Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Zombiepod

Tak toto je teda riadna hlúposť, ktorá ale splnila svoj prvotný účel - dokázala ma rozosmiať. Aby som bol presnejší, ani nie pre vtipy a hlášky, ktoré vôbec smiešne neboli, ale v tom, aké je to povrchné, hlupučké a vďaka neuveriteľne trápnym a bezduchým dialógom, aké som nevidel už roky ! Megan Fox tu máme naservírovanú pekne na mokrom, čo je možno malinké plus pre nás mužskú časť obecenstva. Bavila ma však aspoň jedna vec - rockový soundtrack, ktorý mi pripomenul sladké časy 90's teen komédií. /40%/ ()

Margerie

:-D Jo, aspoň že to má na prvním místě uvedenou komedii. Ovšem mám pocit, že jsem se smála spíš tvůrcům, než filmu samotnému. Film, který láká na svůj eroticky laděný název a plakáty slibující podívanou na pár vychytrlých holek. Nic víc taky nečekejte. ()

LudkovaLevaRuka

Další špatný film s (občas) nápaditou kamerou. Tři vtipné hlášky, dvě sexy holky a jedna kapela, která měla radši shořet, než vyhasnout. ()

Zl0

Priznám sa, že väčšiu časť dôvodu na až 3 hviezdičky tvoria hlavné hrdinky. Aj to nehodnotí môj mozog, ale niečo iné, ako už ženy zvyknú o mužoch tvrdiť. Ale čo už. Pozerať sa to určite dá, aj keď príbeh je klišé na druhú okorenené štipkou okultizmu a dvomi peknými herečkami. ()

Myrddin

V rámci žánru to má pár celkem "inovativních změn", jenže boužel to neni dobrej film... ale s timhle scénářem to moh bejt docela dobrej pornofilm.. ()

Nikol10

Celkem mě zaráží tak nízké hodnocení filmu. Bude to asi tím,že film mi přijde,jako holčičí horror,takže mi vůbec nevadilo málo krve a celkem pomalý děj. Na rozdíl od většiny teenagerských horrorů měl tenhle slušný děj,byl vtipný a Megan nádherná! Nemusím brutální horrory,které jsou postaveny jen na vyvraždění aktérů,postrádají děj a absolutně chybí dobrá zápletka. Finále je sice slabší,ale celkově mě horror bavil a podruhé se kouknu zase. ()

chlebo

Možnože ten nápad sám o sebe nebol taký zlý, ale tá realizácia.. Traja buzeranti už nevedia, čo spraviť, aby zvýšili úspešnosť svojej po piči kapely. Samozrejme, niet lepšieho producenta, ktorý vám na hudobnej scéne zaručí úspech ako je práve Satan, stačí mu za to taká maličkosť ako je telo panny. Homotriu už stačí nájsť vlhkú kundu, ktorá by s nimi išla, s túžbou prísť o panenstvo. Má to háčik len v tom, že ich vlhká kunda je asi taká panna jak Sasha Grey. A tak miesto vraždy tu máme démonom posadnutú, odporne hrajúcu a iritujúcu Megan Fox, ktorá až po tom homovýlete zistila, že chlapci na jej škole sú proste "k sežrání." To divákovi zhovievavo poskytuje 98 minút až zúfalo nudne natočeného príbehu, z ktorého tvorcovia myslím mohli vyťažiť aspoň o niečo málo viac. ()

Godhaj

,,Jesus didn’t invent the calendar.“ Ač horory opravdu nemám rád, tento nebyl na jedno zkouknutí vůbec špatný. Asi to není čistokrevný horor, ale takový ten mix pro týnejdžry. Hlaví duo Fox se Seyfriedovou je sexy a má šťávu. Na obě holky se krásně kouká a ještě lepší je, když to mezi nimi zajiskří. Příběh mě nijak nepřekvapil, ani v dobrém, ani ve zlém. Kamera se postarala o pěkné záběry s několika opravdu podařenými (např. Megan plavající v jezeře). K tomu krásně pasuje docela netradiční soundtrack s výbornými kytarovými rify. Úplný závěr, který je trochu otevřený mě příjemně překvapil a přímo vybízí k pokračování. Škoda, že se nerealizovalo. ()

ANTYCHRYST

Tady je jediný a největší tahoun filmu a to Luxusní Megan Fox :) jinak chvilku se to tváří jako komedie pak zaye jako horor..škoda dal bych se směrem na horor a nechal řádit prdelku Megan :) 40% ()

departed

Období okolo 2009 byla ještě doba, kdy ve filmech hrála dobrá hudba. To byla vlastně jediná pozitivní věc na týhle blbosti. A uznávám, že Megan bývala opravdu pěkná. ()

Cortesz

Podle traileru to vypadalo na docela solidní řezbu, takže jsem se hodně těšil, a po shlédnutí jsem byl o to víc zklamán. Jde o průměrnou teen vyvražďovačku, s průměrným až podprůmerným dějem, scénářem, který kdyby se dopiloval, zalepily by se scénáristické díry a především dalo pozor až na příšerně do očí bijící nelogické chování psotav, možná by to vypadalo jinak. Megan Fox hraje to, co se po ní žádá, což znamená, že hraje tělem, ovšem o nějakém hereckém umu si nejsem jistý. Naopak Amanda Seyfried je na tom po herecké stráce o poznní lépe a možná z této holčiny něco bude. Měl jsem chuť za ten otřesně zpackanej konec dát o jednu hvězdu míň, ale zato, že se tato teen vyvražďovačka snaží být něco jiného než teen vyvražďovačkou (ikdyž se jí to příliš nedaří), tak dávám průměrné 3, protože více to nejde, protože film je točen a určen spíše mladším divákům a také to tak vypadá. Kdyby mi bylo 15 a míň, tak dávám bez rozmyslu 5*. ()

Elegnor

Slušná sranda, Megan je hot, trošku dlouhý, ale jinak pohoda, závěrečný titulky taky zajímavý.. You zombitch! :D * . * . * . * . * P.S. Ten českej název Bacha, kouše!, to jako vážně nebo si nějakej trouba dělá srandu? ()

lusa

Veľmi slušné prekvapenie! Čakala som nejakú kravinu alá Megan, ale malo to svoje výrazné plusy 6/10. 3* ()

ratpile

Začátel vypadal poměrně slibně, ale velmi brzo film ujel někam uplně mimo. Má to sexy vizuál, sexy Megan Fox, sexy téma, ale příběh je na úrovni dílu Smallvillu, atmosféra je tatam a po první polovině sem už opravdu totálně ztratil zájem o děj. Docela jsem se na Jennifer's Body těšil doufaje v zábavné upřímné béčko plné sexy prdelek, ale bohužel, chaos, nuda, nezájem. ()

Pharlap

Tak tohle není políček! Tohle je po filmu Let the right one in dalsi deklas pro film Twighlight - ktery se jiz v teto chvili da zaradit mezi teenage odpad. Naprosto skvele zvladnute tema - " jak dostat upíra do současnosti, aby měl kamarády i nepřátele".. A velice kladne a prekvapive hodnotim vykon Amandy Seyfried. Naposledy si ji pamatuju ve filmu Protivny sprosty holky. Ale jeji nynejsi herecky vykon, je velmi kultivovany, dospely a myslim, ze se nam tu klube dalsi mlada hvezda. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)