějak jsem postrádal tu humornou část, jako například ve filmu Choking Hazard. Ten kdo nemá rád punk rock, tak ať si raději pustí Megan jen na obrázcích na internetu. ()

PanTumnus

Ok, po letech sem se mrknul znova. A musím uznat že před lety kdy jsem dal dvě hvězdičky sem film nepochopil. Po letech, a hlavně po #metoo, je mi celá zápletka a motivy mnohem čitelnější. Uznávám, byl sem ignorant. Tenhle film skutečně předběhl svou dobu. ()

Axident

Teenage horor, který používá veškerá obvyklé prostředky a nepřináší celkem nic, proč by měl být zapamatovatelný. Samozřejmě vyjma, pro mužskou část diváctva, ďábelsky sexy Megan Fox, které je ovšem až až.... Přestože jsem se vůbec nenudil, smysl existence dalšího takového filmu mě moc nedocházel a celou dobu jsem se nemohl rozhoupat, je-li to vážně vážný horor nebo jedna velká prča a parodie... Ovšem pro milovníky žánru asi příjemná hoďka a třičtvrtě. ()

Pitaya

Já myslím, že to byl takový zlatý střed. Bavila jsem se možná někdy i bála, Megan byla famozní. Jen tomu prostě něco chybelo, rozhodně ale nechápu proč to byl takovej propadák, protože film potenciál rozhodně má. Slabší 4 ()

Judas odpad!

Tak tohle snad ne, Megan Fox je sice nádherná, ale vystavět na tom film to už je na mě trochu moc. Od filmů a to i těch pro pobavení, či mystreriózno, čekám něco víc. Jennifer´s body to rozhodně nemá. ()

merigieren

Kdo by nepodlehl satanovi, když má tak svůdný hlas :-) Občas je to i vtipné. Jako neobvyklé bych označil to, že už od začátku postavy ve filmu vědí, co se děje a přitom pozdější objasňování neztrácí na napínavosti (ono se tam něco zajímavého objeví, třeba indický zákusek :-)), ale v principu jde jen o dvě hezké holky, jedna z nich má ráda střeva a ta druhá svého kluka. Ta klučičí kapela mě moc neohromila, na druhou stranu když jen hráli, tak slušně doplňovali dění v obraze. Taky sem tam viděl zas po dlouhé době CRTéčko :-) ()

Trener83

Nudná blbinka s pár vtipnýma hláškama a narážkama, koukatelné je to hlavně díky dvěma hlavním protagonistkám. Na Megan Fox se prostě dobře kouká ať už hraje jakkoliv špatně a Amanda Seifried hraje dobře. Nicméně jsem čekal hutnější gore scény a vůbec nechutnější vyznění filmu. A nahatější Megan, no co :)... ()

P.J.2

na první zkouknutí to je velmi dobré ale když se tomu podíváte pod kůži,zjistíte nemastnost,neslanost...tenhle film má opravdu dost chyb,největší je asi ta že si nedokáže dostatečne navnadit diváky, možná tak nějaké teenagery... ()

mala_kea

V poslední době se mi do rukou dostává velké množství hororů, které jsou pořád stejné, čili ničím nezajímavé. Tento není výjimkou. Jedinou výjimkou je sexy Megan Fox, která ví, jak chlapa (dokonce i dívku rozpálit). To jí nedělá žádný problém. Větší problém jí dělá zahrát nějakou scénu, ve které by se nemusela spoléhat na své svůdné tělo (vážně cool). Amanda Seyfried má smůli, že hraje népříliš cool holku, ale spíš protivu....Film se sice ubírá klasickým béčkovým dějem a zápletkou, ale je perfektně okořeněn o drastické scény a hlavně trochu detailnější konec. Přihazuju * za Megan ()

PDcz

4**** body Hezký xichtíček, ale moc hubené. [X] Minus 1* bod Škoda že ukázala ty kusadla tak brzy, chvilka napětí, co, kdo a jak by nebylo od věci trošku prodloužit. [X] Krátké komentáře.. jsme vypsaný.. pardon.. nejsou nabité baterky ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)