Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Mincek

3 vtipne momenty, krasna Megan Fox, ktorej ulohu by zvladla kazda priemerna herecka, film bol nechutne nudny, tych 90 minut trvalo neskutocne dlho, trapnost striedala klise, klise striedala nelogicnost... Viac ako na 2 hviezdy sa zial nezmozem....Nebyt uvodnych 10-15 minut, hodnotenie by slo este viac dole..Z Megan nebude nikdy filmova extratrieda, do blockbusterov typu Transformers ako privesok hlavnej hviezdy sa vsak hodi dokonale. Este by som si ju vedel predstavit ako BondGirl ale nic viac...Este mi dovolte sa zasmiat nad slovenskym prekladom...heh :) ()

Fearoth

Myslím, že tenhle film se nedá hodnotit tolik podle děje, jako spíše podle toho, jak splnil svůj účel a to bylo podle mého na 100%. Byla to prostě taková "one-girl-show" a kdo říká, že ne, ten kecá :-D Megan byla úžasná...tím nemyslím nějaké složité herecké výkony, ale celý ten erotický nádech :-) BTW: Díky za scénu okolo 59. minuty ;-) ()

RobbieM@N

Ať jakékoli pochyby se snášejí nad intelektem Megan Fox, tak tady rozhodně boduje, sám film i Megan si ze sebe nepokrytě dělají srandu a zčásti se neberou vůbec vážně, což jedině prospělo. Hraje "úplnou krávu" a jde jí to naprosto úžasně, co slovo to hláška, dlouho mě nic tak nepobavilo. Prostě guilty pleasure. "I am not even backstage virgin, thanks to Roman, and by the way IT hurts," ()

vieriX

Tak ten film bych řekl, že byl naprosto zbytečný. Řekněte mi všichni dívali by jste se na něho kdyby tam nebyl skoro polonahá Megan Fox odpověď je asi jasná, že. A musím říct, že Megan tam je fakt kočka. Normálně bych dal 2 hvězdičky, ale polonahá Megan si ještě jednu zaslouží. ()

HEED

Ten film byl tak strašně nudný. Mám chuť tomuto snímku dát odpad, avšak ta temná a přitom dramatická atmosféra asi v posledních 25 minutách byla opravdu parádní. Kdyby si film udržel tempo takové jaké bylo ke konci, tak by zase tak hrozný nebyl. Co se Megan Foxové týče, jde vidět že má i na víc. Soundtrack byl takový hmm, no prostě teenagerovský. Chybělo mi tam více akce, čekal bych něco ve stylu FKULTA. Bohužel jsem se toho nedočkal což mne zamrzelo. Film mohl být klidně i o polovinu kratší. ()

L3G1ON4R

Celosvětová nálepka Krásky Megan Fox se nedá popřít a její nabádky na role jsou samozřejmě zajímavější. Avšak jakožto démonická bytost požírající lidi s nedostatkem vtipu nejde spojit. Film sám o sobě nepřináší nic, jen se dostává do opakované smyčky každé mladé STAR z toho Hollywoodu... ()

ab.dul

Pokud se chcete nudit a čekat na něco vzrušujícího, zajímavého nebo vtipného, co ani nepříjde, je tento film přesně pro vás. Až na Megan Fox, na kterou se pěkně dívá, není o co stát. ()

Lumpus

Řekl bych velmi kontroverzní snímek, který rozhodně vzbudí emoce. Myslím si ale že musí člověku sednout a musí ho pochopit. Opravdu to má něco do sebe režíjně i scénáristicky,rozhodně to není odpad a jednu hvězdu navíc si zaslouží i perfektní soundtrack, hlavně Throw the trees je pěkná píseň ()

Majo911

jedna hviezdicka za Megan a sem tam dobry song, ale inak by som odobral svojpravnost tomu, kto to vymyslel. Totalna pohroma. ()

M4h0n3

Divíte se, že něčemu takovému dám 4 hvězdičky? Důvod je jednoduchý, nic velkého jsem od toho neočekával, takže zklamání nepřišlo. Bylo to neskutečně perverzní, hnusné až nechutné, ale tak to přeci mělo být ne? Megan Fox je prostě sexy (to jí nikdo nevezme) a bylo to vtipné. Já jsem se bavil a nepřišlo mi to jako zbytečně strávených 102 minut mého života :-) ()

LukKon

Najskôr som chcel dať hviezdy tri, ale keď som sa tak zamyslel, za čo by si ich vlastne tento film zaslúžil, nenašiel som dosť dôvodov ani na to, aby som udelil hviezdy dve a preto som sa na to vykašľal a zhodnotím to z inej stránky. Za detailný záber, ako sa bozkávajú jedny z najkrajších žien Hollywoodu a za vydarený úvod a záver filmu dávam 2*. ()

JackO.

Bez příběhu, bez nápadu, bez napětí, beze strachu, bez vtipu, bez jakéhokoli pocitu z filmu, kromě toho, že jsem litoval, že jsem se tan to vůbec díval. ()

RendaVahala

No já tedy nevím, co přesně byl ten ,,drsný humor". V žádném případě jsem si nevšiml ničeho takového až na chvíli, kdy Jennifer krvácí, a zeptá se, jestli Needy nemá tampon. Tohle bylo snad jedinné. Nicméně žádný trhák to nebyl. Takový průměrný film si myslím. ()

Pitryx

Tento film se mi těžko hodnotí. Nebavil mne, ale ani jsem se nenudil. Rozhodně jsem čekal více. Takto je to jen pro teenagery s jejich podivnou muzikou. Velmi málo akce, velmi málo gore, velmi málo legrace. Takže o čem to vlastně bylo? Odpad to tak úplně není, ale potřetí už to opravdu vidět nemusím. Takže když to shrnu kolem a kolem...Dyť o nic nešlo, ne? ()

Nessos

Tak tohle se tedy vážně nepovedlo. Příšerný mix trapného oblizování, krve, bizarnosti..a nakonec ten závěr. Ten mě opravdu, ale zcela zničil. Nevím, na co tenhle film aspiroval, ale u mě si vysloužil slabé 2* a vlastně ani nevím za co. I když. možná za to, že jsem ten film vůbec dokoukal. Ale stálo mě to hodně sil. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)